Skocz do zawartości
Trejser

Mafia II - wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Wolę by za jakiś czas wypuścili duży dodatek, kontynuację drugiej części. Bo na Mafie III pewnie będziemy musieli znów czekać parę lat.

 

Racja, twórcy gry zapowiedzieli różne DLC, które dodadzą nowe misje. W grę nie grałem, ale kupię sobie jak cena spadnie, i zamieszczę wrażenia z gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są save'y z tej gry ?, szukałem ale coś znaleźć nie potrafię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C/Użytkownicy/<użytkownik>/AppData (ukryty)/Local/2k Games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... po raz wtóry piszę...Ktoś ma już te kody z dlc od gram? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra porywająca ale zdecydowanie za krótka. Tyle powinno zajmować dopiero 30% czasu gry. Duże możliwości, wiele fabryk, rozbudowana infrastruktura tyle, że nie ma tam nic do roboty. Myślę, że teren został przygotowany na dodatek do gry, bo jak na podstawówke to jest zdecydowanie niewykorzystany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie najpierw podjechalem z wyklej koszuli to po pol godzinej rozkmince stwerdzilem ze moze ubior wiec pojechalem do sklepu i kupilem garnitur ale zwykly nie ten drogi ( gdzie mozna kupic tylko w jednem sklepie ) przynajmiej ja jeden tylko taki odkrylem, myslisz ze to kwestia garnituru?

Tak, myślę, że tak. Poza tym nie czytasz jeżeli nie wiesz czy to kwestia tego czy tamtego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem dużo krytyki, że grę przeszło się w 15 godzin

Dokładnie to w niecałe 10 h, bez jakiegoś super zasuwania :E

Co do końcówki gry...Nie spodziewałem się takiego zakończenia. Czyżby autorzy chcieli przekazać Nam graczom, że wyjdzie III część?

Raczej chcieli nam zakomunikować, że pojawią się jakieś płatne DLC imo.

Grało mi się bardzo przyjemnie, wszystkie misje były ciekawe (może poza tą co trzeba było uzbierać 25000$). Dodatkowo cdkeya kupiłem za 50 zł co w moim przypadku jest dużym plusem. Oceniam grę na 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie misje były ciekawe (może poza tą co trzeba było uzbierać 25000$).

 

Co wy macie z ta misją ? :P . Przecież w między czasie dostajemy dużo gotówki w jakieś tam misji, ja miałem już 26.600 a miałem uzbierać 27.500 czyli 900 dolarów jeszcze. Zajechałem dwa razy do Burskiego i kwota była cała.

 

C/Użytkownicy/<użytkownik>/AppData (ukryty)/Local/2k Games

 

Dzięki bardzo :)

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc i czołem . Mam zamiar kupic lapka pod mafie 2 . I tutaj moi drodzy kieruje do was zapytanie. czy takie cos uciagnie tą gre?

Procesor Intel® Core™ 2 Duo 2,1 GHz

Model procesora T6500, FSB 800 MHz

Pamięć podręczna CACHE 2 MB

Ekran 15,6'', WXGA 1366 x 768 (16:9)

Pamięć RAM 3 GB, DDR2

Dysk twardy 320 GB, SATA

Model karty graficznej Radeon HD4650

Pamięć karty graficznej 1024 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc i czołem . Mam zamiar kupic lapka pod mafie 2 . I tutaj moi drodzy kieruje do was zapytanie. czy takie cos uciagnie tą gre?

Procesor Intel® Core™ 2 Duo 2,1 GHz

Model procesora T6500, FSB 800 MHz

Pamięć podręczna CACHE 2 MB

Ekran 15,6'', WXGA 1366 x 768 (16:9)

Pamięć RAM 3 GB, DDR2

Dysk twardy 320 GB, SATA

Model karty graficznej Radeon HD4650

Pamięć karty graficznej 1024 MB

 

Uciągnie bez problemu, oczywiście na niskich detalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

Zaupa mi ktoś plik Steam_api.dll bo coś nie mogę odpalić gry :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tych co podałeś to ten MSI http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/msi-cx620-073xpl.bhtml. Ale jeśli możesz to nie kupuj w Avansie bo mają drogo. Polecam ci sklep X-KOM mają fajne laptopy w dobrych cenach, widzę że masz 2400zł na lapka. Tu masz za 100zł więcej tego MSI tylko że z i5 i 4GB ramu http://allegro.pl/msi-cx620-i5-430m-4gb-hd5470-hdmi-torba-mysz-i1200748006.html, ogólnie przejrzyj ich ofertę http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7854942. Staraj się kupić coś z i5 lub i3, koniecznie 4GB ramu ddr3 i radeonem 54xx.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

