Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szlendix

Android SGS Advance pomocy :(

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

mam problem z sgs advance i9070

kupiony rok temu nowy z allegro. andek 4.1 strasznie lagowal, więc według jakiegoś filmiku z yt zmieniła na android 2.3

wszystko fajnie nie zacina się ale ucina rozmowy gubi zasięg itp. i postanowiłam powrócić do 4.1

i tu się zaczyna problem probowalam aktualizowac przez kiesa jak i bezposrednio z telefonu, ale w obu przypadkach wyskakuje komunikat o braku akualzacji... co jest niemozliwe bo wczesniej mialam androida 4.1

ktos mi pomoze przywrocic 4.1? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się CyanogenModem. Jak nie chcesz się bawić w nieoficjalne ROMy to pobierasz wersję XEO i wgrywasz przez Odina

Instrukcji już nie będę pisał, bo to kilka sekund w Google. Odin jest tak prosty, że bardziej być nie może.

 

Słyszałem, że S Advance lepiej działa na andku 2.3. Ja i tak na każdy telefon jaki mi w ręke wpadnie wgrywam Cyanogen lub modyfikacje oryginalnych romów. Nie dość że pozbawione śmieci i sprawniejsze, to jeszcze można podkręcić i zaoszczędzić na działaniu na baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mogę prosić jakiś link do nieoficjalnego 4.1? :) najlepiej jednoplikowego, bez tych niepotrzebnych śmieci :)

odina ogarniam jako tako :)

 

a najlepiej to bym chciała 4.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum PCLab.pl > Oprogramowanie > Pozostałe programy

Tak wiec, z jakim programem masz problem?

 

Bo gdyby to był problem z telefonem z Androidem, to na pewno założyłabyś ten wątek w:

Forum PCLab.pl > Off-topic > Telefony komórkowe > Android

 

Co do linków, jest największe forum Androida w Polsce:

http://forum.android.com.pl/

i tam polecam poszukać, np:

http://forum.android.com.pl/f800/jb-i9070-i9070xxlqe-polska-09-04-2013-a-293207/

 

PS. Wgrałaś nieautoryzowanie ROM z jakiegoś poradnika, w zasadzie to dokładnie nie wiadomo co zrobiłaś, bo nawet nie dałaś linka do tego poradnika, ale to calkiem naturalne, że KIES już nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...