Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuba850

Utorrent się nie włącza.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

otóż Utorrent w ogóle nie chce mi się włączyć ,jakby tego było mało to tak samo dzieję się z instalką Utorrenta.Nie chce formatować komputera tylko i wyłącznie dla tego, tym bardziej że przecież wcześniej działał i wszystko było dobrze. Mam windows 8.1 używam McAfee antivirus

Miał ktoś podobny problem? Bardzo bym prosił o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wywal (jeśli tam są) pozostałości po uT - C:\Users\Nazwa Użytkownika\AppData\Roaming\ tu powinien być katalog utorrenta, usuń całość, sprawdź czy utorrent zechce się zainstalować ponownie (pobrany oczywiście z oficjalnej strony)

daj znać, czy coś się zmieniło

 

 

ps. we wskazanym katalogu jest cała konfiguracja uT, usuwając go, usuwasz nie tylko ustawienia programu, ale także informację o aktualnie/ostatnio pobieranych torrentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wywal (jeśli tam są) pozostałości po uT - C:\Users\Nazwa Użytkownika\AppData\Roaming\ tu powinien być katalog utorrenta, usuń całość, sprawdź czy utorrent zechce się zainstalować ponownie (pobrany oczywiście z oficjalnej strony)

daj znać, czy coś się zmieniło

 

 

ps. we wskazanym katalogu jest cała konfiguracja uT, usuwając go, usuwasz nie tylko ustawienia programu, ale także informację o aktualnie/ostatnio pobieranych torrentach.

Dzięki działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • U mnie w ustawieniach najwyższa jakość, skalowanie 100% i wyłączone dynamiczne skalowanie rozdzielczości gra chodzi w graniach 75-100fps. ale frametime czasami skacze i ma się wrażenie laga- najczesciej przy przechodzeniu miedzy lokacjami a tak podczas gry to rzadziej. Sama gra dosyć trudna. Sterowanie klawa + myszka - czasami ciezko ustawic sie dobrze zeby coś przeczytać/zagadać. Póki co 60 minut za mną, na razie aż tak nie porwała ale ma potencjał.   Z rzeczy które też kłują to brak pauzy - ja rozumiem "soulslike" no ale bez przesady. Dodatkowo brak możliwości konfiguracji klawiszy- a przydałoby się zmienić takie parowanie bo nie jest najwygodniejsze (klik kółkiem mychy)
    • DLSS coming soon. Ogólnie opcje graficzne są ubogie.  Same podstawowe rzeczy. Podoba mi się natomiast, że opcję renderowania można zobaczyć w czasie rzeczywistym, co daje natychmiastowy podgląd na grę. Niektóre scenki jak namalowane.   Artystycznie piękna gra, ale nad optymalizacją jeszcze muszą popracować. Miałem solidne dropy, nawet w cutscenkach na 7800xt.  Sama rozgrywka mi się podoba, trochę lootu jak w Diablo, a walka dość wymagająca. Nie ogarniam jeszcze parowania.  Tyle z tych 20 min grania. Na Stemie na ten moment oceny "mieszane".
    • "Podobno" znalazło się 6 Patriotów. Więcej informacji pewnie za kilka miesięcy. Chociaż są już pierwsze wrzutki jak Ukraińcy szkolą się w Hiszpanii. Kuleba podziałał cuda.   
    • Proszę o poradę ponieważ nie bardzo się na tym znam. Obecnie posiadam Xonar U5 + Logitech Z-906 Wszystko działa poprawnie natomiast męczy mnie jedna rzecz. Mam ekran projekcyjny + projektor i obraz rzucany jest po przeciwnej stronie przez co podczas oglądania (jestem odwrócony) głos słyszę z tyłu. Nie mogę kolejności zmienić w Xonarze bo nie ma takiej opcji, kiedyś w starym Creative X-fi coś takiego było. Dlatego szukam karty zewnętrznej z softem która na to pozwoli, najlepiej jakbym mógł też zdefiniować profil aby się przełączać. Jest coś takiego w ogóle ?
    • Jak w tytule, trochę sprzętów na sprzedaż. Mini komputer PC GMKtec Nucbox K2 z procesorem Ryzen 7 7735HS i grafiką Radeon 680M - 1350 zł. Z SSD 512GB i RAM 16GB (2x8GB w dualu) - 1500zł https://allegrolokalnie.pl/oferta/minipc-gmktec-k2-ryzen-7-7735hs-radeon-680m-usb4 Monitor HP X32 IPS 31,5" 2560 x 1440 px 165 Hz - 950 zł https://allegrolokalnie.pl/oferta/monitor-hp-x32-ips-315-2560-x-1440-px-165-hz-d2e Dysk SSD Hiksemi E1000 1TB M.2 2280 NVMe PCIe x4 Hikvision 1024GB.  Wymontowany z nowego komputera - 180 zł RAM do laptopa DDR5 Crucial 16GB 4800MHz CL40 CT16G48C40S5 w 1 module - 140 zł https://allegrolokalnie.pl/oferta/ram-ddr5-crucial-16gb-4800mhz-cl40-ct16g48c40s5 Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna YK75 RED klon NuPhy Air75, niskoprofilowa, przełaczniki Gateron RED (czerwone liniowe) - 160 zł To ma być ta lepsza wersja tej klawiatury, podstawowa ma gorsze switche Outemu. https://allegrolokalnie.pl/oferta/klawiatura-mechaniczna-yk75-red-klon-nuphy-air75-5fe 2x nowe etui ochronne do  OnePlus 10 Pro - 40 zł https://allegrolokalnie.pl/oferta/2-nowe-etui-ochronne-oneplus-10-pro-futeral-case-73x Ewentualnie w rozliczeniu mogę przygarnąć jakiś sensowny dysk SATA o pojemności 240-512GB, najchętniej na złącze M.2.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...