Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iniemaboy

5.1 NA YOUTUBE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam maly problem. Kupilem glosniki Logitech x - 540 i mam maly problem. Podczas sluchanai muzyki przez winampa wszsytko cacy jest glos 5.1 , ale jak chce posluchac cos przez youtube to graja mi centralny i 2 tylnie. Co jest grane?? Plyta glowna to MSI Neo-fr i karta dzwiekowa to ta tam zintegrowana. Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo 5.1 nie jest do muzyki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok , ale jak wlaczam film na youtube to graja tylko cenralny i tylni ? to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok , ale jak wlaczam film na youtube to graja tylko cenralny i tylni ? to jest normalne?

 

Oczywiście, chyba nie podejrzewasz, że filmiki z youtube kodowane są w dolby surround

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktorys z was dokladnie przeczytal jaki on ma problem, bo chyba nie... iniemaboy sprawdz dokladnie czy masz dobrze glosniki podlaczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczone jest dobrze ( tak mysle) bo jak wlaczam filmy ktore mam na dysku to 5.1 jest , gry dzialaja w 5.1 itd ale youtube nie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podlaczone jest dobrze ( tak mysle) bo jak wlaczam filmy ktore mam na dysku to 5.1 jest , gry dzialaja w 5.1 itd ale youtube nie ;/

Na youtube nie będzie Ci tak grać, bo muzyka nie jest odpowiednio kodowana. To jest normalne :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

youtube i tak nie bedziesz mial w 5.1 bo tam masz sciezke stereo, ale najgorsze jest to, ze zamiast frontow graja tyly.

 

Na youtube nie będzie Ci tak grać, bo muzyka nie jest odpowiednio kodowana. To jest normalne :heu:

 

a normalne jest to, ze graja tyly zamiast frontow? chyba nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszGT
youtube i tak nie bedziesz mial w 5.1 bo tam masz sciezke stereo, ale najgorsze jest to, ze zamiast frontow graja tyly.

 

 

 

a normalne jest to, ze graja tyly zamiast frontow? chyba nie :P

sprawdz jeszcze raz czy dobrze podlaczyles;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze podłączyłeś a nie chodzi na przy filmach vgoogle yt ustawiaj w sterach na 2.0 bo taki koder jest właśnie w tych materiałach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
youtube i tak nie bedziesz mial w 5.1 bo tam masz sciezke stereo, ale najgorsze jest to, ze zamiast frontow graja tyly.

Jesteś pewien? Na jutjubie dźwięk jest zapisywany w mono i bitrate 64kbps. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...