Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Damiane

Ile doba ma sekund?

Rekomendowane odpowiedzi

Japiernicze...

24 x 60 x 60... 86400

 

Gingersa poprosze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Praca domowa.. aaa. xD Kto wie?? :) Temu stawiam piwko :D

Policz sobie. Byl juz taki, ktory prosil na forum o kalkulator do obliczania tego... ale tobie sie nawet liczyc nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60x60x24 = tyle co napisała Ayane :E kup sobie kalkulator... albo to na co zombie wołają: "Muuuuuuuusk!" :E

 

Policz sobie. Byl juz taki, ktory prosil na forum o kalkulator do obliczania tego... ale tobie sie nawet liczyc nie chce.

Bez jaj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jak chcę zapytać się jakie buty kupić to w jakim dziale to musi być? Tylko dla Pań będzie dobry? Bo mam dylemat a trzeba się kogoś poradzić - oczywiście nie pytam się bez powodu, po prostu moje gusta w tej dziedzinie są jeszcze nieukształtowane... xD

 

A ja liczylam na piwo... :(:E

Nadzieja matką głupich :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja liczylam na piwo... :(:E

Za młoda jesteś.. mała :E

 

Ej jak chcę zapytać się jakie buty kupić to w jakim dziale to musi być? Tylko dla Pań będzie dobry? Bo mam dylemat a trzeba się kogoś poradzić - oczywiście nie pytam się bez powodu, po prostu moje gusta w tej dziedzinie są jeszcze nieukształtowane... xD

W sport chyba się o butach rozmawia

chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sport chyba się o butach rozmawia

chyba...

Nie no to ma być oblegane podforum - żeby było dużo odpowiedzi i propozycji... pamiętam jak coś kiedyś w motoryzacji napisałem - zanim dostałem odpowiedź zdążyłem zapomnieć że w ogóle pisałem :E

 

Odezwal sie :P:E

Dzieci..... :cool:

 

 

 

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej jak chcę zapytać się jakie buty kupić to w jakim dziale to musi być? Tylko dla Pań będzie dobry? Bo mam dylemat a trzeba się kogoś poradzić - oczywiście nie pytam się bez powodu, po prostu moje gusta w tej dziedzinie są jeszcze nieukształtowane... xD

Proponuję "Motoryzacja" ew. "Linux" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no to ma być oblegane podforum - żeby było dużo odpowiedzi i propozycji... pamiętam jak coś kiedyś w motoryzacji napisałem - zanim dostałem odpowiedź zdążyłem zapomnieć że w ogóle pisałem :E

Dzieci..... :cool:

:E

Ja mialam to samo z Grafika :E

 

A Ty to nie dziec? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej jak chcę zapytać się jakie buty kupić to w jakim dziale to musi być? Tylko dla Pań będzie dobry? Bo mam dylemat a trzeba się kogoś poradzić - oczywiście nie pytam się bez powodu, po prostu moje gusta w tej dziedzinie są jeszcze nieukształtowane... xD

Aha, chciałeś chyba napisać, ze po prostu nie masz gustu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam to samo z Grafika :E

 

A Ty to nie dziec? :>

Bo tutaj są podfora omijane i podfora które przeciążają serwer... :E

 

 

No ba i jeszcze przez 20 lat będę dzieckiem, jak zresztą chyba każdy facet :P - przyjemne to jest :cool: (choć ma pewne granice... potrzebuję kasy a oczywiście nie mają mnie gdzie zatrudnić bo za młody.... panie ja nawet zamiatać mogę! :().

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ba i jeszcze przez 20 lat będę dzieckiem, jak zresztą chyba każdy facet :P - przyjemne to jest :cool: (choć ma pewne granice... potrzebuję kasy a oczywiście nie mają mnie gdzie zatrudnić bo za młody.... panie ja nawet zamiatać mogę! :().

Faceci są dziećmi do końca życia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, chciałeś chyba napisać, ze po prostu nie masz gustu. :P

Miało ładnie brzmieć :E Mam gusta, ale muzyczne, growe i herbaciane :P Natomiast jeżeli chodzi o ubieranie się to zawsze wyznawałem zasadę "tumiwisi" i ubierałem się w to co było pod ręką - teraz trzeba sobie ukształtować pewien własny 'styl' :P

 

Faceci są dziećmi do końca życia...

Ta? To skąd się biorą aparaty a'la mój ojciec? :E

 

Jesteś tylko 5 miesięcy starszy ode mnie :P

Tylko albo aż :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miało ładnie brzmieć :E Mam gusta, ale muzyczne, growe i herbaciane :P Natomiast jeżeli chodzi o ubieranie się to zawsze wyznawałem zasadę "tumiwisi" i ubierałem się w to co było pod ręką - teraz trzeba sobie ukształtować pewien własny 'styl' :P

No to zasuwaj do sklepu i kupuj, co ci się podoba, a nie będziesz się pytał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta? To skąd się biorą aparaty a'la mój ojciec? :E

z samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta? To skąd się biorą aparaty a'la mój ojciec? :E

Bo wraz z narodzinami dziecka facet konczy swe zycie... i zaczyna nowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miało ładnie brzmieć :E Mam gusta, ale muzyczne, growe i herbaciane :P Natomiast jeżeli chodzi o ubieranie się to zawsze wyznawałem zasadę "tumiwisi" i ubierałem się w to co było pod ręką - teraz trzeba sobie ukształtować pewien własny 'styl' :P

Najlepiej na skejta, emo albo metala. :E

Ta? To skąd się biorą aparaty a'la mój ojciec? :E

Tym właśnie przejawia się ich dziecinność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zasuwaj do sklepu i kupuj, co ci się podoba, a nie będziesz się pytał :P

Będę się pytał! :E Chodzi o to że ja do tej pory ubierałem się w 'jakiekolwiek buty' + jeansy i biały/czarny t-shirt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...