Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Moje spostrzeżenia na temat Code Geass.

 

Podobieństwa do Death note są bardzo wyraźne, im dalej w fabułę tym większe. Kreacja głównego bohatera na pewno udała się dużo bardziej ale wciąż denerwująca jest łatwość z jaką osiąga to co chce. Poza tym dla całości byłoby lepiej gdyby skończyło się na pierwszym sezonie. Teraz to już jest przeciąganie na siłę, tak jak w DN po pokonaniu L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się zabrałem za ściąganie Sekirei... zobaczymy co z tego będzie :E

Opisz wrażenia, bo nie wiem czy warto ściągać w ogóle :P Na screen'ach wygląda całkiem przyjemnie :)

Za Slayers'ów też się chyba miałeś wziąć...? To co prawda tak czy inaczej jest must see ale mimo to mógłbyś co nieco skrobnąć o wrażeniach ;)

 

Spaliłem się na słońcu i jestem skacowany... brr... Co za wstrętny początek dnia :cold:

:E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze do tego nie widziałem nowego bleach. Jest w tym tygodniu normalnie? Jeśli tak to dajcie linka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangi ponoć nie ma w tym tygodniu :(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po pracy :D weekend uważam oficjalnie za otwarty :)

 

Randome pracowałem dzisiaj koło Ruskin Park ( jakie sztuki tam biegają :o ). Wypatrywałem kogoś kto mógłby wyglądać randomowo :E ale niestety.

Jagłoś widzę, że rowerzysta to z Ciebie nie będzie ( chyba że kamikadze :E ) wracaj do zdrowia :)

 

 

@Crush:

Spaliłem się na słońcu i jestem skacowany... brr... Co za wstrętny początek dnia smilies/cold.gif

smilies/szczerbaty.gif

 

 

 

szkoda gadać :E

 

 

 

Dzisiaj piątek więc postanowiłem oglądnąć ostatnie cztery epy naruto, a co se bede jak se moge :)

Edytowane przez straszny5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mangi ponoć nie ma w tym tygodniu :(

 

wreszcie zaczęło się coś dziać i jeszcze chamy robią tydzień przerwy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda gadać :E

No co? :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Juz weekend tuż tuż

Załączone obrazki

Co :hmm:

 

Jagłoś - życzę powrotu do pełnej sprawności :E

 

Żeby nie było OT napiszę:

Jednak nie odrzuciłem Hellsinga - poniekąd spodobało mi się to anime ;)

Edytowane przez myambo90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opisz wrażenia, bo nie wiem czy warto ściągać w ogóle :P Na screen'ach wygląda całkiem przyjemnie :)

Za Slayers'ów też się chyba miałeś wziąć...? To co prawda tak czy inaczej jest must see ale mimo to mógłbyś co nieco skrobnąć o wrażeniach ;)

 

Spaliłem się na słońcu i jestem skacowany... brr... Co za wstrętny początek dnia :cold:

:E

Więc tak, Sekirei... Kanokon to nie jest... ale przyjemnie się to ogląda :E szczególnie, że wszystkie laski to E conajmniej mają :E

 

Slayersy to obowiązkowo, ale czekam na jakiekolwiek suby, bo narazie tylko rawy się pojawiają ;/

 

Jaki wstrętny początek dnia, pomyśl sobie jakbyś był tylko spalony i bez kaca, to by była dopiero kapa... :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc tak, Sekirei... Kanokon to nie jest... ale przyjemnie się to ogląda :E szczególnie, że wszystkie laski to E conajmniej mają :E

Czyli będzie trzeba to później obadać :P

Slayersy to obowiązkowo, ale czekam na jakiekolwiek suby, bo narazie tylko rawy się pojawiają ;/

Chwilowo sub'owanie zapowiedziało Mishicorp, Toki/AQS i IY4Ever² Fansubs... Znam co prawda tylko Mishicorp i Toki ale bynajmniej jest w czym wybierać :E

Zresztą pewnie z czasem ktoś dołączy ;)

Jaki wstrętny początek dnia, pomyśl sobie jakbyś był tylko spalony i bez kaca, to by była dopiero kapa... :P:E

W sumie tyż fakt... :E

 

 

Ściągnąłem sobie coś co się zwie Wagaya no Oinari-sama... Fabuła ma jakiś związek z lisami, a jako że ostatnimi czasy wszystko co związane z demonami/bożkami w postaci zwierząt (Spice and Wolf, Kanokon :E)

to może okazać się całkiem nie złe :>:P

Później zdam relację ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O - ktoś na kacu ! Jak dobrze - przynajmniej sam nie jestem :E Dzisiaj skończę Noir i zabiorę się za Sekirei ... Trzeba oblookać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogląda ktoś One Peice?

