Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość xMamoreXx

[Zamknięty]Dobry komputer - czy warto kupić konsolę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xMamoreXx

Witam. PC:

Intel Core i5 2500K At 4.3 Ghz, chłodzenie Macho rev.A

Asus GeForce GTX670 CU II TOP

Patriot 2x4 GB RAM 1600 Mhz

Seagate 1 GB Sata 3

AsRock Z77 Extreme 4

Thermaltake Smart 630 W

 

Za konsolą przemawiają:

- brak potrzeby martwienia się o wymagania sprzętowe przez kolejne kilka lat

- możliwość wymiany i sprzedaży gier, fizyczny nośnik jest coś wart, w przeciwieństwie do wersji PC, którą trzeba zawsze gdzieś przypisać, kupując grę, chcę mieć ją na własność, nie mam zamiaru subskrybować czegoś za 150 zł, a z wyprzedaży korzystam bardzo rzadko

- napęd Blu-Ray (z którego będę mało korzystał ze względu na ceny płyt, ale Gwiezdne Wojny czy Pottera można kupić)

- wygodniejsze granie w niektóre tytuły na padzie i możliwość podłączenia go pod PC (chyba można ?)

- większa mobilność, konsolę można zabrać ze sobą np. do akademika, niedługo się przyda ta opcja, jest tańsza od mojego PC i mniej bym się o nią martwił, a na uczelnię i tak potrzebuję laptopa, na którego zarobię sobie w wakacje i na którym nie pogram w nowe gry

- gry, które wychodzą tylko na PS4

 

Za wstrzymaniem się z zakupem konsoli przemawiają:

- mocny PC, na razie niby wszystko działa, ale połowa najbardziej znanych tytułów, które ostatnio wyszły, przycinają (Watch Dogs, Lords of the Fallen, The Evil Within...)

- nie wiem, czy 27 calowy monitor wystarczy do przyjemnego grania na padzie, z PC się sprawdza

 

Nie wiem, jak z ratami. Przydałyby się 10x0, albo coś w tym stylu. Nie chcę dać więcej, niż 1650 zł za konsolę, przy czym mam na uwadze, że za gotówkę można ją kupić za 1500 zł, chociaż znalazłem też opcję z grą DriveClub w ratach za 1699 zł, nie wiem, czy się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

litości, błagam, kolejny z takim samym gównianym tematem jak trzy posty niżej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xMamoreXx

No i po co nabiłeś posta? Nie jesteś pomocny, a chyba o to m.in. chodzi w udzielaniu się na forum internetowym. Wciąż czekam na normalną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś konto tylko po to by powielać temat, jakich pełno jest pod spodem i zaśmiecać dział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj tego bundle z Driveclub. Grę odkupię od Ciebie za 100zł i wydałeś mniej o 50zł niż zakładałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto :D

 

 

chyna ze bardzo Ci zalezy by sobie pograc w jakas gre ktorej na pc nie ma

 

@

 

tak wogole niezle ze watch og zacina sie na takim pc

Intel Core i5 2500K At 4.3 Ghz, chłodzenie Macho rev.A

Asus GeForce GTX670 CU II TOP

Patriot 2x4 GB RAM 1600 Mhz

 

LOL :D

bez jaj myslisz ze na konsoli bedziesz mial stale 30/60 fps ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym sprzęcie o którym pisałeś w najbliższym czasie nie widzę żadnego sensu kupna konsoli, na pewno nie w ciągu najbliższego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po co nabiłeś posta? Nie jesteś pomocny, a chyba o to m.in. chodzi w udzielaniu się na forum internetowym. Wciąż czekam na normalną odpowiedź.

Gdzieś już podobny żal czytałem ostatnio, a tak, kilka postów niżej. Tam się banem skończyło. Idź się google naucz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i zaraportowałem. Moi drodzy, nie odpowiadajmy w ogóle na takie tematy jak ten czy też "Gdzie kupię najtaniej konsolę X koniecznie białą".

 

Zamiast przeczytać istniejące tematy i wątki, tworzone są nowe jak ten i robi się śmietnik.

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto :D

bez jaj myslisz ze na konsoli bedziesz mial stale 30/60 fps ??

Powiedział to co wiedział - jak pozostałe posty pisałeś w ten sposób, to nie wiem co tu jeszcze robisz bez bana.

Tak zadziwię cię jest stałe 30fps a nawet 60fps.

Wyczuwam gościa z #PCMR to typowe, wejść i wyjść :E

 

Autorze tematu, jeżeli interesuje cię gra w trybie Online - to PS4/XO jak najbardziej. :thumbup:

PC jest przesiąknięty syfem, sytuacja nie do odratowania aktualnie. Nie ma sensu tam grać w nic innego niż MOBA/MMO. W każdym innym typie gry znajdziesz pajaca, czy tam błazna grającym na wh czy innym g..wnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xMamoreXx

Tak, myślę, że na konsoli będę miał stałe FPS'y przez całą żywotność generacji, a na PC... jest z tym coraz gorzej, choć to nie wina sprzętu, a braku optymalizacji. Najczęściej sandboksy tracą na płynności (tak, Watch Dogs przycina, ten problem ma większość graczy PCtowych, gratulacje dla Ubisoft). W gry MMO i MOBA nie gram. Interesują mnie strzelaniny, RPGi takie jak Wiedźmin 3, sandboksy, gry sportowe i inne, które wychodzą tylko na PS4. Lubię pograć Online. Ponadto kupując używaną grę na PS4 za 100-150 zł będę mógł ją po ograniu odsprzedać za niewiele mniej, albo nawet tyle samo, jak kupię nieporysowaną płytkę. Poza tym komputer za niecały rok zostawię rodzicom, a ze sobą wziąłbym konsolę. Sposobów na spędzanie wolnego czasu nigdy za wiele. Ale jeszcze się zastanowię. Dzięki za odpowiedzi.

 

@GIZIU - no bez jaj. :D Za 100 zł można kupić używkę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo na dzień dzsiejszy jeżeli nie masz parcia na tę garstkę exów które są na PS4 czy XONE to kupno konsoli ma średni sens. Jak nie śnią ci się po nocach gry pokroju The Last of Us, Destiny, czy Forza Horizon 2 które są tylko na konsolach to weź jakiś fajny PC, zwłaszcza że niedawno wyszła świetna seria kart GTX 970.

 

Co do pada i monitora, dziwny masz dylemat troszkę :hmm: ja mam monitor 24" i na padzie i konsoli gra się pierwsza klasa. Powiedział bym nawet że pod pewnymi względami lepiej niż na większych ekranach czy TV :Up_to_s: ale nie będę zaczynał tematu bo to już raz tutaj wałkowałem z forumowiczami ;) kto co lubi.

 

Za to na przyszłą jesień pewnie już będzie większa biblioteka exów, konsole będą tańsze, microsoft może wypuści slima :E sony może wreszcie ogarnie PSN :E same plusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, przegapiłem ten temat...

No to starania o % ciąg dalszy, zapewne nie ostatni:

 

TYLKO SEGA SATURN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xMamoreXx

A jakie gry polecasz na Segę Saturn? :D

 

Zastanowię się nad PS4, choć może w trochę dalszej przyszłości. Fakt, przydałaby się jakaś wersja SLIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...