Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kotaishi

Doradzcie....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Na samym początku powiem że jestem cienki w komputerach więc kieruje tutaj do was o poradę...

Więc tak czas ucieka dzieci dorastają i wymagają:)

Chodzi o to iż oprócz 2 laptopów w domku mam 2 starsze komputery poniżej ich parametry.Syn chcę grać w jakąs grę Tanks coś tam

i nie wiem co zrobić co wybrać co lepsze w co pójść a za duzo nie dokładać.I ile mogę wziąść za to czego mam sie pozbyć.

 

1.Zestaw

1.Płyta główna Asus Striker (jak kiedys kupowałem zachwalana płyta duże mozliwości OC czy cos takiego jak nowa:)

2.Karta Graficzna Asus EN 6800 GTS 256 Mb z takim duzym pięknie wykonanym chłodzeniem

3.Pamięć 4 GB po 1 gb geile jakieś

4.HDd sata 500 gb

5.dvd

6.zasilacz 400 wat firma akyga jakaś

 

2.Zestaw

1.Płyta główna As rock N68C-GS ver 1.05

2.Procesor AMD Phenom 9650 2310 mhz

3.Grafika na płycie

4.hdd 500 gb sata

5.dvd

6.zasilacz tez akyga chyba 450 wat

7.pamiec 4 gb SAMSUNG 2x2GB 2Rx8.PC2-6400S-666-12 E3

 

 

Doradzcie czy kupic lepszy procesor do starszej płyty i podkrecic i zmienic grafikę,Czy zainwestować w nowy sprzęt.

Czego się pozbyć ile to warte oba zestawy czy może sprzedać wszystko w cholere i kupic cos innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw dyski twarde, jeden z napędów oraz jedną obudowę, resztę sprzedaj i kup coś nowego.

Gra to : "World of Tanks" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać wszystko w diabły i kupić coś nowszego i porządniejszego. Jest na forum temat o polecanych komponentach z podziałem na progi cenowe. Poszukaj. Nawet w cenie do 1000 pln kupisz coś, co będzie wydajniejsze od obu tych kompów, a przy tym nowe i z gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ta gra worlds of tanks...A ile za to mozna wziaść?? dyski zostawie i napędy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj oba, jak sprzedasz to napisz ile grosza możesz wydać to ulepimy coś sensownego, nowego i na gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...