Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateiso

I5 4670k ( obniżone taktowanie)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka , chodzi o to że w pewnym momencie spadło mi taktowanie procesora FOTO : http://scr.hu/3wj1/pmbnm

i nie wiem co z tym zrobić;( w grze cs go miałem 300fps , i nagle mi spada co chwila na 20,30 fps...

Płyta głowna: MSI Z87-G43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie poradzilem ;) pod obciazeniem jest juz ok ( 3700/3800 mhz)

Lecz będę chciał kupić chłodzenie bo mam boxowe intela jakie polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jaki masz budżet i jaką masz budę. Ja mam raijintek nemesis, jest bardzo wydajny i za razem bardzo duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa : Zalman z3 plus

Procek : I5 4670k

Grafa : Geforce GTX 760 ( nie wiem czy potrzebne czy nie , podaje ;d)

BUDŻET : Max 150zł ( chyba ze naprawde jest jakas wielka róznica to moge doplacic 50zł ok)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej budy wejdzie 162 max (o ile się nie mylę) do 200 kupisz macho który jest ponoć bardzo dobry (sam go nie miałem) lub granidis od spc ponoć też dobry. Ja miałem tańszego fortisa i przy oc na 4.2 dawał radę bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Macho to przerost formy nad trescia. Nie mowie, ze jest to zle chlodzenie, bo nie ma watpliwosci, ze jest bardzo dobre, ale nie musisz wydawac az 200 zl, zeby skutecznie schlodzic ten procek.

 

Ja tez mam 4670k, wykreconego na 4,3 GHz i to chlodzenie sprawdza sie wysmienicie: http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-2-he1224-spc094-616308/ , a kosztuje polowe tego, co Macho.

 

Katujac procek przez godzine za pomoca Prime95 maxymalna temperatura wynosila ok 65 stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Macho to przerost formy nad trescia. Nie mowie, ze jest to zle chlodzenie, bo nie ma watpliwosci, ze jest bardzo dobre, ale nie musisz wydawac az 200 zl, zeby skutecznie schlodzic ten procek.

 

Ja tez mam 4670k, wykreconego na 4,3 GHz i to chlodzenie sprawdza sie wysmienicie: http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-fera-2-he1224-spc094-616308/ , a kosztuje polowe tego, co Macho.

 

Katujac procek przez godzine za pomoca Prime95 maxymalna temperatura wynosila ok 65 stopni.

Na jakim napięciu masz to 4.3 Ghz?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim napięciu masz to 4.3 Ghz?.

1,228 V. Wiecej sie juz chyba moj egzemplarz wykrecic nie da, bo przy 4,4 GHz nie byl stabilny nawet, gdy napiecie wynosilo 1,285 V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...