Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

C3lNIK

Laptop 11"-13" 1300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mały i lekki notebook (11"-13") będzie najlepszy w cenie do 1300zł? Przeznaczenie: internet, office itp. Super, jeżeli miałby modem GSM (internet mobilny - aero2) i dobrą gwarancję. Czy da się kupić coś w miarę dobrego (nie chłam) w tej cenie? Praca musi być komfortowa.

Jeżeli warto dopłacić niewiele, to do czego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo s210 z celeronem 1037u

 

Mały z celeronem co prawda niskonapięciowym ale model "któryś tam z rzędu" więc ma taktowanie jak normalna wersja :)

Ekran dotykowy jako gadget.

 

Co do reszty? Modem ? Panie nie za te pieniądze.... musisz kupić zewnętrzny. Gwarancja? Też zwykła.....

1300złza laptopa to malutkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź! Czy jest coś do czego warto dopłacić powiedzmy 200zł? Czy uzyska się zauważalną poprawę lub przybędzie modem/dobry serwis? Tylko 11" w tej cenie jak rozumiem?

Poprzedni laptop Lenovo z jakim miałem do czynienia kupiony kiedyś (~3 lata temu) odwiedził serwis kilka razy, jego jakość była tragiczna. Użytkownik przyszłego nowego laptopa chce tego uniknąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przybedzie modem

zee 2-3 lata temu mozna było spotkac netbooki z modemami 3g ale juz od tych 3 lat nikt tam nei montuje takowego urządzenia.

Modemy wbudowane to teraz domena lapków biznesowych i to nie tych z najniższego segmentu tylko co najmniej półki średniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem dzięki, a co do reszty mógłbyś się ustosunkować? :P Warto do czegoś dopłacić powiedzmy ~200zł? Tylko 11" w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem budżet 1300 zł i jakby znalazł coś lepszego za 1300 to bym Ci podał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. Wydaje mi się jednak ciągle, że nie odpowiedziałeś na pytanie czy za ~1500zl jest coś, do czego warto dołożyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z modemami to tylko tablety z Windows 8, a i tak trzeba wyłożyć 1700-1800.

Na zachodzie można kupić Chromebooki za 300-400 dolarów, ale w Polsce ich nie ma.

http://www.karen.pl/product/241180/Elektronika/Komputery/HP_Pavilion_x360_11_n001ew.html

Taki HP, dużo powyżej budżetu, a i tak trzeba dopytać o modem czy jest wbudowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadam jeszcze raz to samo pytanie :P Czy za ~1500zł (z modemem czy bez) kupię coś, do czego warto dołożyć? :)

Może w zaproponowanym wcześniej Lenovo S210 dobrym pomysłem jest zamiana dysku na SSD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...