Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xionc

Tribes 2 / TribesNext

Rekomendowane odpowiedzi

TribesNext | Tribes 2 Online Multiplayer

 

Jeżeli jest ktoś zainteresowany, mogę napisać o grze więcej. Na wstępie dodam że nie jest to prosta gra, jest rozbudowana oraz wymaga bardzo dużo teamplay'a.

 

Dorzucę coś z YT:

YouTube - Inofficial TribesNext/Tribes 2 Trailer

 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to tutaj, albo spam moje gg:

2297647

 

Oczywiście gra jest darmowa.

 

 

inb4 T:V i inne - niestety jedynie T1 i T2 zaliczają się do udanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys napisac cos wiecej? Gralem swego czasu w T2 ale gra umarla. Czym jest dokladnie TN ? Poprostu T2 za free? Jest tam classic game mode ? Jak wyglada aktualnie scena ?

 

BTW warto zobaczyc filmik polskiego gracza, bardzo klimatyczny , niezle akcje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak legendarny half life ricochet !

 

edit

 

zainstalowalem i wywalilem... ale gniot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglbys napisac cos wiecej? Gralem swego czasu w T2 ale gra umarla. Czym jest dokladnie TN ? Poprostu T2 za free? Jest tam classic game mode ? Jak wyglada aktualnie scena ?

 

BTW warto zobaczyc filmik polskiego gracza, bardzo klimatyczny , niezle akcje.

 

Tribes 2 było swojego czasu wypuszczone do ściągnięcia za darmo (i nadal jest), jednakże Sierra pozamykała swoje Master Server'y - tak więc można było co najwyżej zagrać po LAN'ie lub próbować grać przez Hamachi etc.

 

Nastąpiła jednak zmiana. TribesNext jest patchem, który przywraca funkcjonalność trybu multiplayer - można bez żadnych problemów grać online, dołączać do gier jak również je tworzyć. W planach oczywiście jest przywrócenie m.in. wewnętrznej przeglądarki, jak również systemu wewnętrznych maili. Aktualna wersja to RC2 (postęp prac tutaj: klik). TribesNext nie miało zmieniać T2 (nie ma sensu :)), a jedynie przywrócić multiplayer'a, tak więc mod Classic o którym piszesz był zintegrowany z T2 i tak pozostało - również nadal jest grany i do tego jest chyba najpopularniejszym modem. Podsumowując TN jest to T2 za free + funkcjonalny multiplayer.

 

Co do sceny to trzeba przyznać iż stopniała - osobiście nie grałem w T2 w czasach jego świetności, a jedynie o tej grze wiedziałem w tym czasie, ale z tego co widziałem scena była potężna. Aktualnie stoi kilkanaście/kilkadziesiąt serverów, a najaktywniejsi jak byli, tak są amerykanie. Mamy servery w europie z niezłym pingiem - ale trzeba by się umówić na grę, bo często są puste, oraz najbardziej zaludniony server po drugiej stronie Atlantyku - Goon Haven (zazwyczaj koło 30 graczy, w weekendy często pełny - 64 sloty, CTF ofc) + kilka innych serwerów. Jeżeli grałeś w T2, to wiesz, że pingi do 250ms nie stwarzają przeszkody w graniu, nawet przy pingu ~350ms można sensownie wykonywać określone zadania. BTW odezwij się na gg - nie chce zaśmiecać wątku informacjami niezrozumiałymi dla nowych :)

 

Chciałbym dodać, że chętnie pomogę zagłębić się w mechanikę gry każdemu, kto będzie zaczynał, bo prosto niestety nie jest - co oczywiście ma taki plus, że nie ma na serwerach ludzi z zachowaniem pokroju gimnazjalisty.

 

Pozdrawiam,

msz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gre tribes zemsta jest to nastepna czesc po 2.Jest to bardzo wymagajaca gra.Ja gram juz w nia 3 lata i nadal nie moge powiedziec ze czegos nie moge poprawic caly czas sie czego ucze.Ja gram w polskim klanie game over (oV).Można powiedziec ze jestemy najlepeszym klanem na swiecie w tej grze juz rzadko kiedy ktos z nami wygrywa.

Oto filmik klanowy niedlugo bedzie 2 czesc:

I jeszcze przykładowe:

A to jest strona ligowa podane sa wszytkie klany:

http://tveurope.leaguecentral.info/

Gre można scignac za darmo tutaj:

http://tribesvdl.com/revengeance/

Jezeli ktos bedzie mial jakies pytania to chetnie pomoge moj nick na xfire to bonedancer10 a w grze BoneDancer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety problemem dzielącym scenę była m.in. następna część Tribes, o której wspomina tutaj mój poprzednik. Jednakże następna część już nie ma ducha Tribes i jest uproszczona w porównaniu do swojego poprzednika - vety z T2 niechętnie przechodzili na T:V, właśnie z powodu uproszczeń (chociażby uproszczony movement) oraz przejścia z rozbudowanej mechaniki na prostszą już strzelankę pokroju innych popularnych tytułów (choć trzeba przyznać iż trzeci wymiar pozostał). Pozytywnym aspektem T2 jest właśnie rozbudowanie rozgrywki w takim stopniu, aby abstrahowała ona on trendu ówczesnych, a także obecnych FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglbys jeszcze napisac jak wyglada sprawa patchowania ? W t2 bylo z tym duzo nieprzyjemnej zabawy, teraz tez trzeba te wszystkie patche pokolei wgrywac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja dorzucę swoje 3 grosze a co :)

