Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

iXmerof

Wirus H1N1

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przechadzając się po szkole natknęłem się na rozsypane ulotki o treści: Nie szczep się! H1N1.pl i w ogóle. Nie zainteresowałoby mnie to, gdybym nie miał 4h okienka i wifi w szkole. 

 

Wchodzę, czytam trochę o co chodzi i jestem przerażony. O co w tym wszystkim chodzi!?

 

http://grypa666.wordpress.com/about/

 

 

 

 

Piszą o tym, że podobno cała ta zaraza jest wymyślona, a szczepienia specjalnie zainfekowane i tym sposobem mają cały świat zaszczepiać i pozabijać. Że nawet gdzieś są jakieś rozstawione już miejsca pochówków, trumny, szpitale polowe.

 

Orientujecie się o co w tym wszystkim chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszą o tym, że podobno cała ta zaraza jest wymyślona, a szczepienia specjalnie zainfekowane i tym sposobem mają cały świat zaszczepiać i pozabijać. Że nawet gdzieś są jakieś rozstawione już miejsca pochówków, trumny, szpitale polowe.

 

Orientujecie się o co w tym wszystkim chodzi?

 

Bzdura. Powiedz mi, że wierzysz w to co przeczytałeś, to mi poprawisz humor.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, ale wyjątkowo tak :P Zwykle to olewałem, ale coś jakoś mnie akurat ten temat przytrzymał, dlatego tu napisałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotwalem do tego:

Natomiast w USA gotowe są:

 

- plany i ustawy stanu wyjatkowego w przypadku pandemii,

- ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu,

- dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby,

- setki tysięcy trumien wokół większych miast (dostępne są zdjęcia i nagrania wideo),

- obozy internowania (otoczone drutem kolczastym, wyposażone w obrotowe metalowe drzwi itp)

 

wybacz,ale nie mam sily dalej czytac.

o co w tym wszystkim chodzi?o scieme.

tak,planuja wybic cala ludzkosc,przeciez to takie oczywiste.poki zyje,zaczne sam sobie strugac wymarzona trumne.

 

dzizas,uwierzyles w to...........................musisz byc naprawde podatny na wciskanie kitu.

dodaj ankiete z glosowaniem,czy przeniesc to do dzialu humor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho

głównie to chyba chodzi o to aby nie nabijać kasy firmą farmaceutycznym, jak wiadomo te H1N1 człowiek przechodzi łagodniej od zwykłej grypy...

naprodukowali szczepionek teraz muszą je gdzieś opchnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez artykula namawia do NIE szczepienia sie,bo zginiesz w meczarniach.jak wiec ma to pomoc w opylaniu szczepionek? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z jednej strony to wygląda na jedną wielką ściemę, ale z drugiej odmawiają zamiast namawiać do czegoś? Nic nie biorą za to.

 

A z tą naiwnością: gdy się człowiek totalnie nudzi, potrafi zrobić i uwierzyć we wszystko ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho
ale przeciez artykula namawia do NIE szczepienia sie,bo zginiesz w meczarniach.jak wiec ma to pomoc w opylaniu szczepionek? :hmm:

 

to jest kontrakcja, aby nie nabijać kasy gigantom farmaceutycznym...

 

nasze społeczeństwo jest takie durne, że jak z góry powiedzą "idźcie się szczepić"

to po prostu idą, nie wiedzą nawet po co się szczepią, od czego się szepią i co im to da, ale idą bo w telewizji powiedzieli, że trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno już o tym było na youtube sa fajne filmiki gdzie ten dziadek z grypa 666 sie wypowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z jednej strony to wygląda na jedną wielką ściemę, ale z drugiej odmawiają zamiast namawiać do czegoś? Nic nie biorą za to.

pewnie autorzy sami sie regularnie szczepia.chca poprostu bys kontowersyjni(strategia brukowcow a la fakt),a ponadto taki artykul nabija odwiedzenia strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dolarinho
Dawno już o tym było na youtube sa fajne filmiki gdzie ten dziadek z grypa 666 sie wypowiada.

 

ta hehe każdy może ustać przed kamerą powiedzieć, że ma grypę69696969 i wstawić to na YT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dotwalem do tego:

- plany i ustawy stanu wyjatkowego w przypadku pandemii,

- ustawy uprawniające rząd i wojsko do przymusowych szczepień ludności i likwidacji w przypadku oporu,

- dziesiątki jeśli nie setki miejsc na masowe groby,

- setki tysięcy trumien wokół większych miast (dostępne są zdjęcia i nagrania wideo),

- obozy internowania (otoczone drutem kolczastym, wyposażone w obrotowe metalowe drzwi itp)

wybacz,ale nie mam sily dalej czytac.

(...)

