Skocz do zawartości
Kubrat76187

wot-world-of-tanks

Rekomendowane odpowiedzi

capri, jak nazywa się ten mod który posiadasz?

który konkretnie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który konkretnie? ;)

 

Podejrzewam że chodzi mu o paintball mod... generalnie najlepsze polskie źródło modów to stronka : http://playernotes.pl/2012/01/przeglad-dodatkow-do-gry-world-of-tanks/

No chyba że ktoś woli szukać wszystko na Eng/Ru forum WOT'a

Trzeba korzystać póki nie wyjdzie 8.11 i wszystkie mody trzeba będzie przepisać od zera :(

 

Wracając do tematu statystyk, powiedzmy że wiem już czym się różnią eff, wn7 i wn8 od siebie. Ale który z tych wskaźników jest sensowniejszy? I co to jest tajemnicza 'wydajność gracza' (skoro to nie jest eff)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność gracza to eff (efficiency). WN8 jest najbardziej "miarodajny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XVM już zmienił WN7 na WN8. Jeżeli Ci nie pokazuje to pozmieniaj {{wn}} na {{wn8}} w statisticform, battle results, players panel, battle itd.

Dzięki, działa :soczek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "uszy" w IS-8 są takimi samymi weakspotami jak w IS-3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tam nie celuję, w brzuch wchodzi wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak widać tylko górę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok z Tank Inspectora,teoretycznie winno wchodzić bez problemu

dxwIu59l.png

 

W pierwszej chwili zgłupiałem myśląc, że to nowa mapa.Dopiero po chwili okazało się, że to stary dobry Himmelsdorf w śnieżnej szacie

 

 

 

tO6e0CYl.jpg

 

 

 

Trzeba przyznać, że chłopaki z WG ostro wzięli się za mapy. Himmelsdorf jak wyżej.

Autostrada ma zmienione miasteczko więc atak od południowej bazy będzie po tym kierunku łatwiejszy.

Windstorm daje naprawdę sporo szans na niezłe popisy czy w mieście czy objazdem wokół mapy.

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da ktoś config xvm z WN8, bo ja mam z effi i chcę to zmienić :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność gracza to eff (efficiency). WN8 jest najbardziej "miarodajny".

 

Mi effi pokazuje i wole tak bo kolory graczy sa zalezne od efi a nie wn8 wiec by mi tylko mylilo. Ja mam wn8 prawie o 200 wieksze a jestem zolty bo effi nizsze. (no chyba ze sa zalezne od tego co pokazuje??a moze niezalezne a usrednione?)

 

A co znaczy wn8 rosnie adekwatny do tieru??? ze im wyzszy tier i lepsze działo to musisz wiecej ugrac niz na niskim, ale oba liczy odpowiednio do tieru? a bierze tez pod uwage czolg??

 

effi nie tylko jest od capa, bo od samego dmg tez w podobnych proporcjach - najszybciej effi mi rosnie na TD a nimi ciezko capowac :P - eeffi ma jedną zalete - drastycznie spada jak grasz scoutem czy jakims medem i dzieki temu mozna patrzac na wn7/wn8 vs roznice z efii i wnioskwoac, ze to ze ktos ma niskie to np duzo gra LT czy medami. A to znow powoduje ze... wszystkie te statystyki sa tylko tyle o ile ;)

 

 

 

Od wczoraj mam T69.. spoko sie wydaje ale magazynek ma fatalny - tylko 4 pestki a laduje dluzej niz t71 swoje 6... i co kocham w wocie - wieza ma 150, a front 110. I co ? latwiej przebic wieże niz front :E - zarowno jak ja strzelam do t69 jak i ludzie we mnie ;]

Edytowane przez Frytejr0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wn8 nie jest zależne od tieru, tylko od czołgu( patrz tabela na nm albo wotlabsie),

tak jak performance rating ( i to jest ta wydajność)

