Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tsuisou

chce kupić smartfon może coś zaproponujecie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Nigdy nie miałem smartfona , ale teraz go potrzebuje. Potrzebuje takiego, który będzie obsługiwał różne aplikacje internetowe. Dobry aparat nie jest konieczny. Nie mam zbyt dużych wymagać co do telefonu i też chciałbym, żeby był nowy, bez abonamentu i nie z najmnejszym wyświetlaczem. Przyznam, że nawet nie wiem jakie widełki cenowe podać. Kolega ma telefon za 400 zł i jest zadowolony.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największy sklep świata jest gorszy o amazon, nie sądzę. z tanich telefonów zobacz doogee dg800, coolpad 7320, asus zenfone 5, lenovo s660, umi c1. śmiało kup na aliexpress, jak nie wiesz jak kupić to poczytaj sobie telchina.pl to nic trudnego, a zaoszczędzisz kilka stów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość łutututu

aliexpress nie jest sklepem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

największy sklep świata jest gorszy o amazon, nie sądzę

 

Moja klawiatura nie przyjmuje polskich znakow. W amazon, co do tematu, masz chocby minimalna gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej siostrze kończy się umowa Iphona 4s i będzie chciała go sprzedać. Ile może być wart i czy warto od niej kupić? 2 letni telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cena będzie dobra (a od siostry to raczej powinna być dobra :E) to brał bym tego iPhone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie wie ile takie coś może być warte?

Zdecydowałbym się na jakiś inny telefon z większym wyświetlaczem 4,5 tak za 500-600 co mi polecicie? Oczywiście nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz Motorola moto g

Ew lg l9 2 gen

Też bym wolał szukać niz siedzieć z takim malutkim iphonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rozumiem LG Optimus L9 II? Czy LG Swift L9 II?

Drugi w media markt jest za 599.

 

Jest sens kupować na allegro czy lepiej w jakimś sklepie internetowym? Gdzie jest najtaniej i nie robią później problemu z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał brać ze sklepu internetowego to może z agito.pl ale to też wtedy ceny nie bd zbyt atrakcyjne jak masz podobne ceny u siebie w media markt to tam kup juz lepiej

Lg optimus czy swift to ten sam model

Zobacz też motorole moto g która szybciej działa w zamian za sredni aparat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał brać ze sklepu internetowego to może z agito.pl ale to też wtedy ceny nie bd zbyt atrakcyjne jak masz podobne ceny u siebie w media markt to tam kup juz lepiej

Lg optimus czy swift to ten sam model

Zobacz też motorole moto g która szybciej działa w zamian za sredni aparat

hmm ale jest też droższa i kolo 700 kosztuje najtańsza wersja. Chyba zdecyduje się na ten LG znalazłem sporo pozytywnych opini o tym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem jedną niezbyt dobrą rzecz na temat LG Swift L9 II, czy ogólnie LG. Podobno mają bardzo wadliwe mikrofony to prawda? Czy nie zwracać uwagi na to co ludzie mówią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem jedną niezbyt dobrą rzecz na temat LG Swift L9 II, czy ogólnie LG. Podobno mają bardzo wadliwe mikrofony to prawda? Czy nie zwracać uwagi na to co ludzie mówią?

 

Mam LG G3 i nic takiego nie zauwazylem, a w tanszych modelach moze byc roznie bo sa tansze czesci wiadomo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...