Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rober5t

Gdzie najtaniej kupię białą wersję PS4 + Destiny.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuję zakup PS4, szukam najlepszej oferty. Interesuje mnie wyłącznie biała konsola, najlepiej z grą Destiny. Wiem że kiedyś można było dostać taki zestaw w RTV EURO AGD za 1699zł, ale teraz ciężko coś takiego znaleźć, ktoś coś widział, ktoś coś wie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że strony takie jak Google.com, skapiec.pl czy ceneo.pl są ogólnodostępne :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że strony takie jak Google.com, skapiec.pl czy ceneo.pl są ogólnodostępne :hmm:

niektórzy mają bana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem te strony, w dobrej cenie są też maści na ból niektórych części ciała, polecam.

 

Dla ludzi którzy jednak chcą pomóc, sprawdziłem strony takie jak allegro,olx,ceneo czy skąpiec.

Może ktoś zna jakieś mniej znane sklepy z lepszymi cenami, do których ciężej jest się dostać ze stron wyżej wymienionych. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Najtaniej będzie kupić w miejscu, które oferuje najniższą cenę.

 

No niekoniecznie, bo są też firmy-krzaki z przewagą negatywnych opinii na ceneo/skąpcu. Także raczej w większym sklepie radzę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 100 sprzedam Destiny, stan igła:) Z tego co wiem to bundle ps4+destiny w euro poszły:/

 

 

A czy będę do tego dokupić jakąś przepustkę online czy coś w tym stylu ? Czy będzie to normalnie tak jak bym kupił nową grę ?

 

// I co myślicie o tej aukcji ? PS4 za 1399zł http://allegro.pl/sony-playstation-4-ps4-500gb-dystrybucja-polska-i4755700365.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod do zawartości dodatkowej jest nieruszony. Czegoś takiego jak online pass nie ma, chyba żadna gra już tego nie ma .

 

Aukcja od ps4 na allegro jest dość okazyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy będę do tego dokupić jakąś przepustkę online czy coś w tym stylu ? Czy będzie to normalnie tak jak bym kupił nową grę ?

 

// I co myślicie o tej aukcji ? PS4 za 1399zł http://allegro.pl/sony-playstation-4-ps4-500gb-dystrybucja-polska-i4755700365.html

tak, połaś się na kilkadziesiąt złotych. W markecie jest tylko o tyle drożej a przynajmniej masz możliwość zobaczenia jaki model konsoli i w razie gwarancji nie tracisz na wysyłkę do nie wiadomo do końca kogo. A tak w ogóle to sprzedaje ten gość czarną więc załóż nowy temat o tym kolorze jeśli jednak chcesz czarny a ten wreszcie zamknij.

 

Co do kupna używki Destiny - mamy do tego odpowiedni temat, nie róbcie syfu ludziska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Cię tak boli ten temat, nie podoba się to nie wchodź. Aukcję z czarną ps4 wrzuciłem z ciekawości co o tym sądzicie.

 

@KacperLimerick dzięki za odpowiedź, odezwę się niedługo na PW w sprawie Destiny.

 

// Można kupić z destiny ale cena chyba przesadzona. http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-4-ps4-biala-destiny-w-wa-i4751350615.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kodów sieciowych i nic nie trzeba dokupywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wszystkim za pomoc. Konsolę zamówiłem dzisiaj na stronie saturna. PS4 biała + Driveclub za 1699zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...