Skocz do zawartości
Kris194

Just Cause 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mam łącznie 12 GB ram.

Gra działa o wiele lepiej, na tyle lepiej że mogę spokojnie grać i powoli sobie przechodzić.

W akcie desperacji chciałem całą platformę wymieniać, na całe szczęście mogę się jeszcze wstrzymać. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te zwolnienia i zacinki przy wybuchach. Są takie sytuacje, że wysadzam coś, a gra stanie wtedy na sekundę albo dwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam widoczny spadek klatek (animacje są wolniejsze) a takie ścięcia o których mówisz to mam sporadycznie, ale występują.

Czasami mam problem z odbiciem posterunku policji, mega nieintuicyjne ilu trzeba wybić żeby odbić, z jednym mam bug i nie mogę odbić, 3 podejścia i nic.

Uwielbiam serię Just Cause, dla mnie rozgrywka jest miodna, chociaż jakby ktoś napisał, że to jest lekko zmienione Just Cause 2 to by się nie mylił, za mało jest nowości i rozgrywka jest bardzo wtórna.

Co nie zmienia faktu, że bawię się przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwójce miałem moda na widok FPS do tego FOV i było mega :D, mam nadzieje że tutaj też coś takiego się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam dylemat czy kupować, niby fajne... ale czy warte tyle ile za to wołają. Ogólnie przy 2 bawiłem się całkiem ok. Tak patrze filmy i teraz ta linka jest jeszcze bardziej "OP" można latać na tym dosłownie cały czas, co powoduje pewien taki niesmak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam dylemat czy kupować, niby fajne... ale czy warte tyle ile za to wołają. Ogólnie przy 2 bawiłem się całkiem ok. Tak patrze filmy i teraz ta linka jest jeszcze bardziej "OP" można latać na tym dosłownie cały czas, co powoduje pewien taki niesmak.

 

 

Naoglądałem się gejmplejów i hmmm, albo się lubi tego typu klimat, albo nie :)

 

Teoretycznie nie musisz za dużo tej linki używać i możesz skupić się na jeżdżeniu autkami czy tam lataniu maszynami i też grę ukończysz (choć oczywiście do paru rzeczy knieczna będzie linka i skrzydła).

 

Jak za te 120pln to jest to całkiem spoko propozycja, choć znając życie, niedługo będzie jakieś promo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta linka to jest prawdziwa kwintesencja gry. Nie ma lepszej metody podróżowania po świecie JC3 niż przy jej pomocy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo większe :E

 

Grafika murowana, ale i cep by się przydał, a za tym kilka innych wydatków.

Do Wieśka taki config starcza spokojnie, jedynie w miastach mogą być przycięcia przy szybkiej podróży, zmianie miejsca.

Kolejna gra ze zwaloną optymalizacją? Nie żebym chciał zagrać ale dwójkę coś tam liznąłem, można było się fizyką pobawić a i widoczki ładne, no i physx jako nowość :P

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak ustawić sterowanie myszą w samolocie, tzn przechył lub obrót w lewo bądź w prawo poprzez przesunięcie myszy w lewo lub prawo? Bo np. przy ustawieniach helikoptera standardowo jest ustawienie, jednak nie można zmienić. Jak tego dokonać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadki z 70 do 30fps  masakra  dla czego riva tuner nie pokazu  nic w tej grze ?

Edytowane przez cyroniok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Uruchomiłem dzisiaj po raz pierwszy Just Cause 3 na swoim komputerze, ustawiłem grafike na najwyzsze i fhd na Win10 Home. Gra dziala plynnie po czym co chwile scina sie dzwiek i gra i tak klatkuje z 10 sekund znowu idzie plynnie mija 5 sekund i znowu scina 10 sekund... Ogólnie gra powinna mi chodzić w minimum 30 fpsach przy tych ustawieniach, gdyż mam gtx 670 i5 2500k 4,5ghz i mnie to dosyc dziwi ze takie sciny ktore wygladaja na 2-4fps sa co chwile i nie da sie grac! Sprawdzalem gre na starszych sterach i na obecnych wszędzie to samo! Ma ktoś taki problem? Zna ktoś rozwiązanie? Tak, gra oryginalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problemy z optymalizacją i jest luty 2016 i patcha jak nie było tak nie ma :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ta gra zapisuje Save ? dopiero zaczynam grać. Jestem na samym początku gry, gdzie po zabiciu 3 wrogów, zostaje przenoszony z Mario do samochodu. Wyłączyłem grę i za jakiś czas włączyłem a tutaj wszystko od początku. Więc trzeba przejść do odpowiedniego momentu czy coś jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w lokalizację instalacji steam, a potem już tak jak wyżej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

appid można sprawdzić wpisując w google just cause 3 appid

 

I już wiadomo że jest to appid_225540.

 

Cały proces ma na celu ustalenie czy w ogóle jakiekolwiek pliki się zapisują w folderze Remote oraz czy ten folder nie ustawił się przypadkiem tylko do odczytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze 225540 jest tylko plik dbdata nie ma nic więcej, nawet folderu remote. W innych folderach gier jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś szybko gra została olana przez twórców. Czytam, że nadal problemy z grą i żadnych łatek a cena nadal wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W folderze 225540 jest tylko plik dbdata nie ma nic więcej, nawet folderu remote. W innych folderach gier jest.

 

Sprawdzałeś czy jest ustawiony tylko do odczytu, jeżeli nie to wychodzi na to że gra nie tworzy nawet zapisów, spróbuj ją ruszyć dalej, może na początku jest martwa strefa prologu bez zapisów.

 

Coś szybko gra została olana przez twórców. Czytam, że nadal problemy z grą i żadnych łatek a cena nadal wysoka.

 

Właśnie chyba dlatego jeszcze jej nie zakupiłem :E

 

Brak piratów to trzyma się cena bo jak ktoś będzie miał parcie na tą grę to ją zwyczajnie kupi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też żałuje zakupu na premierę. Pograłem około 6 godzin, było całkiem spoko, ale potem jak wróciłem po tygodniu-dwóch, a w tym czasie była chyba jakaś łatka, wszystko się popsuło. Stuttering stał się nieznośny. Nie mogłem nawet kroku zrobić bez irytującej zacinki, nawet na najniższym poziomie grafiki. W końcu olałem, wyrzuciłem grę z dysku i nie zamierzam do niej wracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam kartę do zagrania na ultra 1440p, ale coś nie mogę się zdecydować na zakup, chyba głównie dlatego że twórcy coś olewają tą produkcję. :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bywa strasznie kapryśna nawet na bardzo mocnych sprzętach, więc nie wiem, czy warto kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś czy jest ustawiony tylko do odczytu, jeżeli nie to wychodzi na to że gra nie tworzy nawet zapisów, spróbuj ją ruszyć dalej, może na początku jest martwa strefa prologu bez zapisów.

 

Trzeba było jednak przejść trochę gry, bo już mam w menu kontynuacja :)

 

Co do samej gry, podoba mi się - na sprzęcie z sygnaturki w FHD, wszystko na max. i na stock i7 4770k najmniej widziałem 67 FPS, ale to jest po 1 godziny grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...