Skocz do zawartości
Duchu

Anime - temat ogólny

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o sub'ach? Bo wydaje mi się, że RAW'y (pierwszego sezonu?) to już jakiś czas temu widziałem... :hmm:

Dubbing nawet. Albo lektor. W każdym razie jest to wersja Dual-Audio. Tak z opisu przynajmniej wynika. Ale w sumie nie wiadomo, czy ten drugi język to eng. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o sub'ach? Bo wydaje mi się, że RAW'y (pierwszego sezonu?) to już jakiś czas temu widziałem... :hmm:

Kurdę, chyba sobie znów obejrzę :E :E

Mam na myśli wersje od OZC z tłumaczeniem :) Jestem po pierwszym odcinku i już nie mogę doczekać się na kolejny :E zupełnie inaczej ogląda się to w fullhd :E

 

Tak samo mam ochotę na GITS'a TV w HD... Tylko z tego co mi wiadomo stara wersja od KAA jest bogatsza o odcinek, końcówki z Tachikoma'mi i bodajże inne (lepsze?) OP/ED...

Ciężka decyzja do podjęcia... [:/] :E:P

Też oglądam od jakiegoś czasu :P wszystko przez Push-up3k :whip:

 

Dubbing nawet. Albo lektor. W każdym razie jest to wersja Dual-Audio. Tak z opisu przynajmniej wynika. Ale w sumie nie wiadomo, czy ten drugi język to eng. :E

Drogi język to angielski ale jakoś go nie trawie :P zdecydowanie wole oryginalna ścieżkę audio z BL :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam na myśli wersje od OZC z tłumaczeniem :) Jestem po pierwszym odcinku i już nie mogę doczekać się na kolejny :Ezupełnie inaczej ogląda się to w fullhd :E

Trzeba będzie zobaczyć. Chociażby sam odcinek z Robertą. :E

 

Drogi język to angielski ale jakoś go nie trawie :P zdecydowanie wole oryginalna ścieżkę audio z BL :E

A kto nie woli? Angielski w anime to zło. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto nie woli? Angielski w anime to zło. :E

W tej kwestii się z Tobą nie zgodzę :E Zdecydowanie bardziej wole oglądać GitS po angielsku niż po japońsku. Głosy osób które podkładane są głównym bohaterom w angielskojęzycznej wersji zdecydowanie bardziej im odpowiadają. Szczególnie głos pani Major jest bardziej ponętny :red::E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tej kwestii się z Tobą nie zgodzę :E Zdecydowanie bardziej wole oglądać GitS po angielsku niż po japońsku. Głosy osób które podkładane są głównym bohaterom w angielskojęzycznej wersji zdecydowanie bardziej im odpowiadają. Szczególnie głos pani Major jest bardziej ponętny :red::E :E

Zawsze są jakieś wyjątki. Też wolę Bebopa po eng, czy DMC (...i chyba tylko te dwa). Ale to krople w morzu.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Hehe, dobry tekst.

 

Kuo-chan, what on earth are you imagining?

...and why am I censored?

 

:E

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, milutkie zakończenie ma Ane Doki. :E

Oczywiście czytałem tylko 9 pierwszych stron i jakieś 6 ostatnich, bo mi się nie chciało więcej, ale milutkie. :przytulasie:

Edytowane przez Philosoph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ja właśnie skończyłem.

Oceniam pozytywnie. Warto był przeczytać. Tylko, że mało tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłem.

Oceniam pozytywnie. Warto był przeczytać. Tylko, że mało tego...

Jak Ci się podobają takie łatwe, lekkie i przyjemne komedyjki to koniecznie musisz obejrzeć Hatsukoi Limited ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Jak Ci się podobają takie łatwe, lekkie i przyjemne komedyjki to koniecznie musisz obejrzeć Hatsukoi Limited ;)

Jak na razie to mnie się wszystko podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

.....................................................

.....................................................................

................................................................................

...............

................................Trochę praktyki i będzie ok....................................................

..................................................................

........

 

 

 

Kurde! nigdy się tego nie spodziewałem... Czemu ja zawsze czytam spoilery? :(

:E

 

Sesja się zbliża, cały czas kolosy i zaliczenia, a ja w 2 tygodnie obaliłem 5 sezonów majora :P

 

Dobra... w tym tygodniu muszę trochę to ograniczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde! nigdy się tego nie spodziewałem... Czemu ja zawsze czytam spoilery? :(

:E

 

Puszupek dał dobry przykład, że czasami spoilerowane informacje w tym temacie nie są w ogóle kluczowymi szczegółami fabuły, a i tak spoiler jest użyty, co staje się bezsensowne. :E

 

W

ToLoveRu

 

O

AV w epku

2

pa

dał

 

śnieg

. :E

Ojej, ale teraz zniszczyłem Wam frajdę z obejrzenia tak kluczowego momentu dla fabuły. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba wypracować złoty środek. Pamiętaj, że komuś dana informacja może się tylko wydawać nieistotną... :E;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to mnie się wszystko podoba.

Z mang to Ci mogę polecić:

Eden: It's an Endless World! - Moim zdaniem mistrzostwo Sci-Fi. Jednak jeszcze do końca nie przetłumaczone.

Suzuka - Romansik z uczniami z klubu lekkoatletycznego w roli głównej. Powstało tez anime jednak umieścili w nim tylko polowe wydarzeń.