Nie ma go na liście polecanych, a widziałem kilka bardzo pochlebnych opinii...

Liczba wypuszczonych odcinków troszkę odstrasza (360). To jest dopiero prawdziwy tasiemiec!

Ale chociaż jakbym się wciągnął to by się nie skończyło po 2 dniach, tylko po 2 miesiącach :P

Edytowane przez wikktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wam za zyczenia powrotu do zdrowia, jest dobrze, wild strikera udalo mi sie ogladac na lezaco, do poniedzialku powinno byc ok, lekarz przynajmniej tak powiedzial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przez ostanie kilka dni ostro ogladalem anime

Shinkyoku Soukai Polyphonica - po 2 odcinakch sobie darowalem bo wialo nuda

Zero no Tsukaima - swietny pierwszy sezon, motyw z myszka pana profesora mnie rozwalil, sciagnalem tez drugi

Zero no tsukaima Futatsuki no Kishi - o kurwcze na koncu nawet sie wzruszylem,

Samurai Champloo - jestem w trakcie 5 odcinak i bardzo mi sie spodobalo

Mizuiro OVA2 - 1-2 + Selling Memorial Event - po 1 odcinku nawet fajne

to tyle ode mnie, trzeba sie brac za wiecej

 

aha zaponialbym

Zero no Tsukaima: Princess no Rondo 3 seria rusza juz 7.07.2008 to za 3 dni, yupi :E

Edytowane przez SwordOfUltimate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się już nie mogę doczekać :E bardzo śmieszna seria, mam nadzieję, że nowa nie będzie odstawać poziomem od poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A 17-stego School Rumble OVA :> Nareszcie :E

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chwilowo sub'owanie zapowiedziało Mishicorp, Toki/AQS i IY4Ever² Fansubs... Znam co prawda tylko Mishicorp i Toki ale bynajmniej jest w czym wybierać :E

Zresztą pewnie z czasem ktoś dołączy ;)

Ja wybiore tą grupe, która będzie robić 720p w mkv :E

Ściągnąłem sobie coś co się zwie Wagaya no Oinari-sama... Fabuła ma jakiś związek z lisami, a jako że ostatnimi czasy wszystko co związane z demonami/bożkami w postaci zwierząt (Spice and Wolf, Kanokon :E)

to może okazać się całkiem nie złe :>:P

Później zdam relację ;)

Oglądam to od początku. Nic specjalnego... ale, że już zacząłem oglądać... ;-)

 

 

A 17-stego School Rumble OVA :> Nareszcie :E

no no, mam nadzieję, że może jak wyjdzie san gaki to wkońcu to skończą ;P Eri FTW ! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wybiore tą grupe, która będzie robić 720p w mkv :E

E tam, mp4 rox...

:E :E :E

Oglądam to od początku. Nic specjalnego... ale, że już zacząłem oglądać... ;-)

W tym momencie zepsułeś mi wieczór [:/] :E

no no, mam nadzieję, że może jak wyjdzie san gaki to wkońcu to skończą ;P Eri FTW ! :E

Z pogrubionym się zgadzam :E (I tak pewnie wygra ta mała, głupia pipa [:/] :E)

Ale zakończenia w postaci OAV'ki to ja nie chce :cry: Jeszcze tak z jeden sezonik byłby w sam raz :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, ten wild striker to naprawde swietne anime o footballu, tylko z dlugoscia tych meczy troche przesadzaja (jeden mecz twal az pelne 3 epy :E )

 

20 ep do mnie leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde, ten wild striker to naprawde swietne anime o footballu, tylko z dlugoscia tych meczy troche przesadzaja (jeden mecz twal az pelne 3 epy :E )

 

20 ep do mnie leci...

 

jeżeli lubisz sportowe anime i piłkę kopaną to spokojnie polecam Aoki Densetsu Shoot i wiem że będzie Ci sie podobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem oglądać Samurai Champloo ;) Anime jest ciekawe . Ciekawi byli główni bohaterowie, którzy kontrastują ze sobą ( Mugen i Jin). Walki są fajnie zrobione. Muzyka pewnie niektórym nie przypadnie do gustu, bo anime utrzymuje klimat dawnej Japonii a oprawa dźwiękowa to nowoczesne bity, rap co mi się bardzo podobało :E imo anime warto obejrzeć, ze względu na muzykę, postacie oraz utrzymany klimat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie przy okazji kto podkladal glos Fuu :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... pierwszy epek Slayers Revolutions zaliczony i muszę stwierdzić, że daje rade :E :E kreska wręcz identyczna, humor ten sam, no i głosy też :E są duże szanse, że nie spipczą tego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...