Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Neverest

[Modernizacja] 1000 zł / MMO / M-OC / Cisza / 1155

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zaglądających.

 

Problemem mojego komputera jest jego słaba wydajność w grach MMO - muszę grać na niskich detalach żeby wogóle pograć.

Na samym dole wklejam wszystkie zakładki z programu CPU-Z z nadzieją że to pomoże zdiagnozować choroby męczące ten egzemplarz.

 

Chciałbym - stosując jak najmniejsze nakłady finansowe osiągnąć jak największe korzyści - jak chyba każdy na tym forum :)

 

Zasilacz w mojej "bestii" to Amacrox Warrior AX450-PNF,

Dysk twardy - jakiś stary dziadek 160GB (na pewno chcę go wymienić na SSD).

 

Myślałem o wymianie procesora na lepszy (i3 albo i5?), zmianie dysku na SSD i wymianie karty graficznej na taką która byłaby optymalna dla pozostałej kwoty - ale wtedy pozostaje pytanie czy nie będę potrzebował wymiany zasilacza żeby wszystko działało.

 

 

Budżet który mogę poświęcić na ten cel to 1000-1500 zł. Zmodernizowany komputer ma służyć do gry w MMO - dokładnie w ArcheAge i w Wiedźmina3 (jak się ukaże). OC jest możliwy lecz niekonieczny (nigdy tego nie robiłem). Sporym problemem tego zestawu jest brak ciszy (ze względu na to że stoi w sypialni to w nocy lekko przeszkadza). Podzespoły mogą być nowe lub używane.

Mam nadzieję że wszystkie te informacje okażą się pomocne i proszę o wskazówki dotyczące modernizacji mojego staruszka.

 

1cpu.jpg

 

2caches.jpg

 

3mainboard.jpg

 

4memory.jpg

 

5spd.jpg

 

6graphic.jpg

 

7about.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...