Great Teacher Onizuka - I anime i manga to zdecydowany mus. Chyba każdy tutaj albo to oglądał albo czytał.

Gacha Gacha - Zabawna komedia z elementami romansu o dziewczynie której "czasami" zmienia się osobowość.

I wiele więcej jednak inne tytuły cały czas są publikowane :E

 

Sesja się zbliża, cały czas kolosy i zaliczenia, a ja w 2 tygodnie obaliłem 5 sezonów majora :P

I jak wrażenia? :E z tego co się orientuje to poza tobą i mną w temacie nikt się za to nie zabrał :E

6 sezon w drodze :)

 

Dlatego trzeba wypracować złoty środek. Pamiętaj, że komuś dana informacja może się tylko wydawać nieistotną... :E;)

To jest raczej niewykonalne :P

 

Zupełnie zapomniałem że wczoraj pojawił się pierwszy odcinek trzeciej serii z 'Gyaboo!' w roli głownej :E Nodame jak zwykle nie zawiodła :D:thumbup:

Edytowane przez Randome

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest raczej niewykonalne :P

No cóż... Pozostaje więc przyzwyczaić się do

tego

widoku... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ookamikakushi, epizod 2 - jeśli w trakcie oglądania jestem zaskoczony/zdziwiony, że tak szybko odcinek się skończył, znaczy to, że był dobry. Tutaj byłem. Coraz więcej elementów rodem z Higurashi ale mi to nie przeszkadza. Tylko ten główny bohater, ehhh... miętki strasznie jest, okazji do po**chania ma więcej, niż przeciętny typ z hentaja, a on nic. :E A za tydzień:

yaoi

!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ookamikakushi, epizod 2 - jeśli w trakcie oglądania jestem zaskoczony/zdziwiony, że tak szybko odcinek się skończył, znaczy to, że był dobry. Tutaj byłem. Coraz więcej elementów rodem z Higurashi ale mi to nie przeszkadza. Tylko ten główny bohater, ehhh... miętki strasznie jest, okazji do po**chania ma więcej, niż przeciętny typ z hentaja, a on nic. :E A za tydzień:

yaoi

!

No to może za tydzień się skusi na numerek :hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k
Takie tam mangi i anime.

A dzięki.

W sumie mam już zapisanych 29 tytułów do oglądnięcia/przeczytania.

A do tej pory to widziałem oprócz DB, Naruto i SM...

Elfen Lied

Blood+

Dakuro-chan

Ane-Doki

GITS

Melancholia Haruhi Suzumiya.

 

Reszta listy załączona...

anime_manga_do_ogl_dnięcia.txt

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ookamikakushi, epizod 2 - jeśli w trakcie oglądania jestem zaskoczony/zdziwiony, że tak szybko odcinek się skończył, znaczy to, że był dobry. Tutaj byłem. Coraz więcej elementów rodem z Higurashi ale mi to nie przeszkadza. Tylko ten główny bohater, ehhh... miętki strasznie jest, okazji do po**chania ma więcej, niż przeciętny typ z hentaja, a on nic. :E A za tydzień:

yaoi

!

 

Może jednak daruje sobie ten tytuł... Po tym opisie, ostatnim zdaniu, zalatuje failem. 9b48c629.gif

Edytowane przez Philosoph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jednak daruje sobie ten tytuł... Po tym opisie, ostatnim zdaniu, zalatuje failem. 9b48c629.gif

Na razie wygląda na to, że klątwa ciążąca nad miastem polega na tym, że każdy, niezależnie od płci, chce przelecieć protagonistę ew. dać się przelecieć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na razie wygląda na to, że klątwa ciążąca nad miastem polega na tym, że każdy, niezależnie od płci, chce przelecieć protagonistę ew. dać się przelecieć. :E

 

Zatem fail, jak dla mnie. 9b48c629.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ostatni odcinek GITS2

 

Tachikoma znowu się poświęciły. Tym razem na dobre. :cry: Maszyny zostały, ale satelita z danymi o ich duchach strąciła rakietę z głowicą nuklearną. I ten śpiew...

Kuze zabity :o Motoko długo się nie nacieszyła jego znalezieniem po wielu latach.

Ogólnie oceniam wraz z kinówką na 5/5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni odcinek GITS2

Ano, poruszające to było :)

 

No to pozostało Ci wziąć się za GITS: Solid State Society.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni odcinek GITS2

 

Tachikoma znowu się poświęciły. Tym razem na dobre. :cry: Maszyny zostały, ale satelita z danymi o ich duchach strąciła rakietę z głowicą nuklearną. I ten śpiew...

Kuze zabity :o Motoko długo się nie nacieszyła jego znalezieniem po wielu latach.

Ogólnie oceniam wraz z kinówką na 5/5.

Przypomniałeś mi o tej świetnej piosence i narobiłeś jeszcze większej ochoty na ponowne oglądanie... Damn you!!! :mad2:

:E :E ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Właściwe to kinowe to tylko pierwsze oglądnąłem.

...ale szybko to nadrobię.

Przypomniałeś mi o tej świetnej piosence i narobiłeś jeszcze większej ochoty na ponowne oglądanie... Damn you!!! :mad2:

:E :E ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-6PtbI50t_A

 

Niech was nie zwiedzie to ściszenie pod koniec. Tak samo jest w pełnym. Taka cisza...

 

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...