Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Jakie ślizgacze do Deathaddera 2013?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Na allegro można kupić ślizgacze corepad i everglide. Kosztują 30 za 2 albo 5 sztuk. Czy warto je teraz kupić bo w wyszukiwarce nie ma info z ostatniego czasu. Hotline z Chin średnio mi się uśmiecha sprowadzać. Trochę boję się czy core i everglide nie są za niskie, dlatego przydało by się info od użytkownika. Ostatecznie planuję kupić ze strony razera (drogo). Coś doradzicie?

Edit:sory nietopyrz.

Nie wiem czy dobrze zrobiłem zakładając nowy wątek, bo odpowiedz w części znalazłem w wątku o polecanych myszkach i podkładkach ( po czasie). Hyperglides są najgrubsze i zaokrąglone (0.8 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki za rady. Pomoże mi to w wyborze, chociaż jeszcze nie wiem co zrobię.

Mam jeszcze pytanko: to 0.6 mm nie przeszkadza? To całkowita grubość?, bo oryginalne chyba grubsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim starym deathadderze oryginalne są raczej cienkie.

 

hyperglides są chyba 0,5mm a te drugie Competition 0,6mm i są raczej grubsze od oryginałów..te drugie szybsze.

 

do MS WMO hyperglides mam 0,8mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za odkop, ale potrzebuję ślizgaczy do DA 2013. Gdzie można kupić w Polsce te Hyperglidy? Czy może miceskatez wystarczą? Kiedyś używałem miceskatez i były ok po kilku dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla potomnych: Miceskatezy są supersłabe na podkładce QCK+. Zmieniłem je na jakieś gratisowe plastikowe od myszki A4Techa i dużo lepiej jest. Nie polecam.

 

@przem33k Te Hyperglidy nie są może lepsze od oryginalnych nawet? Tak kotś pisał na angielskim forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty nie masz może jednej pary na sprzedaż? Miesiąc czekać trochę długo, a na obecnych ślizgaczach od A4Techa gra mi się kiepsko ;/

A sprawdzałeś może ślizgacze QPAD Glidz 2.8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rok temu kupowałem Corepady do Kany, to obie pary były idealnie wycięte i zaokrąglone. ;)

 

Faktycznie należałoby się przywitać, konto mam od dawna, ale brak mobilnej wersji forum skutecznie powstrzymywał od pisania tu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyłem się i zamówiłem DeathAdder Chrome.

Warto wymienić oryginalne ślizgacze w DA Chromie na Hyperglides? A te Hotline Games Hurricane nie są szybsze? :P

Jak zamówić te Hyperglides? :| Niby mają sklepy w Europie, ale nie znam niemieckiego czy szwedzkiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przem33k

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego Deathaddera Chrome. Zmieniłem podkładkę z QCK+ na Natec Genesis M11 Maxi. Teraz ślizg jest o niebo lepszy :D Oryginalne ślizgacze są wystarczająco szybkie narazie, ale są strasznie cienkie. Dostałem gratis ślizgacze, ale takie same jak te z allegro za 5zl, także zamówię sobie te hyperglidy chyba na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odkopuję temat. Poszukuję dobrych ślizgaczy do myszki Razer DeathAdder 2013. Sprzęt posiadam 4 lata i jest jeszcze na oryginalnych "stópkach", jednak ich czas dobiega końca. Z wielu tematów dowiedziałem się, że najlepsze są od hyperglide'a lub mICEskatez, jednak aktualnie ciężko jest znaleźć ślizgacze tych firm.

 

Co powiecie na takie najtańsze z allegro? Nawet nie wiem jakiej to jest firmy... Ktoś z Was testował już takie coś? http://allegro.pl/slizgacze-razer-deathadder-teflonowe-okazja-i6459727441.html

 

Druga opcja to takie (ponoć z polskiej produkcji): http://allegro.pl/slizgacze-razer-deathadder-i6981674630.html

 

A może od CorePad? Tylko dziwna ta cena... Znalazłem na morele i kiedyś takie ślizgi kosztowały 1,99 zł. Teraz 16 zł... http://allegro.pl/1-x-corepad-slizgacze-do-razer-deathadder-chroma-i5854999949.html

 

 

Doradzicie mi coś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odkopuję temat. Poszukuję dobrych ślizgaczy do myszki Razer DeathAdder 2013. Sprzęt posiadam 4 lata i jest jeszcze na oryginalnych "stópkach", jednak ich czas dobiega końca. Z wielu tematów dowiedziałem się, że najlepsze są od hyperglide'a lub mICEskatez, jednak aktualnie ciężko jest znaleźć ślizgacze tych firm.

 

Co powiecie na takie najtańsze z allegro? Nawet nie wiem jakiej to jest firmy... Ktoś z Was testował już takie coś? http://allegro.pl/slizgacze-razer-deathadder-teflonowe-okazja-i6459727441.html

 

Druga opcja to takie (ponoć z polskiej produkcji): http://allegro.pl/slizgacze-razer-deathadder-i6981674630.html

 

A może od CorePad? Tylko dziwna ta cena... Znalazłem na morele i kiedyś takie ślizgi kosztowały 1,99 zł. Teraz 16 zł... http://allegro.pl/1-x-corepad-slizgacze-do-razer-deathadder-chroma-i5854999949.html

 

 

Doradzicie mi coś? :)

 

Kupiłem jakieś teflonowe z allegro i działają bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jakieś teflonowe z allegro i działają bardzo dobrze.

 

Dzięki za zainteresowanie moim tematem. Myślałem, że nikt już nic nie napisze :) Podasz namiary na sprzedającego na PW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...