W wn7 była zależność dmgu od tieru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam T69.. spoko sie wydaje ale magazynek ma fatalny - tylko 4 pestki a laduje dluzej niz t71 swoje 6... i co kocham w wocie - wieza ma 150, a front 110. I co ? latwiej przebic wieże niz front :E - zarowno jak ja strzelam do t69 jak i ludzie we mnie ;]

 

to śmigaj z działem z T71, skoro lepsze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole mocnijesze uderzenie niz plujkę :P no i jest celniejsze , aczkolwiek widzialem kilka t69 z dzialkiem t71 wyexpionych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi effi pokazuje i wole tak bo kolory graczy sa zalezne od efi a nie wn8 wiec by mi tylko mylilo. Ja mam wn8 prawie o 200 wieksze a jestem zolty bo effi nizsze. (no chyba ze sa zalezne od tego co pokazuje??a moze niezalezne a usrednione?)

 

Makra z xvm.

 

{{c:eff}} - color depending on player efficiency

{{c:e}} - color depending on player per-vehicle efficiency

{{c:wn6}} - color depending on WN6 rating

{{c:wn8}} - color depending on WN8 rating

{{c:xeff}} - color depending on XVM Scale for efficiency

{{c:xwn6}} - color depending on XVM Scale for WN6

{{c:xwn8}} - color depending on XVM Scale for WN8

{{c:rating}} - color depending on GWR

{{c:kb}} - color depending on kilo-battles

{{c:avglvl}} - color depending on average level of tanks

{{c:t-rating}} - color depending on current vehicle win ratio

{{c:t-battles}} - color depending on current vehicle battles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorek zależny od pojazdu jest zbędną przesadą, jak się gra np. artylerią (i to na wysokich poziomach), to ma się dość mały wpływ na przebieg bitwy; wystarczy, że wrogi skaut wleci do bazy (czy gdzie się stoi) i po grze; tak wiele złych drużyn miałem grając GWE100, że tylko dzięki graniu w CW i kompaniach mam na nim 45%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolorek zależny od pojazdu jest zbędną przesadą, jak się gra np. artylerią (i to na wysokich poziomach), to ma się dość mały wpływ na przebieg bitwy; wystarczy, że wrogi skaut wleci do bazy (czy gdzie się stoi) i po grze; tak wiele złych drużyn miałem grając GWE100, że tylko dzięki graniu w CW i kompaniach mam na nim 45%

Spoko, że arta to 60% moich deadów a na dziesiątkach to już chyba z 90%

 

Wszystkim co grają artą powinni uciąć jaja i włożyć do ust, zdania nigdy nie zmienię.

 

 

FUCK ARTY AND EVERYONE WHO PLAYS IT - Garbad

 

Edytowane przez Fr0styyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, co do arty to tak samo uważam. Ostatnio przeważnie tylko arciarze mogą mnie zabić w tej grze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, że arta to 60% moich deadów a na dziesiątkach to już chyba z 90%

 

Fajne statystyki... wrogie czołgi na X stanowią dla Ciebie jedynie 10% zagrożenia.

Ciekawe jak by to serio wyglądało gdybyś przejrzał z 50 ostatnich swoich repów :>

 

 

#statystykizdupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam 10x bardziej na wysokich tierach obawiam się TD niż arty. Sam gram TDkami a resztą tylko zbijam gwiazdki i uważam, że gra TD jest najłatwiejsza - nie wystawiamy się na pierwszej linii, spokojnie strzelamy do wykrytych przeciwników. Zabawa dopiero zaczyna się w drugiej fazie bitwy, gdy połowa drużyny padła i trzeba samemu szarżować. Niech mi ktoś powie, że gra SU-152, ISU-152 czy obj. to nie jest czysta przyjemność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj rozegrałem 9 bitew z czego 7 T69 - skonczylem wynik na effi prawie 3200 (ani raz nie kapowałem) i wn7 i 8 w okolicach 1500. :thumbup: Gdyby ten czolg mial 1 pocisk wiecej to by byl niezlym kozakiem . Mam nadzieje ze bedzie szybszy z max silnikiem bo z drugim jednak wolno jezdzi troche :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T69 to dziwny czołg - Z T26E4 jednego sklepałem do zera, drugiego dobił kolega z plutonu. A potem jadąc w BP celując mniej więcej w te same miejsca miałem (stał na tyle blisko, że widziałem gdzie pocisk uderza)same rykoszety. W obu bitwach pociski słałem albo w "krawędź" przedniego pancerza albo w obrotnicę wieży.

