Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

misticzx

Pioneer BDR-209EBK vs PIONEER BDR-S09XLT

Rekomendowane odpowiedzi

w srodku to chyba to samo , jedynie panel przedni inny . ja od wczoraj mam tego S09 , zobaczymy co z tego bedzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w srodku to chyba to samo , jedynie panel przedni inny . ja od wczoraj mam tego S09 , zobaczymy co z tego bedzie .

Szybciej odczytuje CD i DVD (mniej ms).

 

Tylko, że już praktycznie nigdzie nie ma możliwości kupna tej nagrywarki, a ten sklep e-vox jest trochę podejrzany (mówię o wielu negatywnych komentarzach).

 

Znasz jakiś sprawdzony sklep, w którym można ją kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Pioneera DVD i jest już drugi raz w serwisie, czyli obecnie jestem bez. Pierwszy raz szuflada po wsunięciu wydawała dźwięk jakbym młotem ktoś walił, wymiana na nowy i ten egzemplarz nie odczytuje płyt za każdym razem. Więc krótko - daruj sobie podukty pioneera. Miałem w starym kompie też pioneera DVD, czytał ok ale po niecałych dwóch latach padł mechanizm wciągający szufladę i trzeba było lekko ręką popchnąć.

Dla mnie po pioneerze został już tylko nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem takich problemów z Pioneerem jak opisujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chwała ci, ja miałem i mam. Obecny model to DVR-221. Jeśli przyjdzie nowy to dobrze że kupiłem w dobrym sklepie, wymienią mi go na inną markę. Kupiłem ten złom tylko ze względu że był cały czarny. Teraz wolę nawet różowy, byle nie pioneer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co ma twoja nagrywarka wspolnego z ktoras z tego tematu ? to ze ty miales pecha nie znaczy ze kazda musi taka byc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markę ma wspólną. Pisałem też o moim poprzednim napędzie też pioneera. No trudno żebym miał pecha z trzema egzemplarzami. misticzx wybierze co uważa za słuszne, ja piszę swoje zdanie bo od tego jest forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...