Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FochJoker

[Zamknięty]Dylemat z chłodzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewną wątpliwość, mianowicie:

Zamierzam kupić chłodzenie do staruszka amd x3 8450 podkręconego z 2.1 do 2.8, ale zamierzam wymienić prawie wszystko w komputerze w wakacje. Czy jeżeli teraz kupiłbym porządne chłodzenie za 100 zł, jeżeli wprowadzą jakieś nowe sockety,procesory itp, czy będzie pasować? może kupić coś tańszego na ten okres (lepszego od boxa bo się strasznie grzeje 80* potrafi mieć) ? Nie chciałbym dwa razy dawać po 100 zł na kolejne chłodzenie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież są podawane informacje do czego pasuje dane chłodzenie np: Fera 2 v2 pasuje do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie chodzi o to czy jeżeli wypuszczą nowe sockety, płyty, procesory to też to będzie kompatybilne? i czy duża jest różnica między spartanem a ferą? I czy któryś z nich zmieści mi się w obudowie o szerokości 17 cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie chodzi o to czy jeżeli wypuszczą nowe sockety, płyty, procesory to też to będzie kompatybilne? i czy duża jest różnica między spartanem a ferą? I czy któryś z nich zmieści mi się w obudowie o szerokości 17 cm?

wszystko jest opisane

http://www.komputronik.pl/product/208083/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/SilentiumPC_FERA_2_HE1224_CPU_Cooler.html?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 180mm :( Dobra podbijam stawkę do 120 zł aby się zmieścił w obudowie ibox lion (plus jeszcze wiatraczek na procesorem) 17cm. Znajdzie się coś? najbardziej zależy mi na wydajności, głośność też ważna ale nie kosztem pierwszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...