Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kiełbasa

Dziwny mail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Włąśnie dostałem dziwny mail od

IDG / Piotr, Grupa Team Solutions" <noreply@idg.com.pl>

O takiej treści

 

Ostrzegam przed niebezpieczeństwem utraty plików!

 

Ze względu na ciągły wzrost liczby zagrożeń czyhających na bezpieczeństwo plików na dyskach twardych

koniecznie zabezpiecz się przed ewentualną szkodą spowodowaną utratą danych.

 

Regularnie rób kopie zapasowe ważnych plików!

 

Jeśli nie masz do tego głowy, użyj darmowej aplikacji, która automatycznie zadba o bezpieczeństwo Twoich plików.

 

Ściągnij ją tutaj.

i Jest link oczywiscie ,a ja sie zastanawiam,czy hakerzy sa już tacy besczelni ,czy to my jestesmy już tacy głupi?

Pskilka dni temu brałem magazyn kinodomowe w prenumeracie ,i podawałem idg swoje dane!!!!!!! :mad2: :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie masz do tego głowy, użyj darmowej aplikacji, która automatycznie zadba o bezpieczeństwo Twoich plików.

 

Ściągnij ją tutaj.

 

I wszystko jasne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo dziś dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś masowe dziadostwo, bo też to dziś dostałem. Przeczytałem tylko nagłówek i usunąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin, pkt. 11

 

Usługa dostępna jest w wariantach: 1GB, 3GB, 30GB oraz nielimitowana. Ograniczenia te dotyczą zarówno powierzchni dyskowej do dyspozycji użytkownika, jak i ilości danych, jakie w jednym miesiącu jest on w stanie przesłać na bezpieczne serwery. Z wersji 1GB każdy użytkownik bezterminowo może korzystać całkowicie za darmo. Pozwala ona na przechowanie do 50 plików i objęcie ich pełną kopią zapasową. Dodatkowo, każdy użytkownik może maksymalnie przez trzy miesiące od założenia konta przetestować wersję usługi o pojemności 3GB bez żadnych kosztów ani zobowiązań. Użytkownik decydując się na korzystanie z wersji płatnych Usługi, opłaca abonament z góry na określony czas. Ceny poszczególnych wersji ich parametry określone są na stronie http://www.auto-backup.pl/cennik i mogą ulec zmianie w każdym czasie.

 

IDG chyba tak się nie zeszmaci, żeby reklamować jakieś chamskie sposoby na zarobek firm-krzaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...