Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Raizo

Google Chrome - reklamy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakichs dwoch dni mam problem z Chromem.. Zaczelo mi wypier**lac tyle reklam na roznych stronach ze zamula mi neta totalnie:/ Mam AdBlock'a i wczesniej nie mialem takich problemow natomiast ostatnio to juz mnie przerasta. No ludzie ku**a po 20-30 reklam na strone? I co z tego ze sa blokowane skoro i tak trzeba pozamykac krzyzykiem:/ strony zamiast ladowac sie 3 sek to laduja sie 40 sek:/ Macie jakies pomysly? Moze jakies inne przegladarki? Opery uzywalem ale przestalem wlasnie przez reklamy...

 

Aha i nie moge cofac stron:/ jak juz to do poczatkowej strony startowej kur** mac no pomozcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej złapałeś jakiś malware i dlatego tak się dzieje zmiana przeglądarki może nie pomóc. Odpal ADWcleanera to program do usuwania smieci z kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz sobie go odpale. Dziwne bo mam oryginalnego antywira NORTON 360 i zlapalem takiego syfa:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz sobie go odpale. Dziwne bo mam oryginalnego antywira NORTON 360 i zlapalem takiego syfa:/

Norton tego nie zatrzyma, tak samo jak nie zatrzymaja tego inne antywirusy. Z zalozenia te smieci nie sa szkodliwe dla Twojego komputera, nie maja podejrzanej heurystyki. ich rola jest sranie reklamami i podmienianie wynikow wyszukiwan.

 

Zeby zminimalizowac ilosc smieci, tak dobrze miec antyvir z funkcja Defender. Comodo posiada, jak i HIPS-a. Tylko jak tego nie ustawisz pod siebie, to przy byle blachej istalacji myszki zaklikasz sie w potwierdzenia na smierc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nikt z was nie doradził mu żeby zapodał logi do sprawdzenia?

PS. Chyba twórcy antywirusów poszli po rozum do głowy, bo w Avaście ostatnio wyczaiłem opcję "Czyszczenie przeglądarki". :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lartes

 

jakby założył wątek w poprawnym dziale (a nie skupiał się na **** co drugiego słowa), to zaraz by były uwagi, czemu nie załączył loga. A że tutaj są ludzie zajmujący się sprzętem a nie softem, to raczej nikt się tym nie zajmie.

 

Forum PCLab.pl > Oprogramowanie > Internet, sieci i bezpieczeństwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie pomoglo:/ ADWcleaner uruchamialem kilka razy i jest to samo:/ moze doradzcie jak mam jakies logi zrobic o ktorych mowicie bo nie za bardzo trybie o co kaman.. masakra z tymi reklamami no na allegro to widze 2 ogloszenia z listy a reszta to reklamy wiec sobie wyobrazcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...