 

Sprawa wygląda tak że gram w Tribes Vengeance (zemsta) od kwietnia 2007 i jest to (oczywiście IMO) najlepszy FPS ever . Dlaczego? Bo to nie kolejny shit w ktorym sie chodzi i ''szczela'' na pałe przed siebie . Gra wymaga od ciebie czegoś więcej , dlatego gra jest tak słabo popularna [dzieci neo zagrają , nie mogą nikogo zabić ani nawet nie umieją sie poruszac (dlatego ze to nie kolejny cs , samego swobodnego poruszania trzeba troszke poskillować) i wywalają gre , potem piszą gniot , etc ] Nie bez powodu gra dostawała w CdAction 9+ he? Możecie mi nie wierzyć , ale jestem w tej grze liderem najlepszego klanu Europy ( można zaokrąglić do ''świata'' ponieważ Ameryka uczy się od Europy to be honest ) . Nie wierzysz? Sprawdź ligowy standings który już podawał wyżej jeden z członków mojego klanu ''PawelR'' w grze BoneDancer . Co prawda sezon 4 sie skonczyl i chyba zresetowali staty , lecz 10 meczow i 10 zwyciestw ( 150 flagi do przodu na + ) daje coś o sobie znać ;)

 

Podawał również film klanowy który imo jest dość słaby (od roku piecze już drugą część która wychodzi za około miesiąć ) sprawdźcie mały teaser ktory nie dawno dałem na yt :

 

Wprawdzie nigdy nie zrozumiem czemu Tribes nie jest popularne...wymagany skill i praca w zespole jest przeogromna..niesamowity fun gdy akcja przebiegnie po Twej myśli ;)...dynamika i etc miażdży . Choć znam jeden powód : gra jest za trudna , w dzisiejszych czasach Casual ftw i tyle...bardzo przykre .

 

Chcesz pogadać o Tribes etc ? Dodaj mnie na xfire : soker666 . W Tribes juz nie gram tyle co kiedyś , lecz około 16 godzin tygodniowo nabijam więc jak chcesz to możesz z nami popykać , wystarczy że pobierzesz T:V z linku który PawelR podawał powyżej , lub wyśle Ci na xfire . MEH dobra bo sie powtarzam , kończe , peace ! ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moglbys jeszcze napisac jak wyglada sprawa patchowania ? W t2 bylo z tym duzo nieprzyjemnej zabawy, teraz tez trzeba te wszystkie patche pokolei wgrywac ?

Nie ma najmniejszego problemu - wersje T2 ściągamy już najaktualniejszą.

 

Tutaj opis jak poprawnie zainstalować, po angielsku, z obrazkami:

http://www.tribesnext.com/forum/index.php?topic=37.0

 

Ogólnie działa to tak:

Ściągamy T2 > instalujemy z instalki > skipujemy instalacje DirectX 8 i rejestrowania gry > NIE ODPALAMY PO INSTALACJI

Następnie pobieramy patch TribesNext (ten 2 megowy) > instalujemy

Odpalamy grę już ze skrótów na np pulpicie, włączamy tryb Online > tworzymy konto > gramy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tribes 2 to koszmar, ale tribes vengeance prezentuje sie naprawde niezle. Jak narazie mam za soba tylko 20 minut gry, pierwsze skojarzenie - zupelnie jak unreal 2003. Ide pykac dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tribes 2 to koszmar, ale tribes vengeance prezentuje sie naprawde niezle. Jak narazie mam za soba tylko 20 minut gry, pierwsze skojarzenie - zupelnie jak unreal 2003. Ide pykac dalej.

 

Miło by było gdybyś dodał mnie na xfire : soker666 . Mógłbym ci podać cały stuff i elo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W T2 grałem kilka lat (z klanami sYs i zorn) i według mnie to najlepsza i najbardziej złożona gra drużynowa tego typu. Niestety aby pokazała w pełni swój urok potrzebuje wielu graczy - minimum to 7v7 na małych mapach. Komfortowo gra się od 10v10 w górę. Stąd też poniższe pytanie: Czy w tych czasach są organizowane jakieś mecze ? O serwery publiczne nie pytam, bo wiadomo, że świecą pustkami.

 

ps. Daveron, pamiętam Cię z T2 - zdaje się, że grałeś z sYs przez jakiś czas ?

 

Pozdrawiam,

sYs|Berserker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Yavor jeszcze zyje i gra z wami? Chyba najwiekszy fan i propagator tej gry.

Co do samej rozgrywki. Gra wychodzac wyprzedzila swoj czas. "klykacze" z Cs'a niestety sie zrazili.

W jedynce dodatkowo polskie lacza sie kiepsko sprawdzaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sysdave - Jakiś czas temu były organizowane europejskie mixy na serwerze właśnie zorna (base). Jak jest teraz, nie wiem, bo nie bratałem się na ircu. A zorganizowane potyczki na serwach US są dość często z tego co widzę.

 

@Eclipse - zobacz, dalej wyprzedza, bo coraz bardziej co niektóre fpp się cofają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...