Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przebijam cenę, równe 5 zł za PB 95. Auchan Bielsko Biała :D

Edytowane przez Krzysztof0430

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu najtaniej widziałem PB95 za 5,08 zł. Ale to na obrzeżach miasta, gdzie jest dużo stacji i spora konkurencja. Dziś na BP bliżej centrum, gdzie praktycznie w promieniu kilku km stoi tylko ta stacja tankowałem PB95 za 5,23 zł. Ale też kombinują na tym BP, bo np wczoraj (niedziela) wieczorem jak był mały ruch to mieli po 5,15 zł, a dziś jak zrobił się duży ruch i korki w okolicy to podnieśli do 5,23 zł. A jak bym się przejechał koło tej stacji późnym wieczorem, kiedy w okolicy ruch jest już znacznie mniejszy, to mogę się o skrzynkę dobrej wódki założyć, że z powrotem cena byłaby 5,15 zł, albo i niższa. Bardzo często tak tam robią. :P

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu najtaniej widziałem PB95 za 5,08 zł. Ale to na obrzeżach miasta, gdzie jest dużo stacji i spora konkurencja. Dziś na BP bliżej centrum, gdzie praktycznie w promieniu kilku km stoi tylko ta stacja tankowałem PB95 za 5,23 zł. Ale też kombinują na tym BP, bo np wczoraj (niedziela) wieczorem jak był mały ruch to mieli po 5,15 zł, a dziś jak zrobił się duży ruch i korki w okolicy to podnieśli do 5,23 zł. A jak bym się przejechał koło tej stacji późnym wieczorem, kiedy w okolicy ruch jest już znacznie mniejszy, to mogę się o skrzynkę dobrej wódki założyć, że z powrotem cena byłaby 5,15 zł, albo i niższa. Bardzo często tak tam robią. :P

 

w weekendy na stacjach zazwyczaj jest taniej ;)

 

 

btw LPG - Orlen 2.48zł/l

PB - Orlen - 5.08zł/l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni na tej stacji bardzo często podnoszą ceny jak w okolicy robi się tłok i korki, a potem jak ruch zmaleje, to ceny obniżają. Nie tylko w weekendy tak się dzieje. I zawsze cena rośnie i potem spada o około 8-10 groszy na litrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Wrocław to chyba najtańsze paliwo zawsze widuję na Shellu znajdującym się przy rogu Brucknera i Krzywoustego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w tamtą stronę rzadko jeżdżę. Ja najtańsze paliwa zawsze widuję na stacji przy hipermarkecie Auchan. Kawałek dalej, na stacji Lukoil naprzeciwko Tesco Extra też mają często podobnie niską cenę. Na Auchanie zawsze tankuję jak jestem w okolicy. Jakość paliwa taka sama jak wszędzie. ;)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sancho to chyba słabo patrzysz, np na BP przy macu mają taniej, ten Shell jest dość drogi moim zdaniem, ale gaz mają dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5,40 Orlen przy głównej trasie nie jest źle

 

Pamiętam czasy gdy dla ludzi cena 5zł była szokiem i narzekali. Teraz 5.40 to już dobra cena :E. Przyjdą czasy że będzie po 8zł i też się przyzwyczaimy.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB95 po 5.15 na Shellu. Miło.

Edytowane przez Zahariash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ostatnio na makroekonomii rozmawialiśmy i analizowaliśmy ceny paliw. Prowadzący był jednoznaczny w swoich prognozach. Rok, dwa, trzy i czeka nas krach wartości ropy, tym razem bardzo, bardzo mocno w dół. Podał sensowne argumenty za, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 4zł już nie spadnie. Bo ja tak mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ostatnio na makroekonomii rozmawialiśmy i analizowaliśmy ceny paliw. Prowadzący był jednoznaczny w swoich prognozach. Rok, dwa, trzy i czeka nas krach wartości ropy, tym razem bardzo, bardzo mocno w dół. Podał sensowne argumenty za, zobaczymy :)

Wystarczy jedno posuniecie Amerykanów - koniec zakazu eksportu ropy i lecimy w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 4 może nie, ale bardzo sporo mówił o wartości baryłki z okresu początku kryzysu (~70$, gdzie obecnie ponad 100$, a rekordowo przecież 130$).

 

Wystarczy jedno posuniecie Amerykanów - koniec zakazu eksportu ropy i lecimy w dół.

Nom, łupki rządzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Będzie okazaja przerzucić się na olej napędowy :E.

 

Bena to raczej nie ma szans co nie żeby w doł poszła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bena to raczej nie ma szans co nie żeby w doł poszła?

Oczywiście, że nie. W końcu nie ma nic wspólnego z ropą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xzbit666

Nie no tak pytałem ogólnie bo może też ktoś i gdzieś tam mówił :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliw poszły teraz już wyraźnie w górę. PB95 po 5,26 zł, a na jednej stacji nawet po 5,36 zł już widziałem. A jeszcze około 2 tygodnie temu poniżej 5,15 zł chodziła.

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny paliw poszły teraz już wyraźnie w górę. PB95 po 5,26 zł, a na jednej stacji nawet po 5,36 zł już widziałem. A jeszcze około 2 tygodnie temu poniżej 5,15 zł chodziła.

U mnie na Shellu 123 ciągle bez zmian. 5.09 a w weekend 5.04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...