Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Anime opowiada o życiu kolejnego biedaka (rodem jak w Love Hina,)który ma 10 lat. Otrzymuje dziwny certyfikat w szkole magów wraz z przydziałem do praktyk. By stać się wielkim czarodziejem musi jechać do Japonii i uczyć w szkole średniej angielskiego. Po przybyciu na miejsce okazuje się ze dostaje cala klasę lasek, a ponadto musi zamieszkać u jednej z nich. Kreska bardzo podobna do kreski z Love Hina, bo w końcu jest na podstawie mangi autorstwa Kena Akamatsu Opis z torrentowskiej strony.

Anime bardzo sympatyczne i przyjemne w oglądaniu. Nie napisze więcej bo popsuło by ci to ewentualne późniejsze oglądanie tego Anime. Seria ma 26 Odcinków

 

A skąd sciagne Ichigo 100% OVA 6 podaj na PM

Edytowane przez BzzzYczeK-1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów ja!!!!! :cool: Jaką walkę uważacie za najlepszą w Naruto??? Fakt jestem do tyłu......ale warto zapytać. Dla mnie walka Gaary z Rockem Lee podczas egzaminów!! :thumbup: Na dalszym miejscu Naruto kontra Gaara.

 

 

 

 

post-51468-1135020646_thumb.jpg post-51468-1135020841_thumb.jpg

Edytowane przez onizuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka z zabuza byla najlepsza !!! Az na koncu sie poplakalem a kiedy czytalem mange tak samo puscily mi nerwy i zaczalem plakac :D (lzy z 3 polecialy (to u mnie placz))

 

Co do adminow to sa boidutki ktore sie ukrywaja i boja sie odpowioedziec na nasze PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znów ja!!!!! :cool: Jaką walkę uważacie za najlepszą w Naruto??? Fakt jestem do tyłu......ale warto zapytać. Dla mnie walka Gaary z Rockem Lee podczas egzaminów!! :thumbup: Na dalszym miejscu Naruto kontra Gaara.

post-51468-1135020646_thumb.jpg post-51468-1135020841_thumb.jpg

Hmm nie pamiętam już dokładnie :P

Chyba trzeba po raz trzeci obejrzeć od nowa serię naruto do 140 odcinka i starczy :P

 

Najlepsze walki to: (przypadkowe rozłozone)

- Naruto vs Gaara

- Orochimaru vs Jiraya feat :E 5th Hokage (wtedy jeszze nie była)

- Naruto vs ten chłopiec co walczył z nim ok.15 epka? (nie pamiętam jak miał). :P

 

Dalszych nie mogę sobie przypomniec, które rzeczywiscie byly wypasne, ale walka Naruto z Sasuke też swietna była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja statnio płakałem przy 13 tomie Video Girl Ai. Wtedy zakończyła się dla mnie pewna epoka. To były wspaniałe 4 lata z tą serią.Polecam wszystkim!!!!!!! Biada tym, którzy uważają ją za nudne romansidło dla dziewczyn!!! To wspaniała historia. Anime świetne, chociaż głównie dla muzyki stworzoną przez Megumi Hayashibara.

Edytowane przez onizuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze walki to: (przypadkowe rozłozone)

- Naruto vs Gaara

- Orochimaru vs Jiraya feat :E 5th Hokage (wtedy jeszze nie była)

- Naruto vs ten chłopiec co walczył z nim ok.15 epka? (nie pamiętam jak miał). :P

 

Dalszych nie mogę sobie przypomniec, które rzeczywiscie byly wypasne, ale walka Naruto z Sasuke też swietna była.

 

no tak jak mówisz ;-) jesio z tych co pamiętam to Orochimaru z 3rd Hokage ( wraz z 1 i 2im ) ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, są nowe wieści ze świata Bleach :)

 

Już jest dostępny RAW (Saiyaman) epka 62, jutro rano będzie ze stajni DB. No i ważna informacja!

 

Następny epek będzie 10 stycznia 2006 oraz będzie to wersja dwa w jednym - godzinny epek! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, są nowe wieści ze świata Bleach :)

 

Już jest dostępny RAW (Saiyaman) epka 62, jutro rano będzie ze stajni DB. No i ważna informacja!

 

Następny epek będzie 10 stycznia 2006 oraz będzie to wersja dwa w jednym - godzinny epek! :D

Witam po przerwie :)

 

Co do Naruto to wzdaje mi sie, ze ten gosciu w ostatnim odcinku to nie byl Kakashi :]

 

A Bleach sie pieknie rozwinal, dobrze ze Aizen nie wie, ze Rukia nie ma juz "tego czegos" :) Dla mnie oczywiste jest ze przekazala to Ichigo jak zrobila z niego DG.

 

Nie pozostaje nic innego jak czekac do jutra i czwartku, zeby sie dowiedziec co nowego :)

 

pozdro.

mR.Sepi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znów ja!!!!! :cool: Jaką walkę uważacie za najlepszą w Naruto??? Fakt jestem do tyłu......ale warto zapytać. Dla mnie walka Gaary z Rockem Lee podczas egzaminów!! :thumbup: Na dalszym miejscu Naruto kontra Gaara.

post-51468-1135020646_thumb.jpg post-51468-1135020841_thumb.jpg

 

 

dla mnie najlepsza była walka dream teamu z haku i zabuzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 stycznia?? heh przy moim łączu i dobrych wiatrach to dogonie serie bleacha gdzies pod koniec stycznia. Mam do was pytanie. Sciagam sobie tego bleacha z trackera scarywater i idzie to baaaardzo powoli. Jeden odcinek sciaga mi sie jakies 24 godziny no i jestem z tego powodu bardzo zdenerwowany. Myslalem ze to przez moje lacze (radiowka 128kbit/s) ale odcinki naruto mi sie dobrze sciagaja i inne rzeczy rowniez. Czy ktos korzystajacy z tego samego trackera moglby sprobowac sciagnac odcinek 31 i zobaczyc jak mu to idzie?? bo u mnie srednio jakies 1KB/s lub jeszcze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, są nowe wieści ze świata Bleach :)

 

Już jest dostępny RAW (Saiyaman) epka 62, jutro rano będzie ze stajni DB. No i ważna informacja!