 

 

A tu w kwestii działania kamuflażu i systemu spotowania - M103 widział połowę TD i nagle ten zniknął.

 

aZkC2pOl.jpg

 

Edytowane przez Alejajca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu w kwestii działania kamuflażu i systemu spotowania - M103 widział połowę TD i nagle ten zniknął.

 

aZkC2pOl.jpg

 

Nie da się ukryć. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zwykłej ammo?

 

pożale się jeszcze na tego EBanego e100 - kąt 12,3st. (skrin zrobiony), wchodzi normalna z t34 w boczek... urwał mać :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, na zwykłej. T26E4 ma na AP 170mm i ~240dmg ; BP ma na AP 170mm i ~150dmg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie tydzień artylerią i uzyskałem ponad 2k efektywności. Całkiem fajnie zdejmuje się na strzał większość czołgów, a na cięższe stojące bokiem zawsze można załadować AP. Co nie zeszło od pocisku, to pożar dokończył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak jak mówisz, dlatego po półrocznych bojach z serwisem LG skontaktował się ze mną sam szef serwisu centralnego LG Polska i przeprosił za sytuację oraz ogarnął mi nowy TV. Ale masz rację, nie wiem nic o walce :p Idź lepiej wyczyść dokładnie monitor, co by wstydu nie było jak teściowa wpadnie, że znowu dałeś sobie lipę wcisnąć 
    • No byłoby na wszystkich forach i co? Ile to przypadków było na reddicie o tym, że te monitory przychodzą właśnie tak uwalone przez folie bąbelkową i co? Odpowiem I gówno. Wydajesz się mieć strasznie wysokie mniemanie o sobie, a wychodzi na to, że nie przerobiłeś batalii  z serwisami/supportami bo gadasz nieco jak moja teściowa co to pojecia nie ma o niczym ale lubi dołożyć swoje 3 grosze. Bo taki typ z Indii sie przejmuje, jakimś Wojtasem co w Polsce napisał na Pclabie o tym że ma uwalony klejem monitor? Tak na nastepny dzień miałbyś UPS pod domem z nówka prosto z fabryki     @Necronom i byś nic nie ugrał, trafisz na pajeeta lub innego amrdeep'a i sobie możesz walić głową w ścianę. Chciałem sprawdzić czy to zejdzie a tutaj jestem traktowany jakbym jakąś zbrodnie popełnił. 
    • @MaxaM Liczę na to, że tak właśnie jest. Uważam jednocześnie, że nie należy siedzieć cicho i liczyć na to, że wszystko będzie tak jak teoretycznie powinno to wyglądać. Z wypowiedzianych deklaracji i obietnic nie aż tak łatwo się wycofać, należny je prowokować i pilnować aby nikomu się w razie czego nie zapomniało na zasadzie "co? Obiecaliśmy wam kiedyś coś, ale to było dawno i już nieprawda". Właśnie, choćby niewielki front, aby tylko nas związać. Oni nawet nie będą musieli jakoś specjalnie napierać. Przecież my jako sojusz obronny nie będziemy kontratakować na ich pozycje za granicą. Wystarczy że będziemy warować przy granicy z obawy przed atakiem. Tymczasem oni główną operację będą prowadzić tam gdzie będziemy chcieli.
    • @Melodyman historia koalicji między PO i PIS sięga ponad 20 lat, nic nowego  lepiej jednak wypominać koalicję konfy i pisu w Bydgoszczy i ujadać o tym od kilku tygodni w każdym możliwym momencie.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...