Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rikitikioo

Low/Mid - End, za grosze - czyli tanie granie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W tym temacie chciałbym przedstawić zestaw komputerowy za bardzo małe pieniądze, ale dający sobie radę ze wszystkimi grami, czyli takie minimum do gier zapewniające grywalny framerate i przyzwoitą jakość grafiki.

 

Orientacyjne ceny części używanych użytych w zestawie:

 

Procesor: Athlon x4 651K FM1 3Ghz - 100zł

Płyta: Asus F1A55M-LX FM1 - 100zł

Pamięć: 5 Gb Ram DDR3 1600MHZ Cl9 - 100zł

Grafika: Gigabyte Radeon HD7770 1GB DDR5 - 240zł

Chłodzenie: Aab Cooling Super Silent P1 PWM Rev.1 - 25zł

Dysk: 320Gb Hdd Samsung 7200Rpm 16Mb Cache - 100zł

Zasilacz: Chieftec Gpa 400W - 40zł

Napęd: Lg Super Multi DVD/R - 30zł

Obudowa: Case Asus Vento A8 - 40zł

 

Na początek dodam testy z syntetyków, ze szczególnym uwzględnieniem wydajności CPU I GPU bo komputer ma być do gier :)

 

Procesor jak i karta graficzna zostały podkręcone do max wartości jakie udało się osiągnąć przy normalnych napięciach, czyli odpowiednio:

 

AMD Athlon x4 651K 3.0@3.55Ghz 1.48V

Gigabyte Radeon HD7770 1250/1200 Mhz

 

 

Temat będzie aktualizowany na bieżąco.

 

Syntetyki

 

1. Passmark - Performance Test 8.0

Cpu 4461

Gpu 2404

 

2. 3DMark 11

Score 4493

Graphics score 4672

Physics score 4212

 

3. Windows 7 - indeks wydajności systemu

Cpu 7.4

Gpu 7.5

 

4. Cinebench R15

Cpu 343

 

Gry

 

 

2ov2irmvn9wi.png

 

 

z3radszzvfx1.png

 

 

qlgbko970u95.png

 

 

9jxal27ahcxo.png

 

 

fvennje8rxck.png

 

Podsumowując, przeszedłem już wiele gier na takim sprzęcie i wniosek jest jeden, jest to sprzęt wystarczający do gry w każdy, nawet najnowszy tytuł, w całkowicie grywalnej liczbie fps i przyzwoitych detalach medium/high (High uciągnie we wszystkich grach ale dawałem medium żeby karta nie ograniczała max fps)

 

Inne gry które testowałem jakiś czas temu, Crysis 3 - Medium specs i grafika, starcraft 2 WOF i HOTS, GTA 4, BF3, BF4, Metro LL, Bioshock Infinite, Far Cry 3, Max Payne 3, Cyvilizacja 5, Project Cars i wiele więcej.

 

Wszystkie w podobnych zakresach fps jak powyższe :)

 

Jak dla mnie komp idealny do moich potrzeb i za grosze.

 

Dla czego taki budżetowy sprzęt?

 

Chyba dlatego że nie lubię wydawać niepotrzebnie kasy i jestem fanem budżetowych rozwiązań, cena/wydajność :)

 

Kasy mam na kilka sztuk PC, potworów na i7K + gtx980 (ale wolę zostawić tą kasę na koncie)

 

Pozdrawiam wszystkich maniaków komputerowych :D będę dodawał jeszcze testy w miarę możliwości czasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechowy ten test, widać że chcesz zaznaczać na każdym kroku że w tych 2 optymalizacyjnych kiczach jakoś sobie radzi ten cep... Daj jakieś konkretne dopracowane tytuły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmiechowy ten test, widać że chcesz zaznaczać na każdym kroku że w tych 2 optymalizacyjnych kiczach jakoś sobie radzi ten cep... Daj jakieś konkretne dopracowane tytuły ;)

 

Tak jak wcześniej pisałem

 

Temat będzie aktualizowany na bieżąco.

 

z powodu braku czasu na zrobienie tego za jednym zamachem.

