Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pytatrololo

Problem z dyskiem Twardym, raczej nie było tu takiego problemu na forum xD

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna mi wasza pomoc , mianowicie po zakupieniu nowego dysku SSD Stary zacząłem używać jako przenośny, był na nim tylko 2 partycje system win 7 home i partycja do wszystkiego.

Specyfikacja dysku:

Toshiba MQ01ABD075

750 GB

Partycje mniej więcej Systemowa jakieś 100 GB i druga to reszta GB

Obecnie pracuje na win 8.1 i to na nim posypał mi się dysk.

Wyjaśnienie problemu:

Dzisiaj po podłączeniu dysku zewnętrznie pod usb pokazuje mi tylko jedną partycje z dziwną zawartością. Ta partycja jest pełna i zajmuje 695 GB

Nie mam żadnego punktu zaczepienia jak nazywa się ten problem , może ktoś z was miał podobną sytuacje albo wie jak rozwiązać problem lub wie jak z precyzować w google zapytanie na temat tego problemu.

Dodaje screeny:

http://zapodaj.net/226b64c7a18e6.jpg.html

http://zapodaj.net/e736dd3382d88.jpg.html

Formatowanie nie wchodzi w gre mam tam ważne pliki, potrzebuje waszych porad ponieważ pierwszy raz spotkałem się z takim problemy i za bardzo nie wiem jak go rozwiązać .

A dysk jest nowy wymieniony w Sierpniu przewarznie leży w miejscu i uważam na to że by nic mu sie nie działo czyl iuszkodzenia mechaniczne nie wchodza w gre , dla pewności sprawdze go programem i wrzuce scrin

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System plikowy sam przez przypadek się nie zmienia: albo złośliwe oprogramowanie, albo inny soft, albo druga osoba.

 

Jak podłączasz ten dysk do komputera że nazywasz go "przenośnym"? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System plikowy sam przez przypadek się nie zmienia: albo złośliwe oprogramowanie, albo inny soft, albo druga osoba.

 

Jak podłączasz ten dysk do komputera że nazywasz go "przenośnym"? :P

Coś takiego kieszeń na dysk

 

http://cc.cnetcontent.com/inlinecontent/mediaserver/stech/952/af4/952af41634a54b14bcc89eeff03d8185/original.jpg

 

Testdisk, albo formatowanie poleciało albo padła tablica.

Narazie sprawdzam HD tune , chwile to potrwa :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testdisk, albo formatowanie poleciało albo padła tablica.

 

testdisk pomogło wielkie dzięki, jeszcze jedno nigdy nie używałem tego programu i tu mam pytanie do ciebie można ukryć partycje za pomocą tego program.

Zadałem to pytanie ponieważ ten dysk miał ukrytą partycje recovery a po naprawie jest teraz widoczna, zależy mi na tym aby znowu była nie widoczna . Usuwanie litry dysku czy jakieś ukrywanie nie wchodzi w gre, ponieważ po z formatowaniu utracę ta partycje. Ogólnie recovery był robiony przez Acer i gdy dysk działał prawidłowo to do woli mogłem formatować go czy to zewnętrznie czy przez instalator windows i kiedy chce mogłem przywrócić windows  do stanu fabrycznego. I właśnie chodzi mi o to by znowu można było tak robić.

http://fotodyl.pl/0fdfeec08d/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Program EaseUS Partition Mater ma możliwość ukrycia partycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Niektórzy nie zdają sobie sprawy jak Polska gospodarka jest mocno zależna od Unii i to najlepiej silnej Unii. Wystarczy małe rozwolnienie u Niemców i zaraz dostajemy rykoszetem. "Dane GUS wskazały, że nowe zamówienia w przemyśle Polski spadły w marcu o -22% w ujęciu rocznym." https://www.parkiet.com/waluty/art40234551-fatalne-dane-z-polskiego-przemyslu-ciaza-zlotemu
    • Przewidział, oczywiście że tak. Dalem jedynie przykład, że to co deweloper daje w standardzie nie znaczy, że wystarczy do tego jak chce mieć urządzony dom. Samych punktów świetlnych w części kuchennej mam kilka, o różnym przeznaczeniu. Co zazwyczaj dają w standardzie to oświetlenie ogólne, jedno, dwa nadblatowe robocze i tyle. Ja mam podzielone na sekcje i na kilku wyłącznikach. Mogę dowolnie włączać sekcje nie odpalając nadmiarowej ilości światła. Podobnie część salonowa.  Same dodatkowe przełączniki rolet to 4 punkty Tak Ci się wydaje że mało dali że aż tyle "dorabiam", ale robiąc dodatkowy wypust świetlny + włączniki w różnych miejscach salonu dochodzi tych punktów. Podobnie schowane gniazdka w np szufladach łazienkowych żebyś na blacie nie miał np golarki czy szczoteczki ładującej się.  Gniazdka zewnętrzne, balkonowe, ogrodowe, żebym np robiąc ozdoby świąteczne nie musiał ciągnąć listew. Deweloper daje tyle ile w sztuce się przewiduje czyli pewnie stara szkoła gniazdko co 2-3m i po dwa punkty świetlne na pomieszczenie.  I to by zgadzało się z tym co w oryginalnym projekcie było.  Kupując te mieszkanie w którym mieszkam podobnie kalkulacja wychodziła patrząc na metraż/gniazdka/światło.
    • @MarioDee czy podczas uruchomionego testu CB R23 to Ty wyłączasz monitor przyciskiem na monitorze czy monitor sam się wyłącza po pewnym czasie?
    • to oczywiste, gdyby nie zachod i Polska to juz dawno by padla ale wszyscy zauwazyli jak mozna wyniszczac kacapow w ten sposob wiec co jakis czas trzeba sie poklocic o pakiet pomocy ale pozniej go dac   jak to nic? pieklo kobiet XDDDDDDD https://www.rmf24.pl/raporty/raport-wojna-z-rosja/news-bezskutecznie-probowali-odebrac-paszporty-kolejka-ukraincow-,nId,7470702   poczytaj dowolnych geopolitykow to przestaniesz powtarzac polityczna sraczke na uzytek wewnetrzny KO tak samo w to pojdzie bo potrzeba dodatkowego zrodla i to jeden z glownych wnioskow po rozpoczeciu wojny na ukr, nie mozemy byc w pelni zalezni od zachodu jestesmy w momencie kiedy slabe panstwa wydaja krocie na zbrojenia bo nikt tanio nie sprzeda
    • Bo Norwegia nie wynegocjowała odpowiednich warunków   PS. Polska -> Norwegia, potrzymaj mi piwo  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...