 

Następny epek będzie 10 stycznia 2006 oraz będzie to wersja dwa w jednym - godzinny epek! :D

 

uhuhu, wypaśnie ^^

 

Witam po przerwie :)

 

Co do Naruto to wzdaje mi sie, ze ten gosciu w ostatnim odcinku to nie byl Kakashi :]

 

A Bleach sie pieknie rozwinal, dobrze ze Aizen nie wie, ze Rukia nie ma juz "tego czegos" :) Dla mnie oczywiste jest ze przekazala to Ichigo jak zrobila z niego DG.

 

Nie pozostaje nic innego jak czekac do jutra i czwartku, zeby sie dowiedziec co nowego :)

 

pozdro.

mR.Sepi

 

no no :-) to też ciekawe spostrzeżenie, ale czy okarze się trafne ? zobaczymy może już jutro ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko poradzcie mi!!!!!!!!!! :question::question::question: Wreszcie zakończyłem 1-szą serie Naruto! ufffffff, ale nie wiem teraz jakiego typu odcinki lepiej ściągać z 2-ej serii!. Grupy [AonE] avi. czy zwykłe avi.?? a może jeszcze inne?? Korzystam z programu BearShare

post-51468-1135109537_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szybko poradzcie mi!!!!!!!!!! :question::question::question: Wreszcie zakończyłem 1-szą serie Naruto! ufffffff, ale nie wiem teraz jakiego typu odcinki lepiej ściągać z 2-ej serii!. Grupy [AonE] avi. czy zwykłe avi.?? a może jeszcze inne?? Korzystam z programu BearShare

post-51468-1135109537_thumb.jpg

 

[AonE] jak już... a tak w ogóle to zmień program ^^

 

uTorrent + AnimeSuki + tokyotosho i powinieneś znaleźć prawie wszystko ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znów ja!!!!! :cool: Jaką walkę uważacie za najlepszą w Naruto??? Fakt jestem do tyłu......ale warto zapytać. Dla mnie walka Gaary z Rockem Lee podczas egzaminów!! :thumbup: Na dalszym miejscu Naruto kontra Gaara.

post-51468-1135020646_thumb.jpg post-51468-1135020841_thumb.jpg

 

Orochimaru vs 3 hokage (tylko koniec na hama przeduzyli)

gaara vs lee

sasuke vs naruto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem 2 odcinki w stecz z bleach (nie mam 61 ani 62 :P)

DOSTALEM JUZ MANGE NARUTO 15 !!! (po polsku) bardzo fajna, lepsza niz anime z tamtego momentu i swietna kreska oraz niezle przezycia masashiego kishimoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bleach 62 Spoiler

ciekawy odcinek, ale tak naprawdę to nic nowego ^^ po 61 można się było wszystkiego spodziewać, najbardziej mnie rozbawiła historyjka Byakuyi o jego żonie, fajny łoś :D no to teraz czekają nas kolejne zapychacze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem........Nie znacie jakiejś strony z możliwością ściągnięcia Naruto w pojedynczych odcinkach, bo są prawie same połączenia (101-125) itp. a przy moim łączu to będzie to trwać wieki!!!!!!! Jestem na 99 odc. Błagam o pomoc albo rade!! :(

 

 

post-51468-1135192281_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bitcomecie mozesz sobie zaznaczyc, ktore odcinki chcesz sciagac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam juz bleach 62 ale czekam na napisy :/

Już są napisy na animesub :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W bitcomecie mozesz sobie zaznaczyc, ktore odcinki chcesz sciagac.

Chodzi ci o priorytet?? Ha wlaśnie utawiłem żeby pojedynczo ściągał!! Dzięki wielkie :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::D:D:D:D Jetem twoim dłuznikiem.

post-51468-1135194421_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, 62 od. swietny, nie mniej ciekawy jak pozostale ;]

Tylko teraz boje sie, ze kilka nastepnych moze juz takich nie byc. No ale bleach to bleach. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę oglądać Gundam Seed jeszcze tylko parę odcinków, anime fajne mój postój w tym anime był spowodowane nużącymi odcinkami 9-14 ale dalej już na szczęście było tylko lepiej. Doszły mnie słuchy że oprócz podstawowej serii 50 odcinkowej jest jeszcze jedna. Jaką nosi on nazwę jeżeli to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kończę oglądać Gundam Seed jeszcze tylko parę odcinków, anime fajne mój postój w tym anime był spowodowane nużącymi odcinkami 9-14 ale dalej już na szczęście było tylko lepiej. Doszły mnie słuchy że oprócz podstawowej serii 50 odcinkowej jest jeszcze jedna. Jaką nosi on nazwę jeżeli to prawda.

 

teraz oglądasz Gundam SEED, możesz se do tego dociągnąć GS Special Edition, to masz 3 x 1,5h i odcinek specjalny zwany : Between the Stars, a następnie jest cała seria : Gundam SEED Destiny, 50 odcinków, równie wypaśne jak GS ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...