 

Dzisiaj doszedł WOT czyli gra na 1-2 rdzenie.

 

Daję po kolei to co mam na hdd niezależnie czy korzysta z 1 czy z 4 rdzeni, nowości jak najbardziej :)

 

ps. karta po większym OC robi ok 4600pkt w gpu score 3dm11, a może jeszcze trochę pójdzie, zmienię później linki do aktualnych.

 

Mam jeszcze Metro 2033, Starcraft 2, Far Cry 3, COD: AW i na pewno skombinuje się więcej gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz kompa, ale dzieki za wysilek wlozony w napisanie tematu.Byc moze komus sie przyda, ale watpie bo ludzie(tutaj) wola sami dobierac sprzet.Jak masz duza, aktualna wiedze z tej dziedziny, to poradzil bym Ci wypowiadac sie w dzialach Procesory/Plyty Glowne/Pamieci RAM/Karty Graficzne - zwlaszcza w tym ostatnim, bo ludzie tam na prawde potrzebuja pomocy(w mojej opini).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj malkontentów rikitikioo- dajesz dalej.

Testów nigdy zbyt wiele.

Przydałaby Ci się trochę lepsza karta, ale z drugiej strony to ma być zestaw "ultra-budget" i tutaj ciężko znaleźć coś sensownego i jednocześnie tańszego od HD7770.

Fajnie byłoby gdybyś dogadał się z RyszardemGTS (G3258 + GTX 750Ti) i muffinem118 (i5-2500K + HD7950) z sąsiednich tematów i wrzucilibyście na jeden wykres chociaż ze dwie-trzy gry w jednakowych ustawieniach.

Albo np. test w jakiejś grze- jakie ustawienia rozdzielczości/detali można ustawić, by uzyskać podobny fps na tych trzech zestawach :) .

 

Jeszcze jedno pytanie- te ceny za Twojego Athlona x4 651K i płyty do niego to są w miarę normalne (tzn. można spokojnie trafić taką ofertę na allegro/olx/forum przynajmniej raz na tydzień/dwa) czy raczej na zasadzie super-okazji?

Bo jeżeli to była super-okazja to warto by dodać informację za ile można kupić normalnie tego CPU i mobo, bez wielotygodniowego polowania na odpowiednią ofertę (przykładowo wczoraj ktoś sprzedawał zestaw 2x4GB RAM 1333Mhz CL9 za 150zł- to była taka super-okazja, normalnie trzeba liczyć ~180-200zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:hmm: Rzeczywiscie, moglby umiescic linki do sprzetu.

 

Paw79 :cool: .Ale pisz przejrzysciej, bo ciezko cie zrozumiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdybyś dogadał się z RyszardemGTS (G3258 + GTX 750Ti) i muffinem118 (i5-2500K + HD7950) z sąsiednich tematów i wrzucilibyście na jeden wykres chociaż ze dwie-trzy gry w jednakowych ustawieniach.

Albo np. test w jakiejś grze- jakie ustawienia rozdzielczości/detali można ustawić, by uzyskać podobny fps na tych trzech zestawach :) .

No i co Ci to da, jak każdy przetestuje w inny sposób (miejsce, procedura) :lol2:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i co Ci to da, jak każdy przetestuje w inny sposób (miejsce, procedura) :lol2:?

 

Można ujednolicić wszystko.

 

Ja osobiście robię normalne testy bez specjalnych miejsc testowych, np. Watch Dogs przejazd zatłoczoną ulicą ze stłuczkami itp. (wtedy mam największe spadki), WOT (kilka map i wyciągnięte logi fps z całości), Metro 2033 - kilka chapterów i wyciągnięcie danych z tego.

 

Czyli realna rozgrywka.

 

:hmm: Rzeczywiscie, moglby umiescic linki do sprzetu.

 

W jakim sensie linki do sprzętu?

