Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

trinit

zestaw do 3000 zł | bez monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

to mój pierwszy post na tym forum i od razu dość pilnie potrzebuję Waszej pomocy... Jakiś czas temu kupiłam bardzo dobry zestaw komputerowy i od kilku lat już nie śledziłam nowych trendów - nie było mi to potrzebne. Teraz potrzebuję dodatkowego kompa - słabszego niż to co mam, ale w miarę uniwersalnego. Sam komp, bez monitora.

 

Przeznaczenie:

- Photoshop / Indesign / czasami 3DSMax i ZBrush (hobbystycznie, ale żeby dał radę płynnie działać)

- w wolnych chwilach Diablo III / WoW / WoT

 

Parametry:

- CICHY i nie grzejący się

- możliwie mało "prądożerny" (oczywiście w granicach rozsądku, to nie priorytet tylko zalecenie)

- nagrywarka BR i czytnik kart będzie atutem jeśli się zmieścimy w budżecie

- fajnie gdyby karta muzyczna obsługiwała 5.1

- wygląd minimalistyczno-elegancki (obudowa)

- rokujący ewentualną rozbudowę

 

budżet: max 3000 pln

 

Proszę Was o możliwie szybką odpowiedź ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że poszukujesz czegoś takiego:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJx9TsEOgjAM$ZeeiekYZZv$YDx6MB4W2IGAYBjEqPHfXZcRiYkc2vf2!tq3F9zGoZ7bCfZnINIaMiCjkEEjvyKlQgUoJJUBShQi2ojnRZqZUiS3MEol!r8uGTTd4CvO5cWlcMV$C1e4eblyveXDObGkMC7iYslN7OLLSUaH5i7N4lPbOSnLz9eQBRLjvdFO9tiOzgdJ5Ek4NM43rnrypyDXuDMyTO5tZ!tTZ33$CDLC!wMTOFDj

 

Stonowana, ale bardzo dobrze wykonana i funkcjonalna, wyciszona obudowa. Do tego całkiem dobra zawartość, która pozwoli się cieszyć grami także tymi bardziej wymagającymi niż wymieniłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ up - płyta nie obsługuje głośników 5.1, zasilacz ma wentylator, który lubi po czasie terkotać.

 

Ode mnie taka propozycja:

 

http://www.morele.net/inventory/info/BU4rSd/

 

W gruncie rzeczy podobny zestaw, ale zamknięty w mniejszej obudowie, z wydajniejszą kartą graficzną i innym zasilaczem, który ma odpinane kable. Do tego płyta z 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za podpowiedzi! ;-) Zestawy całkiem ciekawe! Hm, myślicie, że 8 GB ramu wystarczy? No i jeden mankament - nie doliczaliście nieszczęsnego windowsa :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...