Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bungar

LAptop ok.1300 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacząłem studiować, mieszkam w akademiku i muszę zakupić laptopa, bo tej pory uzywałem tylko stacjonarki i mam pytanie do kogoś kto naprawde ogarnia te tematy o polecenie jakiegoś niezłego lapka w cenie kolo 1300 (ostatecznie kilka zł więcej). Wiem, że za ta cenę nic boskiego nie znajdę, ale chce żeby to był najlepszy wybór w tym przedziale cenowym. Będę głównie go używał do internetu, jakiś prac, ale żeby w jakąś fife tez się dało pograć no i najlepiej żeby były to linki ze sklepów rtvueroagd, mediamarkt, mediaexpert ewentualnie w sklepie x-kom. Najlepiej żeby każda opcję chociaż po krótce opisac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1400 dostaniesz Lenovo B5400 z i3 (4 generacji) 4 gb ram i dyskiem HDD 500 GB. Laptop posiada matowa matryce lepiej się będzie pracowało. Grafika HD4600 czyli wydajności GF710 do jakiś starszych gierek spokojnie wystarczy :) (fifa 14 spokojnie pójdzie a nawet 15 na low) moim zdaniem warto dołożyc.

Ewentualnie jeśli musisz zmieścić się w budżecie to Lenovo B590 z pentiumem 8gb ram matowa matryca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbieraj do G510 z i3 i R7 265M

 

Najsensowniejsza opcja dla Ciebie. Przyzwoity czas pracy na baterii, wydajnościowo najmocniejszy sprzęt. Dasz radę odpalić np BF na niskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się trochę pod temat, bo akurat rozglądam się dla szwagra za podobnym lapkiem. Możecie mi podpowiedzieć czy te wszystkie g580/590, g510 i b5400 różnią się jeżeli chodzi o jakość wykonania? Ja celuję w coś z hd4600 na pokładzie, dysk bez różnicy jaka pojemność, matryca matowa/błyszcząca nie ma znaczenia.

Od lat siedziałem tylko w asusach i dellach, a to lenovo jest mi obce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lapek bez systemu jest tanszy o 300zl... jesli chcesz pograc w cos na srednich detalach to potrzeba Ci karty pokroju R7 m265, gt 740m... granie na Integrze to msochizm. Jesli jednak bardzo chcesz to potrzebujesz dwoch kosci RAM w lapku aby Ci dzialaly w trybie dual channel - wplywa to na integre Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat...Ja poszukuję lapka za 1300-1400zł, tyle że w sumie wolałbym nie Lenovo...macie jakieś inne sprawdzone propozycje? Nie potrzebuję do gier, głównie internet, i praca/nauka(programowanie). Głównie zależy mi na jak najlepszym procku i błyszczącej matrycy(nie lubię matowych). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat...Ja poszukuję lapka za 1300-1400zł, tyle że w sumie wolałbym nie Lenovo...macie jakieś inne sprawdzone propozycje? Nie potrzebuję do gier, głównie internet, i praca/nauka(programowanie). Głównie zależy mi na jak najlepszym procku i błyszczącej matrycy(nie lubię matowych). 

 

W takim razie powinien sobie tutaj najlepiej poradzić:

Dell 3521 z i3ulv

 

Nie jest to lenovo.

Posiada błyszczącą matrycę.

Dostajesz gwarancję Della NBD.

 

i3ulv to max co dało się wycisnać. Przy tym spokojnie poradzi sobie z podstawowymi zadaniami.

Ot, tani budżetowy laptop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i troszkę lepszy, ale droższy i bez systemu, poza tym Dell ma dobrą gwarancję i serwis z tego co wyczytałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Nie droższy i bez systemu,tylko tańszy i z systemem Mój link

 

Tylko matowa matryca i ten serwis od Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...