Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kreation

Laptop od użytku codzienniego 1800zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptopa gdzieś do kwoty 1800zł (istnieje możliwość pewnej dopłaty ale najlepiej byłoby się zamknąć w tej kwocie)

Laptop będzie użytkowany raczej typowo domowo, rzadko kiedy będzie gdzieś zabierany. Na laptopie nie będą specjalnie odpalane żadne gry, ale simsy ewentualnie mogłyby działać. Czasem może się też pojawić Photoshop, ale raczej sporadycznie i tylko do prostego przerobienia jakiegoś zdjęcia. Mimo iż laptop ten ma być dla kobiety, nie musi ładnie wyglądać (bo liczy się wnętrze :D). Myślałem nad tym żeby miał matową matryce, bo chyba jest to duużo wygodniejsze?

 

Są też jakieś modele może z 3 letnią gwarancja? Jak wygląda naprawa po ewentualnej usterce pogwarancyjnej w tych modelach, da się kupić jakieś części zamienne czy raczej laptop nadaje się już wtedy do wyrzucenia? Laptop nie musi mieć systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell 3542 z i5 ulv + gt820

wydajnościowo spokojnie sprosta twoim wymaganiom. Przyzwoitej jakości obudowa. Gwarancje Dellowska domowa naprawa dell. NA 3 letnią gwarancje nie ma szans w tej kasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell 3542 z i5 ulv + gt820

wydajnościowo spokojnie sprosta twoim wymaganiom. Przyzwoitej jakości obudowa. Gwarancje Dellowska domowa naprawa dell. NA 3 letnią gwarancje nie ma szans w tej kasie.

Myślę, że wydajność i3 wystarczy. Bardziej zależałoby mi na matowej matrycy, chociaż ma to sens? Czytałem że Lenovo 5400 ma bardzo słabą matrycę i ogólnie konstrukcję?

Jaka jest różnica w wydajności i3 niskonapięciowej i zwykłej 4000?

Integra też spokojnie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 u = i3 normalne

i3 u = p2core :E

 

Ofc w uproszczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o takim zakupie?

Lenovo

Opłaca się to czy kupię coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1800 lepszego pod względem wydajności raczej tak. Jakości raczej nie.

Ofc w obu przypadkach mowa o laptopach bez systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...