Skocz do zawartości
Kubrat76187

wot-world-of-tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Kąt był za duży, chociaż jak dla mnie to powinien być mimo wszystko ding. Tym bardziej, że E-100 lubi przyjąć za zero na bokach gąsek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszeeee...

 

na pierwszym widać moment uderzenia, na drugim markery obu uderzeń od żółwia

 

img]http://images62.fotosik.pl/620/5faefb05c9b64f5f.jpg[/img]

 

img]http://images64.fotosik.pl/620/476b2d60f5e460bc.jpg[/img]

Edytowane przez adasikow
Nieregulaminowy obraz - http://forum.pclab.pl/topic/833507

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja pier*, 6 gier 6 porażek, wszystkie czerwone śmieci z kolejki wpieprza do mojego teamu :mad2:

 

Oj dawno się w tym wątku nie udzielałem widzę bo jak pamiętam to byłeś na odwyku od wota, sprzedałeś konto itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Autostrada 2014-02-03 21:12:13

Czołg: ISU-152

Doświadczenia: 3 746 (x2 za pierwsze zwycięstwo tego dnia)

Kredytów: 62 476

Osiągnięcia w walce: Specjalista, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

od momentu gdy mam najlepsze działo dopiero ten niszczyciel dostaje skrzydeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zdążysz się naurwić na bl10 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszeeee...

na pierwszym widać moment uderzenia, na drugim markery obu uderzeń od żółwia

bo to wot :D logiki i przewidywalnosci w nim tyle, co w lotto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszeeee...

Kiepskie spawy. Pewnie trafił Ci się egzemplarz z końca wojny. :E

 

jeszcze zdążysz się naurwić na bl10 ;)

Prawda. :E:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na E-100 bodajże na fartuchach jest taki jakby cienki pasek gdzie można się przebić nawet pod mocnym kątem przy farcie. Tak samo w IS-7 nad gąskami a pod błotnikiem też można nawet skątowanego przebić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancerz E100

 

Idealnie się skątowałeś, bardzo duży kąt. Wg. mnie powinien być ding nie tylko z Tortoise ale i topowych niszczarek. Niestety ta gra jest nieprewidywalna i mamy efekty.

Edytowane przez januzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myśli miałem wychył na boki.

Tak czy inaczej już nie narzekam.

 

Po odblokowaniu topowej lufy gra się stała niezwykle przyjemna. Gdy Isy i Tigery schodzą na strzał serce się raduje. :zakochany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się event z zabiciem 50 brytoli i znowu ich wcięło gdzieś pod ziemię.. Średnio co 5 bitew jednego spotykam w przeciwnej drużynie i to zwykle same arty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Your account has been suspended until 5 lutego 2014 03:36 AM.

Reason: Team Kill.

 

Oczywiście, bo jak nawala we mnie KV1 i SU122 i im oddaje to dostaje bana, GTFO WG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to były buraki to im wolno :E Buraki z ilością bitew 10k+ dopiero się uczą grać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął się event z zabiciem 50 brytoli i znowu ich wcięło gdzieś pod ziemię.. Średnio co 5 bitew jednego spotykam w przeciwnej drużynie i to zwykle same arty.

No cóż... kupiłem ostatnio Black Prince'a i miałem go elitować... ale chyba go sobie odpuszczę na parę dni ;) Chociaż z drugiej strony... może dzięki temu łatwiej wpadnie stalowa ściana co bitwę? :Up_to_s:

 

Jeszcze jedno pytanko - jak mierzyć swoje statystyki i jak je czytać?

Ja do tej pory używałem noobmeter'a : http://www.noobmeter.com/player/eu/Cayden_cailean/508287309/

Ale teraz nie rozumiem o co chodzi... No bo spójrzcie na statsy ostatnie i z 7 dni:

- tajemnicza 'Wydajność gracza' rośnie [i to całkiem powyżej mojej średniej]

- ale w tym samym czasie 'Efficiency Rating' spada [i to też mocno :( ]

- wn7 powoli rośnie

- wn8 też rośnie ale szybciej

 

Dlaczego mam takie rozbieżności? Rozumiem jakby wszystko rosło/spadało w tym samym czasie i mniej więcej w tym samym tempie... ale tak to nie wiem co robić żeby grać lepiej skoro statsy są niezrozumiałe dla mnie.

[dla wyjaśnienia: nie gram po to żeby mieć lepsze statystyki, ale uważam że statystyki/wskaźniki eff/wn7/wn8 powinny wskazywać mi kiedy gram lepiej, a kiedy gorzej]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok :) effi rosnie jak masz dmg i okupacje glownie, a wn7 i 8 jak masz fragi - mozesz np dobijac co bitwe 3-4 czolgi robiac przy tym ponizej 1000 dmg na bitwe i effi bedizesz mial fatalne a wn7 duzo lepsze - dobre effi bedziesz mial jak bedizesz robil w bitwie dmg rowny badz wiekszy niz HP danego czolgu. wn7 jak wspomnailem jak bedziesz ubijal czolgi kradnac komus fragi badz rownoczesnie efi i wn7 - niszczac czolgi nie tylko koncowe :)

Edytowane przez Frytejr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii weakpointów, porównań z innymi czołgami - Tank Incspector. Program pokazuje efektywny pancerz pojazdu w zależności od kąta trafienia pojazdu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok :) effi rosnie jak masz dmg i okupacje glownie, a wn7 i 8 jak masz fragi - mozesz np dobijac co bitwe 3-4 czolgi robiac przy tym ponizej 1000 dmg na bitwe i effi bedizesz mial fatalne a wn7 duzo lepsze - dobre effi bedziesz mial jak bedizesz robil w bitwie dmg rowny badz wiekszy niz HP danego czolgu. wn7 jak wspomnailem jak bedziesz ubijal czolgi kradnac komus fragi badz rownoczesnie efi i wn7 - niszczac czolgi nie tylko koncowe :)

WN8 rośnie za dmg adekwarny do tieru, WN7 to bullshit bo liczą się tylko fragi a eff to też bullshit bo liczy się cap.

Jak dobrze, że WN7 jest już out :]

Nie mówię akurat o Twoim poście tylko ogólnie ;)

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WN8 rośnie za dmg adekwarny do tieru, WN7 to bullshit bo liczą się tylko fragi a eff to też bullshit bo liczy się cap.

Jak dobrze, że WN7 jest już out :]

Nie mówię akurat o Twoim poście tylko ogólnie ;)

Czyli mając 2,2k WN8 jestem słaby,średni czy kijowy? Bo wiem jak jest z EFF/WN7 ale o WN8 pierwsze słyszę, bo zawsze miałem większy od tej dwójki i to o dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dobrze, nawet bardzo. W granicach 2,2-2,4k zaczyna się wg noobmetera 'unikat'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mając 2,2k WN8 jestem słaby,średni czy kijowy? Bo wiem jak jest z EFF/WN7 ale o WN8 pierwsze słyszę, bo zawsze miałem większy od tej dwójki i to o dużo.

Dobry, niebieski WN8 zaczyna się od 1900 a 2349 to już fioletowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było, ale spytam - jak z w XVM zmienić wn lub eff na wn7 lub wn8? Cały config mam w jednym pliku ale to nie problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było, ale spytam - jak z w XVM zmienić wn lub eff na wn7 lub wn8? Cały config mam w jednym pliku ale to nie problem

 

XVM już zmienił WN7 na WN8. Jeżeli Ci nie pokazuje to pozmieniaj {{wn}} na {{wn8}} w statisticform, battle results, players panel, battle itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...