 

http://allegro.pl/amd-x4-651-i4744001577.html

http://allegro.pl/plyta-glowna-asus-f1a55-mlx-i4740261942.html

 

Proc + płyta kupione normalnie na allegro, niedawno był x4 651K za 125zł kup teraz, a za 100zł można wyrwać spokojnie (pod warunkiem że akurat są dostępne)

 

Te procki są niedocenione i mają zaniżoną wartość, tak samo płyty, nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego athlon x4 na am3 o podobnej wydajności kosztuje 200zł, a phenomy latają po 300zł albo i więcej :)

 

Przydałaby Ci się trochę lepsza karta, ale z drugiej strony to ma być zestaw "ultra-budget" i tutaj ciężko znaleźć coś sensownego i jednocześnie tańszego od HD7770.

 

Co do karty ustawienia są zawsze takie żeby karta nie ograniczała fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię procedure testową i mogę przesłać dla Was, bo mam kilka miejsc typowo procesorowych i graficzno-procesorowych (wzorowanych co prawda na @tomcuga testach, ale dzięki temu, wiem gdzie testować i znajduje podobne miejsca), moge upnąć Wam to na yt, by zobaczyć co i jak.

Gry u mnie to będą:

Crysis 3 i 2

Watch Dogs

Far Cry 2

Metro 2033 (normalne i redux, chociaz jest tylko tam w sumie jedno miejsce takie)

Jak będzie jeszcze coś to dopiszę. Dysk mam niestety mały i duzo sie nie zmiesci :/

 

A kolesia z tym athlonem 651K z allegro polecam - mam od niego radixa 450w za 55 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam juz kompa, ale dzieki za wysilek wlozony w napisanie tematu.Byc moze komus sie przyda, ale watpie bo ludzie(tutaj) wola sami dobierac sprzet.Jak masz duza, aktualna wiedze z tej dziedziny, to poradzil bym Ci wypowiadac sie w dzialach Procesory/Plyty Glowne/Pamieci RAM/Karty Graficzne - zwlaszcza w tym ostatnim, bo ludzie tam na prawde potrzebuja pomocy(w mojej opini).

 

To właśnie taki temat informacyjny, jeśli komuś wystarcza taka ilość fps w takich detalach to śmiało może brać tego typu kompa i grać.

 

Na forum panuje opinia że tylko i5 ew i3, ale do 100-150zł chyba lepszego wyboru już nie ma niż ten athlon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi, że tylko one, ale są najwydajniejsze to po co brać coś co jest mniej wydajne i bardziej sie grzeje (FX, dobry jest tylko w porównaniu do i3). Ten athlonek to fajna zabawka, ale jest w innej kategorii - dobre i tanie używki, tak jak 2500k. Za 100 jest bdb,bo lepszy od dual core na 1155, czy core 2 duo, i jeśli ktoś leci zupełnie po kosztach (komputer do 600-700 zl) to wtedy tak, jednak można dorzucić te 4-5 stówek i już wyslupac uzywki i5 nonk, za 2 stówy wiecej mamy juz full wypas (~1300-1400) z 7950 i 2500k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ten zestaw wszystko ciągnie bez problemu to czemu nagle się go pozbywasz :lol2: czyżby właśnie wyszły twoje dawne kłamstwa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować i5 czy i7 skoro na athlonie za 100zł wszytko działa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować i5 czy i7 skoro na athlonie za 100zł wszytko działa :lol2:

 

Taaa :lol2: tylko od dawna próbuje się tego słabiaka pozbyć pod szyldem mocnego zestawu, współczuje osobie która to kupi myśląc że faktycznie we wszystko zagra w dobrych detalach

 

 

Kasy mam na kilka sztuk PC, potworów na i7K + gtx980 (ale wolę zostawić tą kasę na koncie)

 

Ta częśc mnie rozwaliła do łez, kasy na koncie multum a gra na słabiutkim zestawie, kolejne kłastwo zresztą jak każde jego słowo :lol2:

 

 

Drodzy labowicze ja mam dla was lepszy zestaw. Pentium 4, 6600GT, 1GB DDR1 najlepszy zestaw w swojej cenie AC Unity 500FPS w 4K :lol2:

 

Jeszcze jedno "Procesor: Athlon x4 651K FM1 3Ghz - 100zł" chce zobaczyć ten procesor za 100 zł za taką cene na popularnym portalu aukcyjnym dostane co najwyżej Athlona x2, więc skąd masz swoje 100zł ?

