Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zirael

Komputer nie widzi karty graficznej GTX970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj złożyłam komputer z tych oto komponentów, system jest już zainstalowany, teoretycznie wszystko powinno śmigać, ale w menedżerze urządzeń nie widać mojej karty graficznej, cały czas komputer korzysta z karty zintegrowanej, mimo że monitor podpięty jest pod kartę graficzną. Przy starcie systemu wiatraczki na karcie chodzą, po jakimś czasie przestają, światełko na karcie się pali. Pewnie coś źle podłączyłam, sama już nie wiem. Z góry dziękuję za jakiekolwiek porady, wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz w BIOSie zintegrowaną kartę graficzną i przełącz w tryb PEG (PCI Express Graphics)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki się instalują, ale to chyba nie od nich zależy, czy wiatraczki chodzą, czy nie, a to mnie najbardziej martwi. Jeśli ogarnę, to po zainstalowaniu sterowników, zajrzę do BIOSa. Dzięki za szybkie odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, PEG jest włączony, ale karty zintegrowanej wyłączyć nie da rady. Albo po prostu tego nie widzę w BIOSie. Gdy wchodzę w ustawienia tej karty zintegrowanej, to mam inicjuj kartę graficzną i IGD wielu monitorów.

 

@edit: uff, to dobrze, bo już się bałam, że to jakieś uszkodzenie mechaniczne. Dzięki.

edit2: moja lekka paranoja i zniecierpliwienie założyły temat. Zainstalowanie sterowników pomogło, wszystko hula. Dziękuję wszystkim za pomoc (nie wiecie, jak mi wstyd w tym momencie ;p) i temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...