Skocz do zawartości
VAMET

EA Origin -> EA App

Rekomendowane odpowiedzi

Wole to niz byc lemingiem, ktory pozwala sobie wszystko narzucac i jeszcze sie obrusza jak to zabieranie mu jego praw jest czyms normalnym i zupelnie nieszkodliwym. Od tego sie zawsze zaczyna, malymi kroczkami dojdziemy do jeszcze wiekszych naduzyc.

 

Bez powazania

Rozumiem że piszesz teraz nie z linuksa maca lub coś z MS?

Bo akceptując umowe użytkownika jest podobnie tylko inaczej sformułowane.

Antywirusów też nie używaj bo skanują czasami automatycznie cały komputer i wysyłają raporty, może się zdarzyć że w raporcie może być coś więcej niż sam raport o wirusach itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Wole to niz byc lemingiem, ktory pozwala sobie wszystko narzucac i jeszcze sie obrusza jak to zabieranie mu jego praw jest czyms normalnym i zupelnie nieszkodliwym. Od tego sie zawsze zaczyna, malymi kroczkami dojdziemy do jeszcze wiekszych naduzyc.

 

Bez powazania

 

Ja lemingiem nie jestem, czasami nawet żałuję, że nie jestem, bo leci wiele wyzwisk pod moim adresem. Charakter mi nie pozwala, ale każdy człowiek posiada mózg, niestety nie każdy potrafi go używać. Jak jedna strona jest cwana, to bądźcie bardziej niż oni, jednocześnie nie rezygnując z dobrodziejstw Origin i Steam, proste, a jak to już pozostawiam Waszemu rozumowi.

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba osobnego calego kompa - starczy drugi dysk twardy.

Na jednym gry i ogolnie multimedia a drugi do spraw i danych co do ktorych nie chcemy ryzykowac, ze ktos uzyska do nich dostep.

 

P.S. Tak zauwazylem ze czesc osob wrecz agresywnie reaguje na ludzi chcacych zachowac prywatnosc. Gosc tylko zapytal czy program Origin zbiera i wysyla dane z kompa. Zamiast dac normalna odpowiedz to wielka nagonka.

Jego sprawa czy sie zgodzi na warunkli EA czy nie, badz czy np wlasnie postanowi odzielic kompy/dyski ze sprawami prywatnmi od multimediow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi Tobie z oddzielnymi dyskami i co to ma dać. Chyba że przed odpaleniem np origin chcesz ten inny dysk odpinać.Poza tym system pozostaje ten sam.

 

Żadna nagonka nie jest i nie była napisałem co wiedziałem, i na pewno nie origin nie skanuje mi komputera w poszukiwaniu pinów kart bankomatowych i kredytowych.

Prędzej w łeb się dostanie na ulicy niż steam zacznie zakupy robić z kogoś karty.

Telefony i android googl jest podobna sprawa , nie chcesz nie używaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupno dysku nie jest fajną alternatywa-ze względu na podwyżkę cen :)

 

Co do portów którego korzysta Origin to:

:80

:443

Odblokuj je

Edytowane przez louis230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jukojuko, z odzielnymi dyskami chodzi o to, że na drugim dysku normalnie instalujesz system i masz tam prywatne rzeczy/inne ktorymi niechesz sie dzielic.

 

Jesli chesz grac to odpalasz system z dysku 1, gdzie masz gry itp. Dysk 2 niejest wowczas podpiety do kompa.

Gdy chesz pracowac na swoich supertajnych plikach to odpalasz kompa z drugiego dysku, pierwszy niejest podlaczony.

 

To tansze niz osobny komputer, choc bardziej pracochlonne.

 

P.S. Obecnei fkatycznie ceny HDD zaszalaly ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z zainstalowaniem BF 3. Grr mam oryginalną kupioną w Empiku

 

Zainstalowałem Origina, pobrałem najnowszą wersję.

 

Założyłem konto, zalogowałem się, dodałem grę.

 

Po kliknięciu na "pobierz", zaznaczeniu kilku opcji daje "dalej" i wyskakuje błąd

 

"System Windows uniemożliwił utworzenie folderu do zapisania pobieranych plików. Aby rozpocząć pobieranie gry, zaakceptuj monit UAC"

 

W ustawieniach "ochronę" wyłączyłem ale i tak nic nie pomaga :/

 

Nie wiem gdzie mam zaakceptować ten monit UAC.

 

Miał ktoś może podobny problem ?? Z góry dziękuję za pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Wyłącz UAC w systemie i przeładuj kompa, sprawdź, czy pomoże...

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O , gra się na Orign pobiera z prędkością 1,5MB/s a mam 6MB/s czyli powinno być 0,5MB/s. Wielki plus :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

O , gra się na Orign pobiera z prędkością 1,5MB/s a mam 6MB/s czyli powinno być 0,5MB/s. Wielki plus :thumbup:

 

:D O czym Ty w ogóle mówisz? :);)

12 Mbit/s wykorzystuje Ci z 48 Mbit/s, to wcale nie taki dobry wynik ;) Jedynie 25% łącza wykorzystujesz ;)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Ale ja mam internet 6 Megabitów /s czyli max 640 kb/s

 

A prędkość jest około 1MB/s pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

:D Tak, ale napisałeś, że masz zupełnie coś innego ;)

Wiem wiem, przejęzyczyłeś się, ale napisanie MB/s a Mb/s to zdecydowana różnica ;)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Wyłącz UAC w systemie i przeładuj kompa, sprawdź, czy pomoże...

