Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shaughnessy

This War of Mine

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem tematu o tym tytule a myślę, że warto - tym bardziej że zapowiada się na kolejny produkt polskiej myśli technologicznej. Nie ma co, Polska rośnie w siłę jeśli chodzi o gry komputerowe!

 

Gra w Steam Store:

http://store.steampowered.com/app/282070/?l=polish

 

Bardzo klimatyczne intro:

 

I drugie, moim zdaniem jeszcze lepsze:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO duża niespodzianka i kibicuję, by pozytywnie zaskoczyła jakością i wciągającym gameplayem.

 

 

klimat skojarzył mi się trochę z Deadlight'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę musowo będzie trzeba obadać. Szkoda, że w polskiej grze nie ma polskiego dubbingu.

 

Nie wiecie ile gra na premierę będzie kosztować? Na stronie gry jest preorder za 17.99 $ to trochę drogo :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 dollarow za nowa gre to rozsadna cena, pod warunkiem ze nie przechodzi jej sie w 3 godziny.. mam nadzieje ze bedzie dosyc rozbudowana. Musze tez przyznac ze bardzo ciekawy pomysl, szczegolnie podobal mi sie dubbing i klimat w trailerze. Trzeba bedzie poczytac po premierze jakie oceny wystawiaja ludzie grze na steamie, moze w winter sale-u z te 25% by przecenili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam ale poczekam też do pierwszych recenzji na Steamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie ile gra na premierę będzie kosztować? Na stronie gry jest preorder za 17.99 $ to trochę drogo :\

 

Normalna cena to 19,99$ , 17,99$ to za preorder.

Na steam pewnie będzie za 19,99€ , więc drożej.

 

Nie jestem pewien czy gra trafi na przecenę, a nawet jeśli, to na steam wyjdzie i tak więcej niż owe preorderowe 17,99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 25. listopada jest na gog akcja z przecenami, wiec moze z tej gierki tez troche spuszcza z ceny, nawet te 15% to juz jakas roznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście cena trochę zamiata. Widziałem na kanale Rock'a jak w to grał i zaciekawiło mnie. Ale 80 złotych to jak na grę niskobudżetową zdecydowanie za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na nasze portfele, bo w starej unii i stanach to jest nic dla zainteresowanych tematem i grą, w każdym razie ja zakupię przy pierwszej sensownej promocji - nie robię za granicą... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem już. Dla tych co czekają do pózniej - będzie gameplay u mnie na kanale. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na ten tytuł, ale jak narazie cena troszkę wygorowana. Jak straci na wartości to kupię. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione na Muve. Jak na razie rewelacja. Zaczalem wczoraj o 22 a skonczylem o 1.

 

Klimat swietny, trzeba kombinowac. Do tego dochodza te rozne wybory:pomoc czy podkrasc lub nawet zabic.

 

Mam za soba eliminacje kilku bandytow strzelajacych do ludzi i przetrzymujscych wiezniw jak rowniez jedna ofiare po swojej stronie.

 

Zdecydowanie polecam za 59 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione na Muve. Jak na razie rewelacja. Zaczalem wczoraj o 22 a skonczylem o 1.

 

Klimat swietny, trzeba kombinowac. Do tego dochodza te rozne wybory:pomoc czy podkrasc lub nawet zabic.

 

Mam za soba eliminacje kilku bandytow strzelajacych do ludzi i przetrzymujscych wiezniw jak rowniez jedna ofiare po swojej stronie.

 

Zdecydowanie polecam za 59 zl :)

Za 59 to nie tak źle... Trudno o acziki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uploaduje film premierowy. Będzie dostępny na moim kanale około godziny 16:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na recenzje na Steamie to jest must have. Zasysam właśnie Valiant Hearts na PS4 i jak ogram to łykam tą grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś kilka godzin i gra bardzo fajna. Na początku wydaję się prosta, ale im dłużej tym coraz trudniej.

Chociaż, żywności i leków mam wystarczająco, to praktycznie zero materiałów... :kwasny: Jeszcze na dodatek zrobiłem głupi błąd i w 30dniu zginęła z mi postać z jedynym pistoletem i całą amunicją... Teraz to będzie ciężko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku fakt, materiałów było dużo, ale szybko się skończyły. Przyszła zima, drewno praktycznie na wykończeniu, a o innych materiałach nie wspomnę. Odwiedziłem już chyba wszystkie lokacje i nigdzie nie mogę ich znaleźć. Mam nadzieję, że z czasem pojawią się one na różnych odwiedzonych miejscach. Trochę lipa sobie bez nich radzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że zaciekawiliście mnie tymi opiniami, a recenzje też okazują się być bardzo przychylne ;)

 

Chyba trzeba będzie sprawdzić w niedalekiej przyszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko mi powiedziec. Achievmenty to ostatnia rzecz jaka mnie interesuje w grach. Na pewno sprawia satysfakcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że zaciekawiliście mnie tymi opiniami, a recenzje też okazują się być bardzo przychylne ;)

 

Chyba trzeba będzie sprawdzić w niedalekiej przyszłości :)

Rzuć okiem na film premierowy na moim kanale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś kilka godzin i gra bardzo fajna. Na początku wydaję się prosta, ale im dłużej tym coraz trudniej.

Chociaż, żywności i leków mam wystarczająco, to praktycznie zero materiałów... :kwasny: Jeszcze na dodatek zrobiłem głupi błąd i w 30dniu zginęła z mi postać z jedynym pistoletem i całą amunicją... Teraz to będzie ciężko. :P

O ile to bezpieczne, to wróć w to miejsce, przeszukaj zwłoki i odzyskasz wszystko co miała postać.

Widziałem na streamie dokładnie taki sam scenariusz.

Gra strasznie podobna do Don`t Starve :) ale nie powiem, klimacik świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile to bezpieczne, to wróć w to miejsce, przeszukaj zwłoki i odzyskasz wszystko co miała postać.

Widziałem na streamie dokładnie taki sam scenariusz.

Gra strasznie podobna do Don`t Starve :) ale nie powiem, klimacik świetny

 

Postaram się, ale może być ciężko. Wpadłem bo nie zamknąłem drzwi za sobą, już obrabiałem ostatnią szafkę i miałem wychodzić, a koleś się wrócił bo zauważył nie zamknięte drzwi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...