Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

geekboy68k

Microsoft i jego folwark

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

W zasadzie od czasów Windowsa XP nie korzystałem z rozwiązań Microsoftu. Windowsa 7 owszem, posiadałem, ale na komputerze służbowym, stąd nie miałem okazji ani chęci zapoznawania się z nim głębiej. Obecnie ponownie przyszedł czas na rendezvous z produktami z Redmond, a dokładniej z systemem Windows 8.1 Pro (N) + preinstalowanym Internet Explorerem 11, które wdrożyłem na własnym sprzęcie. Po kolei:

1. Czy w IE 11 znajdę gdzieś opcje blokowania konkretnych adresów (reklam), jak kiedyś w IE 9, czy muszę do tego instalować odrębną wtyczkę, np. Adblocka?

2. Czy w IE 11 da się podmienić tego cholernego Binga na coś innego? Chciałbym, aby po wpisaniu "xyz" w pasku przeglądarki uruchomiało mi się Google, a nie wyszukiwarka Microsoftu... ;/

3. Dlaczego ta przeglądarka identyfikuje się w user agencie jako Mozilla? :E

4. Czy ktoś ma doświadczenia z tzw. Secure Download Managerem? Pobierałem coś, ale przy 40% musiałem wyłączyć komputer. Po ponownym uruchomieniu SDM, moje zamówienie zaczęło pobierać się... od początku ;/ Mogę w jakiś sposób kontynuować poprzednie pobieranie?

 

Będę niezmiernie wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Mam IE11 i korzystam z niego w 95%,reszta to chrome.

Co do drugiego pytania to można zmienić tak;

Narzędzia->zarządzaj dodatkami->dostawcy wyszukiwania->znajdź więcej dostawców wys....->Google i dodajesz.

Potem ustawiasz Google jako domyślne,usuwasz Binga i zaznaczasz->nie zezwalaj programom na sugerowanie zmiany domyślnego dostawcy wyszukiwania.

 

Na pierwsze pytanie można to ustawić w IE->zarządzaj dodatkami->ochrona przed śledzeniem-.i tam dodajesz listę.

Mam u siebie zainstalowanego Adblock for IE ale i tak nie dział tak jak na Chrome bo tam działa perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Byłbym jeszcze wdzięczny za odpowiedzi na pozostałe pytania, zwłaszcza czwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...