 

Z poważaniem

 

Wyłączyłem UAC w Panelu sterowania - restart i to samo...

 

Pobrałem TWEAK UAC - również nie pomogło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W originie posiadam mniej opcji. Jak np: nie mogę zaprosić znajomych, nie mam dostępu do sklepu etc.

http://imageshack.us/photo/my-images/717/przechwytywaniehu.png/

Drugi mój problem to podczas odpalania BF3 i przejsca do battlelogu mam Buy BF3 to get access to Battlelog,

Pozdrawiam.

Edytowane przez drfdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W originie posiadam mniej opcji. Jak np: nie mogę zaprosić znajomych, nie mam dostępu do sklepu etc.

http://imageshack.us/photo/my-images/717/przechwytywaniehu.png/

Drugi mój problem to podczas odpalania BF3 i przejsca do battlelogu mam Buy BF3 to get access to Battlelog,

Pozdrawiam.

a keya w originie aktywowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pararocker

@up

 

Ale ja mam internet 6 Megabitów /s czyli max 640 kb/s

 

A prędkość jest około 1MB/s pobierania.

 

6Mbit/s to ~750kB/s, jesli pobiera sie szybciej to masz po prostu szybszy internet, niemozliwe jest przeciez to zeby Orgin Ci go w jakis wspanialy sposob przyspieszal.

Przy takich predkosciach gry z orgina z reguly ida pelnym laczem, u kolegi Battlefield 3 przy 20Mbit/s sciagal się z ~1,7-1,8MB/s, a to bylo w dniu premiery, wiec teraz pewnie mogloby i isc szybciej, wiec nie widzę tutaj powodu aby się zbytnio podniecać.

Edytowane przez pararocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z zainstalowaniem BF 3. Grr mam oryginalną kupioną w Empiku

 

Zainstalowałem Origina, pobrałem najnowszą wersję.

 

Założyłem konto, zalogowałem się, dodałem grę.

 

Po kliknięciu na "pobierz", zaznaczeniu kilku opcji daje "dalej" i wyskakuje błąd

 

"System Windows uniemożliwił utworzenie folderu do zapisania pobieranych plików. Aby rozpocząć pobieranie gry, zaakceptuj monit UAC"

 

W ustawieniach "ochronę" wyłączyłem ale i tak nic nie pomaga :/

 

Nie wiem gdzie mam zaakceptować ten monit UAC.

 

A wiec Zrób nowe kąto w windows daj uprawnienia administrator i otworz jeszcze ta ikonke od gry jako administrator mi pomogło chyba cos kiedys nagrzebalismy w tym monicie nowe kato powinno ci pomuc pozdro.

 

Miał ktoś może podobny problem ?? Z góry dziękuję za pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, powiem tak, przez origin strasznie nabawiłem się nerwicy, niby pobierasz BF3 masz 100% a tu nagle robi się 13% WDF, kolejny minus to brak kopi zapasowej gry by niepotrzebnie nie pobierać 2raz gry w razie awarii systemu, coś na wzór stema, ogólnie rzecz ujmując mam kilka gier na origin, ale są sto lat za murzynami jeśli chodzi o cyfrowe dystro gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się program włączał póltorej minuty przy świeżo czyszczonym systemie/defragmentacjach i optymalizacji wszelkiej to są jakieś kpiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam origin ? Nie mogę się zalogować. Restart pomógł.

Edytowane przez Heolix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Żeby się program włączał póltorej minuty przy świeżo czyszczonym systemie/defragmentacjach i optymalizacji wszelkiej to są jakieś kpiny.

 

Zmierzyłem 11 sekund do pojawienia się głównego okienka z grami (mam automatyczne logowanie) i później z 10 sekund na pojawienie się listy znajomych.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się program włączał póltorej minuty przy świeżo czyszczonym systemie/defragmentacjach i optymalizacji wszelkiej to są jakieś kpiny.

Masz coś nie tak z komputerem, u mnie się uruchamia 20 sekund z załadowaniem listy gier i ponad 20 znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie.

Mam pytanko.

Po jutrze wybieram sie na zakupy - Fifa12 i BF3.

Z tego co czytam, to mimo iz kupie sobie wersje pudelkowa to bede musial dodatkowo sciagnac poprzez Origin obydwie gierce?

Jesli tak, to tylko musze "dossac" pare megsow czy sciagac musze te tony gigabajtow? Mam akurat wolny weekend i wcale mi sie nie widzi poswiecic go na same sciaganie, bo w planach to bym sie juz pocieszyl sama gra...

Jak to jest?

Pozdrowienia

Edytowane przez kiedysbylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiał pobierać na nowo gry, jak już to się ściagnie kilkanasto megowy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...