 

Dodatkowo pisałeś w innym temacie że ten Athlon na 3.3 to poziom stock Phenoma 955 BE w takim razie jeszcze dodatkowo wyjaśnij niby jak to możliwe że okrojony CPU nawet bez pamięci L3 jest wstanie dogonic lepszy model to mnie najbardziej ciekawi a raczej twoja puenta na mój post który będzie trochę niewygodny bo bedziesz musiał udowodnić, tylko nie swoimi wykresami :)

 

"5 Gb Ram DDR3 1600MHZ Cl9 - 100zł" - 5GB takiego ramu też nie dostane za 100 zł oj ktoś tutaj zaklina rzeczywistość

 

HD 7770 też zaczyna się od 300 zł, złotówki do złotówek i nagle się okaże że ten zestaw dobre 300 zł jest droższy niż zakładano, nie ma to jak robić w butelkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie linki do sprzętu?

 

http://allegro.pl/amd-x4-651-i4744001577.html

http://allegro.pl/plyta-glowna-asus-f1a55-mlx-i4740261942.html

 

Proc + płyta kupione normalnie na allegro, niedawno był x4 651K za 125zł kup teraz, a za 100zł można wyrwać spokojnie (pod warunkiem że akurat są dostępne)

Sorry, ze nie odpowiadalem, ale bylem zajety.O tego typu linki mi chodzilo wlasnie, jak chcesz, to mozesz umiescic linki pod nazwa np.

 

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne testy... jak widać nie trzeba super mocarza, żeby rozsądnie pograć.

 

Sam mam niewiele lepszy sprzęt... i tu tylko dodam kilka groszy...

 

Na chwilę obecną, żeby odpalić nowe gry to 8 GB ramu co najmniej trzeba. Procek Pentium jaki posiadam już nie pozwala odpalić kilku produkcji, więc pewnie zmiana na i5... no i podejrzewam ten AMD twój też już ledwo dycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te procki są niedocenione i mają zaniżoną wartość, tak samo płyty, nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego athlon x4 na am3 o podobnej wydajności kosztuje 200zł, a phenomy latają po 300zł albo i więcej :)

Tym sie zajmuje wiele osob, po studiach, ktorze codziennie ida do pracy i mysla - "co by tu zrobic, zeby wiecej zarobic" :lol2: .Tak na prawde nie znam sie na tym.Teraz jest taki przesyt "wykrztalciuchow", ze chyba kazdy moglby sobie zrobic swoj procesor w przyslowiowym "garazu".To przeklada sie na przesyt rynku i "przerost formy nad trescia".Poza tym komputery sa na takim etapie, ze czlowiek nie musi sie wysilac, zeby cos zaprojektowac i ceny ida w dol.A zadaniem osob ktore sie tym zajmuja jest dostarczanie produktow na rynek konsumencki, zeby zaspokoic "popyt".Slyszalem kiedys, ze np.w "Biedronce" czy czymstam wszystko jest tanie, ale niby dorabiaja na drozszych produktach.Nie wiem jak jest naprawde.Ale ja nie chce zyc w "zlodziejskim" kraju(sorry za off polityczny).

 

edit:

Wyprowadzac tez na razie sie nie chce :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne testy... jak widać nie trzeba super mocarza, żeby rozsądnie pograć.

 

Sam mam niewiele lepszy sprzęt... i tu tylko dodam kilka groszy...

 

Na chwilę obecną, żeby odpalić nowe gry to 8 GB ramu co najmniej trzeba. Procek Pentium jaki posiadam już nie pozwala odpalić kilku produkcji, więc pewnie zmiana na i5... no i podejrzewam ten AMD twój też już ledwo dycha.

