Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Slon1337

Komputer do gier - ok. 3500-3600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć planuję kupić nowy komputer do gier.

Chciałbym żeby najnowsze tytuły i przyszłe działały na ustawieniach ULTRA/HIGH.

Złożyłem takie coś;

Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache

Obudowa Cooler Master RC-372-KKN1

Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V

Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W

Napęd Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA SH-224DB/BEBE

Intel Core i5-4690K, socket LGA1150, 64bit, do 3.9 GHz, 88W, cache 6MB, BOX

Płyta główna MSI H97M-E35 H97 LGA1150 mATX HDMI DVI VGA

Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 970, 4GB GDDR5 (256bit) HDMI, DVI-I DL, DisplayPort

Cena wyniosła; 3650zł

Tylko jest problem ponieważ wymieniony wyżej zestaw nie ma Dysku SSD. Myślałem nad; Dysk SSD Plextor 2,5' 128GB, SATA III ( 520/200MB/s ), 9,5mm ale cena wyjdzie jakieś 3800zł a to jest już ponad więc mam też pytanie czy lepiej kupić ten komputer, a w przyszłości dokupić dysk? Jeśli ktoś umiałby zmieścić się w budżecie do 3600zł z dyskiem to proszę podać zestaw. Bardzo zależy mi na tym żeby karta graficzna została.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zamiar podkręcać procesor? Bo jeżeli nie, to mogę zaproponować Ci zakup takiego zestawu: http://www.morele.net/inventory/info/pJovsl/

Zyskasz GPU z cichszym układem chłodzenia, lepszą obudowę i zasilacz z nieco wyższej półki.

 

Nie wiem, czy ta H97 umożliwia OC - musiałbyś to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup i5-4690K, tańsza grafike, dołóż tym kosztem do płyty głównej i lepszej bardziej przewiewnej obudowy. Płytę kup na chipsecie Z97. Za pół roku jednak stwierdzisz że będziesz chciał się pobawić w OC. Jaki jest sens kupować płytę za 280zł do obsługi grafiki za 1500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...