Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Drabulok

Tani smartfon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moja matka postanowiła załatwić sobie smartfona, więc przybywam tutaj.

 

-do 200zł (o ile to możliwe)

-windows phone bo tani

-nie są potrzebne żadne bajery typu procesor milion rdzeni po prostu ma działać normalnie i nie lagować

-poręczny ze względnie dużym ekranem

-wytrzymały (więc myślałem nad nokią)

 

Jak ktoś zna takowy telefon to byłbym wdzięczny za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskrobać co się da i polować na Lumię 520.

 

"w 26 sklepach od 394.00 zł do 599.00 zł"

 

Czyli strzelam że nówki do 200 nie znajdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałeś że nówka, sprawdź allegro.

Tańsze urządzenia od tej Nokii to lepiej sobie odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałeś że nówka, sprawdź allegro.

Tańsze urządzenia od tej Nokii to lepiej sobie odpuścić.

 

Problem jest taki że nietrudno natrafić na kogoś kto wyśle niekoniecznie to co trzeba lub bez pewnych przedmiotów. No ale przynajmniej szybko znalazłem to co trzeba kupić. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto też popatrzeć się na HTC 8s :)

 

Tak jak patrzę to nawet ciężko znaleźć do 200 zł używany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć zdatny do pracy smartfon to dozbieraj a nie kupisz ostatni badziew a potem bd dostawał szału bo się zamyśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung Galaxy mini 2 można dostać za niecałe 200zł, a zły to on nie jest.

Na co wciskasz taki kit ??? jak to jest warte 100zł a nie 200...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli android to można powoli szukać całkiem zadbanej Xperii P, działa całkiem znośnie jak na telefon za około 230zł i to z Androidem, dwurdzeniowy CPU, 1GB ramu, ekran 4 cale o rozdzielczości qHD daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli android to można powoli szukać całkiem zadbanej Xperii P, działa całkiem znośnie jak na telefon za około 230zł i to z Androidem, dwurdzeniowy CPU, 1GB ramu, ekran 4 cale o rozdzielczości qHD daje radę.

Parametry fajne jak na telefon za 200zł, ale miałem go kiedyś i działał tak, że nie dało się go używać. Non stop wywalało aparat czy podczas pisania wiadmości, lepiej kupić HTC 8s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kwestia oprogramowania, ale powinien działać szybko, sam mam Ace 2 z tym samym SoCem i zainstalowanym CM11, na szybkość nie mogę narzekać, wystarczy nie zawalać ramu i można przyjemnie korzystać z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Ace2 też działał szybko mimo TW na którego wszyscy narzekają, ale Xperia na prawdę miała mnustwo błędów w oprogramowaniu, a zwróć uwagę na to, że nie każdy chce czy potrafi wgrać CM. Ja osobiście jestem zwolennikiem korzystania z oprogramowania dołączonego przez producenta, ewentualnie czasem dla rozrywki wgram CM, ale rzadko to się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich błędach mówisz? Miałem Xperię P przez jakieś 6-8 miesięcy i nie zmieniałem jej głównie dlatego, że działała nadzwyczaj bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałbym zadbanej lumi 710. Telefon pancerny, działa szybko i ma calkiem dobry aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich błędach mówisz? Miałem Xperię P przez jakieś 6-8 miesięcy i nie zmieniałem jej głównie dlatego, że działała nadzwyczaj bezproblemowo.

 

Non stop wywalało aparat czy podczas pisania wiadmości,

 

Dodatkowo telefon podczas rozmowy czasami się zwieszał i nie dało się rozmowy zakończyć. Android 4.1 tak miał, siedziałem na stockowym romie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, część kojarzę, ale to były objawy występujące na pierwszej udostępnionej kompilacji Jelly Bean (0.400). W najnowszej wersji system (1.100) nie miał błędów i działał na tyle dobrze, że wolałem używać stocka, niż CyanogenMody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie xperia P świetnie chodziła przez 3 miesiące jak na tak biedny procesor chodziła całkiem szybko :thumbup:

tak to fakt mi czasem po wcisnięciu w ikone sms włączał się aparat ale to rzadko było :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lumia 520 bije ją pod każdym względem

Miałem obydwa telefony i byś sie zdziwil ;) lumia 710 jest lepiej wykonana, ma lepszy aparat i jest wytrzymalsza. Pomijam aspekty softu bo zapewne mamę założyciela tematu to nie interesuje. Dodatkowo za 150-200zl mozna znalezc praktycznie nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, ale tu ruch się zrobił. Tutaj trochę o androidach pisaliście, ale powtarzam - windows phone, duży ekran, ma się nadawać idealnie do dzwonienia, przeglądania internetu i robienie zdjęć. Gry są zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...