 

Ledwo dycha ?, ten procesor to już przeżytek jest, składałem na takim athlonie i HD 6850 w 2012 roku zestaw po taniości obecnie, chodzi ten sprzęt bardo żałośnie, i gdyby nie ta nieszczęsna podstawka FM1 już dawno by pewnie był zmieniony na Phenoma +OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo dycha ?, ten procesor to już przeżytek jest, składałem na takim athlonie i HD 6850 w 2012 roku zestaw po taniości obecnie, chodzi ten sprzęt bardo żałośnie, i gdyby nie ta nieszczęsna podstawka FM1 już dawno by pewnie był zmieniony na Phenoma +OC

 

On już sprzedał tego athlonka kiedyś, a teraz kupił wersja unlock (bo z K w środku), w sumiwe to już chyba 3 sztuka tych athlonów u niego :E.

Ale co prawda daję się na takim czymś jeszcze pograć, ale według mnie to dusi groszstwo, jak można za 1300 zł wysłupać na sprzęt z 2500K, 8gb ramu i HD 7950.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro ten zestaw wszystko ciągnie bez problemu to czemu nagle się go pozbywasz :lol2: czyżby właśnie wyszły twoje dawne kłamstwa :E

 

Że co? komp mam cały czas, tak gram we wszystkie gry bezproblemowo >30fps, masz testy w pierwszym poscie, rozumiem że dla Ciebie to za mało fps :) proponuje high end i nie udzielanie się w temacie najtańszych komputerów do grania.

 

Fajne testy... jak widać nie trzeba super mocarza, żeby rozsądnie pograć.

 

Sam mam niewiele lepszy sprzęt... i tu tylko dodam kilka groszy...

 

Na chwilę obecną, żeby odpalić nowe gry to 8 GB ramu co najmniej trzeba. Procek Pentium jaki posiadam już nie pozwala odpalić kilku produkcji, więc pewnie zmiana na i5... no i podejrzewam ten AMD twój też już ledwo dycha.

 

Z moich testów wynika ze 5GB ram jest zupełnie wystarczające, żadna gra nie ścinała mi z powodu braku pamięci nawet na 4gb :)

 

Ten athlon chodzi tak jak w pierwszym poscie, czyli całkiem przyzwoicie zapewniając płynność, nic więcej nie oczekuję :)

 

Jeszcze jedno "Procesor: Athlon x4 651K FM1 3Ghz - 100zł" chce zobaczyć ten procesor za 100 zł za taką cene na popularnym portalu aukcyjnym dostane co najwyżej Athlona x2, więc skąd masz swoje 100zł ?

 

Mój link

 

To jest właśnie sztuka którą kupiłem, w tym samym czasie była druga za 125zł kup teraz (chyba się powtarzam)

Ta częśc mnie rozwaliła do łez, kasy na koncie multum a gra na słabiutkim zestawie, kolejne kłastwo zresztą jak każde jego słowo :lol2:

 

HAHA nie rozumiesz idei całego projektu :) jak już tak mnie oskarżasz to mogę udostępnić ci mój stan konta :) uwielbiam ludzi oceniających innych po wartości sprzętu :D

 

Ten temat jest właśnie specjalnie dla takich ludzi jak ty, niedowiarków, dla których liczy się mega wydajność za dużą kasę i 100fps w ultra :D zrozum że nie każdy tyle potrzebuje i nie chce wydawać grubych tysięcy na komputer na którym zagra od czasu do czasu.

 

Z resztą bardziej satysfakcjonuje mnie sprzęt budżetowy od high endu i to że mogę na nim z powodzeniem pograć w każdą grę, kupiłbym high end i bym się zanudził.

 

Dla twojej wiadomości moje 2 auta to wartość 120tyś zł, a ty nie wierzysz że mogę kupić kilka zestawów i7+gtx980 :D

 

 

 

Drodzy labowicze ja mam dla was lepszy zestaw. Pentium 4, 6600GT, 1GB DDR1 najlepszy zestaw w swojej cenie AC Unity 500FPS w 4K :lol2:

 

Brawo, zrób testy, porównamy :D

 

Po co kupować i5 czy i7 skoro na athlonie za 100zł wszytko działa :lol2:

 

A co nie działa? to jest dopiero :lol2:

Zróbmy z ciekawości testy x4 631 vs g1840 ^^

 

Poproszę o testy w :

 

http://www.techpower...il-6-benchmark/

 

 

Jutro postaram się zrobić u siebie. Grafiki mamy te same.

