Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

m3ch4ł3k

zloty palit 8800gt bez regulacji obrotow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem karte jak w tytule na allegro uzywana. To ze wiatrak caly czas wieje na 100% obszedlem kupujac kontroler obrotow :) . To ze nie ma czujnika temp powiedzmy ze tez :P Ale nie qmam jednej rzeczy . Wlaczam crysisa - 5 min gry co chwile komunikaty shader error na jasno niebieskim tle. Po dotknieciu palcem :E pcb karty w okolicach rdzenia i pamieci okolo 60-70* na oko wiec ok. Ale po dotknieciu ukladow zasilania czy jak to sie tam nazywa (kolo zlacza zasilajacego ;) ) poparzenie ktoregos tam stopnia automatycznie ( na oko ponad 90*) :mad2: :mad2: :mad2: . O co tutaj chodzi czy karta jerst uszkodzona???Dodam ze zdjelem z tych ukladow radiatorek i to standardowea paste zastapilem as 5 i dalej to samo :mad2: Pomozcie prosze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zakupilem karte jak w tytule na allegro uzywana. To ze wiatrak caly czas wieje na 100% obszedlem kupujac kontroler obrotow :) . To ze nie ma czujnika temp powiedzmy ze tez :P Ale nie qmam jednej rzeczy . Wlaczam crysisa - 5 min gry co chwile komunikaty shader error na jasno niebieskim tle. Po dotknieciu palcem :E pcb karty w okolicach rdzenia i pamieci okolo 60-70* na oko wiec ok. Ale po dotknieciu ukladow zasilania czy jak to sie tam nazywa (kolo zlacza zasilajacego ;) ) poparzenie ktoregos tam stopnia automatycznie ( na oko ponad 90*) :mad2: :mad2: :mad2: . O co tutaj chodzi czy karta jerst uszkodzona???Dodam ze zdjelem z tych ukladow radiatorek i to standardowea paste zastapilem as 5 i dalej to samo :mad2: Pomozcie prosze ...

 

SPOSÓB NA TEMPERATURĘ!!!

 

1.Ściągamy RivaTuner

2.Instalujemy RivaTuner

3.Pobieramy plugins G92 1.0 ( http://www.levicki.net/ z działu download)

4.Instalacja plugingu by chrums

rozpakowujesz archiwum, klikasz 2 razy i jest juz zainstalowane. riva tuner -> hardware monitoring -> setup -> plugins -> zaznaczasz tylko G92.dll ->ok -> tam gdzie jest wykres temp klikasz prawym -> setup -> data provider -> G92.dll:0

5.Od tej pory w RivaTuner mamy pokazaną temperaturę!!!

 

SPOSÓB 2 (chyba lepszy!!!!!!!)

1.Ściągnij RivaTuner 2.08

2.instaluj

3.hardware monitoring

4.Setup(klikasz prawym)

5.data provider

6.wybierasz NVTh.....

 

Sprawdź na 169.21 WHQL a jak by dalej nie śmigało to zobacz 174.74 WHQL (z http://downloads.guru3d.com/)

jeśli sciągnołeś radiatorek i pastę nie umiejętnie albo porwłes te naklejki to gwarancje szlak trafił.Niestety Palit tak ma.Choć mój ze złotym chłodzeniem po OC 700\1000\1800 ma max 55C-65C w 1680x1050 ale niestety wyje na 100% mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprzedawałem moją z regulacją to nik nie chciał kupć - a była jedyną na Allegro te 2 tyg. temu...

 

Codo karty to może reinstaluj sterowniki - a gra oryginalna?

 

Najnowszy DX zainstalowany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sprzedawałem moją z regulacją to nik nie chciał kupć - a była jedyną na Allegro te 2 tyg. temu...

 

Ile za takie cudo????bo planuje zakup w najbliższym czasie.Szkoda że tak słabo wyszczególniłeś bo może,może bym sie skusił.

 

 

 

DirectX 9.0c (marzec 2008)>>>>> http://www.pobieralnia.org/plik-372-directx-marzec.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile za takie cudo????bo planuje zakup w najbliższym czasie.Szkoda że tak słabo wyszczególniłeś bo może,może bym sie skusił.

