Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Quejki.

Wydajna karta do 800pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję wydajnej karty do 800pln do sprzętu z sygnaturki. Procek nie będzie ograniczał? Karta może być używana, ale z gwarancją. Jestem w sumie zdecydowany na 280x, ale masa ludzi zgłasza z nimi problemy, również mój kolega, który specjalnie musiał przesiąść się na Win8, bo na Win7 "wywalało" mu błąd sterownika... Więc może coś od NV? A może "czerwoni" już to naprawili? Ogólnie myślę, żeby odpalić GTA V, czy Wiedźmina 3 na Ultra w 1440x900. Karty za tą kwotę przy tym procesorze dadzą radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie powie czy te gry pójdą na ultra, bo jeszcze nie wyszły.. Także zależy jaka płynność cię interesuje. Jak chcesz 60fps jak skała na full, to raczej potrzeba highendowego sprzętu, nawet 2 kart najprawdopodobniej. Więc na to bym nie liczył.

 

Z używek do 800pln od nv ciężko, bo 780 jednak są ciągle te 200-250zł droższe. Więc musisz celować poziom niżej, 680/770 i kupić możliwie najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1440x900 to trochę więcej niż 1366x768, więc taki używany GTX770 lub R9 280X powinny wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...