 

 

 

Edit: odechciało mi się robić więcej testów niż............w RE6

 

Z ciekawości można zrobić, tylko że gra z tego co pamiętam korzysta z 2 rdzeni...i jest to bardziej test karty graficznej niż procka.

 

Już lepiej porównać w 3dm11 tam jest test procka i grafiki oddzielnie.

 

lfeuguwc7b21_t.jpg

 

"5 Gb Ram DDR3 1600MHZ Cl9 - 100zł" - 5GB takiego ramu też nie dostane za 100 zł oj ktoś tutaj zaklina rzeczywistość

 

Ale się czepiasz, pamięci są w stocku 1600mhz CL11, skopiowałem do pierwszego postu z sygnaturki gdzie są puszczone na minimalnie wyższym napięciu i niższymi timinagami.

 

Mój link

 

Jak nie kupisz jak kupisz i to bez okazji :) ja kupiłem za 80zł też bez okazji jakiś czas temu i za 20zł 1GB dodatkowo.

 

HD 7770 też zaczyna się od 300 zł, złotówki do złotówek i nagle się okaże że ten zestaw dobre 300 zł jest droższy niż zakładano, nie ma to jak robić w butelkę

 

Ile jadu ile złości :)

Mój link

Mój link

Mój link

 

PS. ja kupiłem za 240zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ta częśc mnie rozwaliła do łez, kasy na koncie multum a gra na słabiutkim zestawie, kolejne kłastwo zresztą jak każde jego słowo :lol2:

 

Nie no czemu? Też mam kasę na kilka fajnych aut, ale nie wydaję bez potrzeby i jeżdźę vectrą z 2002, a wszystkie gry mi latają. Co innego mój sprzęt jest troszkę lepszy od sprzętu autora- aha jedyna różnica że ja moich rzeczy nie sprzedaje, bo nie chce mi się j**** z kupujacymi i wysyłkami i jak kupuję to pożądnie a nie 'bo 20 zł taniej'.

 

Jak się zacznę męczyć z tym co mam to zmienie, ale na razie nie ma potrzeby. Tak samo z autem... jak autor jest zadowolony tak jak jest to ok

 

Edit: to co mam to nię będę zmieniał 'bo tak' tylko upgradeuje do 'evga build', bo tak mi się podoba, a nie dlatego że 'wyszły nowsze części'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla twojej wiadomości moje 2 auta to wartość 120tyś zł, a ty nie wierzysz że mogę kupić kilka zestawów i7+gtx980 :D

Weź się synu prześpij, bo już halucynacje Cię dopadły :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weź się synu prześpij, bo już halucynacje Cię dopadły :lol2:.

 

Nie rozumiem chłopcze o czym do mnie piszesz? następny niedowiarek???? hahahahhaha

 

Alfa 159 3 lata temu ponad 120tyś zł.

 

Alfa 156 4 lata temu 16tyś zł.

 

Już rozumiem, nie możesz uwierzyć bo to poza Twoim zasięgiem czy jak?

 

 

Do dzisiaj obie w rodzinie bo sprawują się świetnie zarówno starsza jak i nowsza.

 

Halucynacje to chyba ciebie musiały dopaść, piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia, skąd możesz wiedzieć jakie mam auta i ile mam na koncie lub gdzie mieszkam? :D

 

Dla Twojej wiadomości stawiam te 2 auta na równi, dlaczego? bo jedno i drugie ma duszę i jakiejś dużej różnicy nie ma jeśli śmigasz nimi na torze, a różnica w cenie masakryczna.

 

Skończyły się argumenty to zaczynają się głupie teksty nic nie wnoszące do tematu, ręce opadają jak czytam wypociny co po niektórych, jak już piszecie to argumenty, fakty a nie bzdury nie poparte niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. jak płaciłeś za 159 120tyś. to chyba tylko nową, a kupowanie nowej się mijało z celem :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...