Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Przybyszewski

[ZESTAW] Modernizacja komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Eksperci,

 

Posiadam obecnie ponizszy zestaw - uzywany jest jako standardowy komputer domowy (internet, filmy, muzyka, word, excel) oraz sporadycznie do jakis gier. Mam koncepcje rozbudowy go troszke zeby zwlaszcza w tej kategori gier troszke go wspomoc bo juz bidulek troszke nie daje rady.

 

Myslalem pierwotnie o zakupie nowej grafiki + troche dodatkowego RAMu. Jak sie chyba okazuje zasilacz to jakis okropny klamot i jego bedzie trzeba wymienic w pierwszej kolejnosci.

 

Nie chodzi mi zbudowaniu jakiegos super potwora tylko zrobieniu lekkiego liftingu zeby mozna bylo pograc w PES 15 na jakis srednich detalach ;) Moge tez brac uzywane czeci. Co do budzetu to nie mam w sumie jakiegos ograniczenia chodzi o to zeby nie wymieniac wszystkiego tylko zeby wymienic w obecnym zestawie najslabsze ogniwa :) (wiem ze dla kogos caly zestaw moze byc najslabszym ogniwem :)

 

Plyta: ASUS P5LD2-SE

Zasilacz: Logic 350 W

Procesor: Intel Core 2 6600 2.4 G

Pamiec: 2 GB RAM (2 x 1 GB)

Grafika: ATI Radeon HD 3850 256 MB

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz jest na pewno do wymiany. Właśnie na jakąś markową używkę najtaniej. Możesz wsadzić w to kartę typu HD7850, ale żeby to zasuwało to nowy proc. Jak ma być jak najtaniej to i5 750 + mobo P55. To też wymiana pamięci na DDR3. Chociaż po wymianie zasilacza proca możesz próbować podkręcić nawet całkiem mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...