Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baranina

Obudowa, wentylatory, zasilacz, pamięci, nagrywarka, oprogramowanie. Tylko dobre marki.

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

 

 

Obudowa Fractal Design ARC Midi R2 czarna z oknem.

 

Obudowa w bardzo dobrym stanie wizualnym, zadbana, nie porysowana. Dołączam kompletne pudełko z akcesoriami. Nie posiadam wentylatorów znajdujących się w standardzie. Obudowa została kupiona niecały rok temu więc posiada gwarancję. Wysyłam w oryginalnym pudełku. Wysyłam fa vat.

 

Cena: 239zł

 

Wentylatory be quiet! Shadow Wings SW1 140mm.

 

Wentylatory sprawne, ciche i wydajne. Pracowały na napięciu 7V. Kupione ok 12mc temu. Posiadam dołączone akcesoria jednak nie posiadam pudełek. Wysyłam fa vat.

 

Dostępne 3 sztuki

 

Cena: 37zł

 

@SPRZEDANE

 

 

Zasilacz Seasonic G Series 550W

 

Zasilacz sprawny i cichy. Nie zaobserwowałem piszczenia. Kupiony na początku bieżącego roku. Posiada bardzo długą gwarancję. Wysyłam w oryginalnym pudełku. Wysyłam fa vat.

 

Cena: 289zł

 

 

Pamięć Crucial Ballistix Tactical 4GB 1600MHz CL 8 BLT4G3D1608DT1TX0CEU

 

Pamięć sprawna. Posiada wieczystą gwarancję. Wysyłam w oryginalnym pudełku. Wysyłam fa vat.

 

Cena: 120zł

 

@SPRZEDANE

 

 

DVD+R/RW Asus

 

DVD od Asusa. Model DRW-24B5ST. Sprawne. Użyte pięć razy. Wysyłam w oryginalnym pudełku. Wysyłam fa vat.

 

Cena: 35zł

 

 

System operacyjny Windows 7 Home Premium 64bit OEM

 

System znajduje się na nie porysowanej płycie. Naklejka posiada czytelny kod. Wysyłam oryginalnym pudełku. Wysyłam fa vat

 

Cena: 250zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderator wyczyścił na żądanie opryskliwego (odpowiedzi userom) jaśnie hrabiego.

Ty zaś autorze dokładnie złamałeś regulamin z którym nie byłeś uprzejmy się zapoznać. (ad. w Twoim systemie ostrzeżeń) :(

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...