Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Luntek17

Seks grupowy

Seks grupowy  

211 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy uprawiałeś kiedyś seks grupowy?

    • TAK
      39
    • NIE
      172


Rekomendowane odpowiedzi

zasadniczo latwiej zorganizowac 2m+k, niz m+2k. podpytywalem kiedys kolezanki, zeby potwierdzic swoje przypuszczenia i okazuje sie, ze owszem - wiekszosc fantazjuje o tym, zeby byc porzadnie wzietymi na 2. reszta sie pewnie nie chciala przyznac po prostu :> coz, pruderyjny kraj...

Z moich "badań" wynika coś odwrotnego. Większość dziewczyn fantazjuje o tym żeby spróbować tego z drugą dziewczyną, a niektóre przyznają, że już nawet tego próbowały i było fajnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Najgorsza zależy dla kogo :P

No, oceniam to z perspektywy faceta.

Nie mówiąc o tym, że w polskim internecie zaistniał cudowny opis tego co się dzieje w takich trójkątach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS znacie jakiś wzglednie tani, dyskretny lokal w Katowicach (lub okolicy) z łazienką, który można wynająć na jedną noc dla 4 osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

PS znacie jakiś wzglednie tani, dyskretny lokal w Katowicach (lub okolicy) z łazienką, który można wynająć na jedną noc dla 4 osób?

Znam tylko takie, które są od razu z dziewczynami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam tylko takie, które są od razu z dziewczynami :E

Ale słyszałem, że takie są bardzo drogie i taniej wychodzi sam lokal + własne dziewczyny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ale słyszałem, że takie są bardzo drogie i taniej wychodzi sam lokal + własne dziewczyny :E

Nie korzystałem nigdy, bo dostawałem do nich zaproszenia od klientów, ale domyślam się, że tanie nie są.

Trudno będzie coś takiego znaleźć.

 

4-osobowe to ok. 200 zł. Natomiast hotel dla 2 osób w Ibisie to nawet ~40 zł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem nigdy, bo dostawałem do nich zaproszenia od klientów, ale domyślam się, że tanie nie są.

Trudno będzie coś takiego znaleźć.

 

4-osobowe to ok. 200 zł. Natomiast hotel dla 2 osób w Ibisie to nawet ~40 zł. ;)

Słyszałem ostatnio o tej promocji w Ibis Budget - 39 zł :) nie wiem jak oni zeszli tak z ceną...

Z 4 osobowymi zawsze był problem. W wakacje można poszukać akademika a teraz... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Słyszałem ostatnio o tej promocji w Ibis Budget - 39 zł :) nie wiem jak oni zeszli tak z ceną...

Z 4 osobowymi zawsze był problem. W wakacje można poszukać akademika a teraz... :(

Można by spróbować wziąć 2 pokoje w tym Ibisie. Po wszystkim można się rozejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by spróbować wziąć 2 pokoje w tym Ibisie. Po wszystkim można się rozejść ;)

Właśnie sprawdzam tą opcję i bardzo rozsądna:

 

Suma dla wybranych opcji

Cena pokoju

109.00 PLN

Cena usług dodatkowych

0.00 PLN

Całkowita kwota z podatkiem VAT

109.00 PLN

 

 

Za 2 pokoje 2-osobowe (bez śniadań itp.) w środku tygodnia 2*109 zł

Ciekaw jestem jak one wyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a raczej byłem póki nie poznałem żony... ;) Kiedy człowiek młody to powinien próbować, chwytać okazje...oczywiście z głową...choć kiedyś inaczej myślałem ;)

Miałem dwie okazje, pierwsza dość dziwna akcja, człowiek spięty...akcja zaplanowana, wcześniej umówiona 2k + ja ... myślę, że każdy był lekko wszystkim zażenowany z początku i suma sumarum dałoby się wiecej przyjemności z tego zaczerpnąć ;)

Sytuacja numer dwa równierz 2K + ja, tym razem większy spontan, dystans i alko ;) a może ot ludzie na większym luzie i dlatego wyszło o wiele lepiej...wspominał będę baaaaardzo miło ;)

Ahhh i miałem okazję 2 m + 1 K ale jakoś hm...nie widziałem w tym siebie ;)

 

