Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Stanley01

Jak rozkręcić laptopa dell inspiron 15 - 3537

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, czy ktoś z Was rozkręcał już taki laptop ? nie wiem jak się za to zabrać. Laptop ma prawie rok i do tej pory nie był czyszczony, radiator i wentylator zapewne będzie już zakurzony. To że jest zakurzony raczej jestem pewien, niby nie grzeje się, ale wentylator coraz częściej działa na wysokich obrotach i coraz dłużej, wniosek jest jeden, na żebrach radiatora zapewne zebrał się spory dywanik kurzu co skutecznie uniemożliwia odprowadzenie ciepła. Jeśli ktoś posiada jakieś rysunki, filmik poradnik jak rozkręcić tego lapka i dostać się do wentylatora to bardzo bym prosił o wrzucenie linków.

 

Pozdrawiam. Stan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To ten model?

Pamiętaj o jednym - jak rozkręcisz sam laptopa, to możesz stracić na niego gwarancję. A jeśli nie masz wprawy to większość serwisantów to pozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MitycznyJeż i staffer wielkie dzięki :) to jest to czego szukałem :) szczególnie ten filmik będzie pomocny przy rozkręcaniu. Kurcze jak Ja szukałem że te sam nie znalazłem ! Hmmmm, pomroczność jasna chyba mnie dopadła ;)

 

Dzięki pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Na pomroczność jasną zapadają tylko osoby z odpowiednim pochodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...