 

1. Moja się świetnie kręci

2. Jest to pierwsza, najlepsza wersja (ze stycznia)

3. Ma niecałe 3 miesiące.

4. No i chłodzenie dłuslotowe + sekcji zasilanie 3 fazowe zasilanie

5. Świetnie się kręci

 

Teraz to bym sprzedał za 550 zł

 

Ale już kasę, którą miałem dołożyć do innej karty przeznaczyłem na modding. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Moja się świetnie kręci

2. Jest to pierwsza, najlepsza wersja (ze stycznia)

3. Ma niecałe 3 miesiące.

4. No i chłodzenie dłuslotowe + sekcji zasilanie 3 fazowe zasilanie

5. Świetnie się kręci

 

Teraz to bym sprzedał za 550 zł

 

Ale już kasę, którą miałem dołożyć do innej karty przeznaczyłem na modding. ;)

 

Sorki,źle sie wyraziłem,chodziło mi o regulacje obrotów.Ale już nie chcesz sprzedać???

 

a kumpel kupił 2 tyg temu 9600GT Palita za 558zł, a ta twoja na allegro pójdzie odrazu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SPOSÓB NA TEMPERATURĘ!!!

 

1.Ściągamy RivaTuner

2.Instalujemy RivaTuner

3.Pobieramy plugins G92 1.0 ( http://www.levicki.net/ z działu download)

4.Instalacja plugingu by chrums

rozpakowujesz archiwum, klikasz 2 razy i jest juz zainstalowane. riva tuner -> hardware monitoring -> setup -> plugins -> zaznaczasz tylko G92.dll ->ok -> tam gdzie jest wykres temp klikasz prawym -> setup -> data provider -> G92.dll:0

5.Od tej pory w RivaTuner mamy pokazaną temperaturę!!!

 

SPOSÓB 2 (chyba lepszy!!!!!!!)

1.Ściągnij RivaTuner 2.08

2.instaluj

3.hardware monitoring

4.Setup(klikasz prawym)

5.data provider

6.wybierasz NVTh.....

 

Sprawdź na 169.21 WHQL a jak by dalej nie śmigało to zobacz 174.74 WHQL (z http://downloads.guru3d.com/)

jeśli sciągnołeś radiatorek i pastę nie umiejętnie albo porwłes te naklejki to gwarancje szlak trafił.Niestety Palit tak ma.Choć mój ze złotym chłodzeniem po OC 700\1000\1800 ma max 55C-65C w 1680x1050 ale niestety wyje na 100% mocy

Dzieki juz sobie poradzilem z temperatura rdzenia ale to normalne ze sekcja zasilania po 5 min gry w crysisa na oko (palcem :E ) osiaga okolo 90* tak ze parzy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki juz sobie poradzilem z temperatura rdzenia ale to normalne ze sekcja zasilania po 5 min gry w crysisa na oko (palcem :E ) osiaga okolo 90* tak ze parzy ???

 

Trudno rozpoznać palcem temperaturę(przynajmniej mi) gdy mi nie pokazywało temp. to po dotknięciu myślałem że to 70 a to okazało sie 53.Ale jak masz 90 to tylko gwarancja i poproś żeby dal ci ze srebrnym chłodzeniem.spróbuj jeszcze scratchować grę do 1.2 czy tam wyżej jak jest ale to dość desperacki krok i raczej nic to nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trudno rozpoznać palcem temperaturę(przynajmniej mi) gdy mi nie pokazywało temp. to po dotknięciu myślałem że to 70 a to okazało sie 53.Ale jak masz 90 to tylko gwarancja i poproś żeby dal ci ze srebrnym chłodzeniem.spróbuj jeszcze scratchować grę do 1.2 czy tam wyżej jak jest ale to dość desperacki krok i raczej nic to nie da.

Mialem radeona 2900 wiec wiem kiedy jest 90* a kiedy 60* palcem :P Moze porpstu kupie 40 mm wiatrak i go zamontuje na tej przekletej sekcji zasilania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorki,źle sie wyraziłem,chodziło mi o regulacje obrotów.Ale już nie chcesz sprzedać???

 

a kumpel kupił 2 tyg temu 9600GT Palita za 558zł, a ta twoja na allegro pójdzie odrazu!!!

wątpie czy krzywymax'owi opłaca się teraz sprzedawać tą kartę, jak nówiutki zestaw można mieć za ok 500PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zrobilem formata,wgralem od nowa crysisa, po 2 razy directx 9.0c najnowszy, stery 169.21 tez wgrywalem 2 razy a karta dalej w crysisie pokazuje komunikat shader error a sekcja zasilan9ia dalej grzeje sie niemilosiernie :kwasny: Czy karta jest uszkodzona czy moze mam jaka zla wersje gry??? Zapomnialem jeszcze dodac ze w innych mniej wymagajacych grach jest normalnie (brak shader error ) ale sekcja dalej sie grzeje oraz o dzwinych piskach dochodzacych z karty przxy wlaczaniu crysisa :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując chcialem sie zapytac czy takie wysokie temperatury sekcji zasilania to domena wszystkich geforce 8800gt czy tylko mojego modelu???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...