Seks grupowy może być fajny kiedy nie łączy się uczuć, bo wtedy o zazdrość i późniejsze kłopoty łatwo... Choć są pary dla których to niby zacieśnia jeszcze uczucie. Dla mnie niewyobrażalne aby z małżonką wejść w jakiś większy układ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Du*a do dziś boli? :E

 

 

A serio - najgorsza możliwa konfiguracja :)

Najgorsza mozliwa konfiguracja to 3F :E juz o 4F nie bede pisac bo to bedzie lokowanie produktu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Najgorsza mozliwa konfiguracja to 3F :E juz o 4F nie bede pisac bo to bedzie lokowanie produktu ;)

Dla lubiących tego typu zabawy to akurat jest dobra konfiguracja - chyba że masz na myśli 3F i 1K, wtedy faktycznie słabo :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jak już się koleżanka moderatorka tak uparła, że ma być tak w 100% po polsku, to niech zmieni tytuł na: "grupowe ruch..nko." :P

Dobre :D

 

Nieźle się uśmiałem czytając posty w temacie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1K + 3F kazdy ma po dziórce :D

Dobre :D

 

Coś czuję że temat niedługo poleci do śmietnika :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre :D

 

Coś czuję że temat niedługo poleci do śmietnika :E

 

Chyba, że Agnes cos dalej bedzie swedziec :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że Agnes cos dalej bedzie swedziec :D

Kto ją tam wie co ją swędzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ją tam wie co ją swędzi :D

 

Najczęściej w glowie jak każda babe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ten pclab?

 

Nie pasuje lub nie umiesz sie smiac z glupot to cicho ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki film hiszpanski kiedys był na HBO :D

 

16 latka poszła na spotkanie z goścmi. Staneli w kółku z wystawionymi Ptaskzami a ta klękneła i z ptaszka na ptaszka. Potem opisywałą w pamiętniku, że kazda sperma smakuje inaczej. Śmiać mi sie z tego chciało :D

 

W wannie sie gwałciła raczką od oprysznica :D

 

Film z kategori dramat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ładna pogoda więc zamiast do hotelu poszliśmy na działkę :)

200 zł w kieszeni a dziewczyny zadowolone :P

 

 

 

gF1EREr.jpg

55yjAvX.jpg

XaLiYkz.jpg

 

 

 

 

 

 

Jestem za, a raczej byłem póki nie poznałem żony... ;) Kiedy człowiek młody to powinien próbować, chwytać okazje...oczywiście z głową...choć kiedyś inaczej myślałem ;)

Miałem dwie okazje, pierwsza dość dziwna akcja, człowiek spięty...akcja zaplanowana, wcześniej umówiona 2k + ja ... myślę, że każdy był lekko wszystkim zażenowany z początku i suma sumarum dałoby się wiecej przyjemności z tego zaczerpnąć ;)

Sytuacja numer dwa równierz 2K + ja, tym razem większy spontan, dystans i alko ;) a może ot ludzie na większym luzie i dlatego wyszło o wiele lepiej...wspominał będę baaaaardzo miło ;)

Ahhh i miałem okazję 2 m + 1 K ale jakoś hm...nie widziałem w tym siebie ;)

 

Seks grupowy może być fajny kiedy nie łączy się uczuć, bo wtedy o zazdrość i późniejsze kłopoty łatwo... Choć są pary dla których to niby zacieśnia jeszcze uczucie. Dla mnie niewyobrażalne aby z małżonką wejść w jakiś większy układ ;)

Wczoraj spotkałem laskę - 25 lat (jej koleś tyle samo), 7 lat w związku, za rok biorą ślub. Nigdy nie miała innego kolesia. Ostatnio doszła do wniosku, że jej facet miał inną dziewczynę (zanim się poznali!! :kwasny: ), i że ona też chce spróbować z innym facetem... Jak dla niej to tylko umocni ich związek... :hmm:

 

Ja nie wyobrażam sobie ze swoją dziewczyną iść na coś takiego...

 

 

Najgorsza mozliwa konfiguracja to 3F :E juz o 4F nie bede pisac bo to bedzie lokowanie produktu ;)

W drugą stronę przy kilku K też nie jest fajnie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idźcie Se na forum erotyczne.... rly....tu dużo dzieci :) a nie ma weryfikacji wiekowej. !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...