Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

evogevo

Szybka bezprzewodowa mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam szybkiej bezprzewodowej myszy. Nie jestem graczem.

 

Do tej pory pracowałem na Razer Naga [10304]_naga02.jpg

Ta myszka była dla mnie idealna pod względem wygody jak i szybkości, pracowałem na 4000dpi.

 

Aktualnie poszukuję bezprzewodową myszkę o podobnym wyglądzie (większa, dobrze leżąca w dłoni), o rozdzielczości przybliżonej do 4000dpi, z dodatkowymi przyciskami.

 

Do tej pory udało mi się tylko znaleźć A4TECH RT5, jednak wygląd nie bardzo do mnie przemawia. Jaką szybką bezprzewodową myszkę polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojej Logitech g602 jestem bardzo zadowolony - świetna jakość wykonania,precyzja i 0 opóźnień w grach. Kształt idealnie dopasowany do wielkości i stylu chwytania mej łapy.Dla mnie jest to najwygodniejsza mysz jaką użytkowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 2 logitechy bardzo mi się podobają, jednak g602 mógłby być dla mnie trochę zbyt wolny, bo pracuję na dwóch dużych monitorach i przyzwyczajony jestem do bardzo szybkiej myszki. Logitech g700s świetnie pasuje do moich potrzeb :)

 

Dzięki. A może znajdzie się coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Bloody R7 i powiem że jestem z mychy bardzo zadowolony. Myszka niby gamingowa, ale nie pod tym kątem ją kupowałem, bo w gry FPP turniejowo nie gram. Chciałem myszkę bezprzewodową, z wbudowanym aku, co najmniej 8 przycisków i R7 spełniała te wszystkie warunki. Myszka działa bardzo fajnie, mnóstwo ustawień, na ładowaniu pracuje długo, dodatkowo można ja ładować standardową ładowarką z telefonu z końcówką micro USB. Myślałem o g700, ale nie dość że myszko sporo droższa, to jeszcze trzeba dokupić akumulatorki i ładowarkę, a z tego co czytałem na forach na jednym aku trzyma niecały dzień intensywnego grania, także jak dla mnie niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloody R7 wygląda bardzo fajnie i jest dużo tańsza. A jak wygląda jakość wykonania? Sam miałem kiedyś myszkę A4tech i niestety nie była przyjemna w dotyku, kojarzyła się z zimnym plastikiem. Tutaj widzę że te plastiki wyglądają inaczej, więc mam nadzieję że nie wygląda to już tak jak kiedyś.

 

Myślę że najlepiej będzie się przejść do jakiegoś sklepu i samemu "przymierzyć", chyba ciężko będzie zastąpić moją Nagę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...