Co planują, tego nie wiemy, ale reszta nie jest do końca fikcją.

http://www.eioba.pl/a81836/fema_najpotezni..._rzadowa_swiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak,a na amerykanskich odludziach,naukowcy kroja kosmitow.przeciez to jest jakas manipulacja.tres artykulu jest odpowiednio podrasowana,pewnie z 10% z tego to prawda.sam artykul dla mnie jest tak zawily,ze nie wiadomo do konca o co chodzi.ponadto autor rzeczywiscie piszcze 'żeczywiście'...

chyba ze cala kwintesencja zawiera sie w filmikach,ktorych nie jestem w stanie ogladnac,z powodu kiepskiego netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o tej Femie nic a nic. Dziwne to. Choć art o niej opisany w podobnej formie co art o wirusie: same dowody i ukierunkowanie pod jedno, konkretne myślenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to bardziej przypominalo streszczenie fabuly kolejnej czesci Resident Evil (no zapomnieli tylko dopisac, ze ludzie po szczepieniu zamienia sie w zombie zamiast umrzec)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałem o tej Femie nic a nic. Dziwne to. Choć art o niej opisany w podobnej formie co art o wirusie: same dowody i ukierunkowanie pod jedno, konkretne myślenie.

wchodzisz na strony who dotyczące liczby ofiar H1N1 i widzisz ile ofiar było i że nie było więcej niż przy innych grypach. Były jaja jak pseduodzienikarze onetu,tvn i innych mediów licytowali się ile ofiar było że przekroczyło 100 a na stronach who stało jak byk... 7. Później onet się chyłkiem wycofywał a inne media nie bardzo. A to oc w stanach się dzieje to jaja z tymi szczepieniami mające na celu chyba tylko nabić kapsę firmą farmaceutycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak bez emocji nie da się żyć.

 

Jak nie asteroida, jak nie Nibiru, to choć ta sfelerowana wersja gry w okręty. Nie da się żyć spokojnie, bo wtedy życie nie ma sensu, nieprawdaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jednak bez emocji nie da się żyć.

 

Jak nie asteroida, jak nie Nibiru, to choć ta sfelerowana wersja gry w okręty. Nie da się żyć spokojnie, bo wtedy życie nie ma sensu, nieprawdaż?

 

nudno by było :) teorie spiskowe są takie zabawne :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, czyli to kolejna z teorii spiskowych? ;) Jejuu... Nie wolno się nudzić... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy nudno. Jak człowiek się nie boi to za dużo myśli.

 

Nie mam zamiaru się szczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie będę, ot na pewno. Nie cierpię tego ;P Nawet jak dookoła panowała sepsa i ludzie masowo się szczepili, ja kartkę do podpisu rodzicom wyrzuciłem i przeszło jakoś ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie słyszałeś o FEMA to o czym ty chcesz tu gadać?

Może tak z nudów zastanowić się po co w mainstreamowych mediach tak napędzili tą spiralę z "apokalipsą" wirusa H1N1. Na pewno aby właśnie firmy farmaceutyczne zwiększyły swoje zyski.

 

aracline powiedz mi że wierzysz we wszystko co mówią w TV to poprawisz mi humor .......

Większość z was pewnie nie ma pojęcia, że istnieje coś takiego jak skutki uboczne po szczepieniach. Temat jest na internecie naprawdę bardzo obszernie opisany i wystarczy poszukać.

 

Nie mówię że masz wierzyć w jakieś spiski rządów, ale to jak one działają przez kontrolowane media jest śmieszne. Czemu nie ogłoszą pandemi innych chorób na które umierają miliony ludzi a ogłoszą taką co parę tysięcy może umarło (brak jakichkolwiek mocnych dowodów) to jest dopiero podejrzane.

 

Ja na pewno nie zamierzam się już nigdy w życiu szczepieć, bo uważam to za bezsens. Dziwi mnie natomiast czemu ludzie, którzy zaszczepili się lub swoje dzieci tak się o nie martwią że mogą się zarazić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Większość z was pewnie nie ma pojęcia, że istnieje coś takiego jak skutki uboczne po szczepieniach. Temat jest na internecie naprawdę bardzo obszernie opisany i wystarczy poszukać.

 

wyobraz sobie,ze nie jestes najmadrzejszy na swiecie i ludzie slyszeli o powiklaniach.jakie z nich jest najgorsze?zle samopoczucie? ojej :( rzeczywiscie,przekonales mnie o wszechwiedzacy.koniec ze szczepionkami w mojej rodzinie.powiem to rodzicom lekarzom,oni napewno uwierza w te wszystkie mity i nigdy wiecej nie pomysla o szczepionce :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie,ze nie jestes najmadrzejszy na swiecie i ludzie slyszeli o powiklaniach.jakie z nich jest najgorsze?zle samopoczucie? ojej :( rzeczywiscie,przekonales mnie o wszechwiedzacy.koniec ze szczepionkami w mojej rodzinie.powiem to rodzicom lekarzom,oni napewno uwierza w te wszystkie mity i nigdy wiecej nie pomysla o szczepionce :thumbup:

 

Zanim coś napiszesz przeczytaj coś na temat, masz niżej linki gdzie przedstawione są złe "samopoczucia" osób po szczepionkach:

 

http://www.vaccineriskawareness.com/Vaccin...os-From-The-CDC

http://vactruth.com/2009/08/03/vaccination...-for-us-all-hp/

 

 

zdziwiony jesteś niech zagadnę, jednak gdyby Cię temat zainteresował to poczytaj a nawet porównaj te artykuły

 

 

za:

 

http://mamdziecko.interia.pl/wiadomosc-dni...ch,1375255,1646

http://serwisy.gazeta.pl/zdrowie/1,51207,3226101.html

 

przeciw:

 

http://www.globalnaswiadomosc.com/mityoszczepieniachwg.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...