To pomoże ktoś czy będę musiał Reinstalke walnąć :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawcioch

U mnie tez animacja w budynkach czasem zwalnia, ale nie zawsze, i nie wydaje sie to miec zwiazku z obciazeniem sprzetu, bo czasem pojawiwa sie ten efekt w pustych pomieszczeniach. Wyglada ze to cos z kodem gry

Edytowane przez WalterSobchak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

Nie wiem, co wy macie, ale w pomieszczeniach nic mi nie spada xD jakiś dziwny sprzęt macie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co wy macie, ale w pomieszczeniach nic mi nie spada xD jakiś dziwny sprzęt macie :E

 

Też odczuwałem czasami w pomieszczeniach spadki, ale było to spowodowane pewnie tym że fizykę u mnie liczył procek a nie grafika, tak to jest jak ma się ATI :).

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , lecz przegladajac od 2 tygodni internet zobaczyłem na jakims spisie iz ten 4650 jest duzo wydajniejszy niz radek 5470 i nie nalezy sie kierowac wielkoscia liczb , jest w tym cos prawdy? znasz sie na tym tak zeby moze nie dac reke uciac ale mnie zapewnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co wy macie, ale w pomieszczeniach nic mi nie spada xD jakiś dziwny sprzęt macie :E

No właśnie ja też na początku tak nie miałem, a teraz czasami zwalnia tak dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , lecz przegladajac od 2 tygodni internet zobaczyłem na jakims spisie iz ten 4650 jest duzo wydajniejszy niz radek 5470 i nie nalezy sie kierowac wielkoscia liczb , jest w tym cos prawdy? znasz sie na tym tak zeby moze nie dac reke uciac ale mnie zapewnic.

 

Niestety nie znam się zbytnio na tych tańszych radeonach. 5470 wyróżnia się zapewne niższych poborem prądu i obsługą DX11. Ale zauważ że 4650 jest montowany w słabszych lapkach, dlatego ja bym kupił coś z core i3 lub i5 i 4GB ramu ddr3, a radeon 5470 wcale nie jest taki zły.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haluu, mi czasem w pomieszczeniach spodnie spadają i ekran przygasa.

 

A tak na serio to mam pewien problem. Gdy gram w Mafie więcej niż 2h, randomowo mam spadki fps'ów z 60 do 5... Dzieje sie tak często. Pomaga reset gry. Temperatury na grafie(5870) 65C. W innych grach tego nie ma. Po prostu co jakiś czas nagle 5fpsgaming i nie da sie nic zrobić. Oczywiście po jakichś 2s wszystko wraca do normy ale potem coraz częsciej i częściej wraca aż wreszcie się denerwuje i resetuje gre.

 

Powie mi ktoś dlaczego tak sie może dziać? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość K-low

No właśnie ja też na początku tak nie miałem, a teraz czasami zwalnia tak dziwnie.

Ja tam mam 22-55 FPS skacze mi ale zazwyczaj to tak 33 FPS xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee :hmm: ja takie coś to miałem od samego początku bez wgrywania żadnych "dodatków"

 

:hmm: u mnie tylko karoseria się lekko zagniatała i bardzo rysowała i to byłoby wszystko :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haluu, mi czasem w pomieszczeniach spodnie spadają i ekran przygasa.

 

A tak na serio to mam pewien problem. Gdy gram w Mafie więcej niż 2h, randomowo mam spadki fps'ów z 60 do 5... Dzieje sie tak często. Pomaga reset gry. Temperatury na grafie(5870) 65C. W innych grach tego nie ma. Po prostu co jakiś czas nagle 5fpsgaming i nie da sie nic zrobić. Oczywiście po jakichś 2s wszystko wraca do normy ale potem coraz częsciej i częściej wraca aż wreszcie się denerwuje i resetuje gre.

 

Powie mi ktoś dlaczego tak sie może dziać? :E

 

ja również mam takie spadki, normalnie gra chodzi bez problemu w 40-45fps, jak gram długo to spada do 5fps nawet gdy nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
    • Dragons Dogma 3 kupisz w częściach, każda osobno po 700zł każda, a każde kolejne uruchomienie gry będzie kosztowało 5$ jak Ci pasuje takie podejście to ok, ale mi nie pasuje jak wielu innym graczom takie coś.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...