Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Keyser_Soze

W co się teraz gra online?

Rekomendowane odpowiedzi

Tanki mi się przejadły, Enemy Territory umarło śmiercią naturalną, Tera po wbiciu 40 lvl stała się monotonna.

 

Tym samym kieruje pytanie do labowiczów: przy czym obecnie można posiedzieć wieczorem, paplając na ts i dobrze się bawiąc? :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co się teraz gra online?

 

 

W gry :E

 

A tak na poważnie, sporo gra w CS:GO, LOL, BF4, Hearthstone...

 

Wymieniać można dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

League of Legends,

War Thunder,

Path of Exile,

Magicka: Wizard Wars,

The Mighty Quest For Epic Loot,

Dungeonland,

Toribash,

Vindictus,

Dragon Nest,

March of War,

Hawken,

MechWarrior Online,

Warframe,

Firefall,

Planetside 2,

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms,

America's Army: Proving Grounds.

 

Wybierz sobie coś. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem na weekend w Eve Online, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ponad 5 latach przerwy wróciłem do Wowa, matko boska potrzebuję egzorcysty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w chyba wiekszość znaczących gier mmorpg i fps itp stwierdzam ,że wszystko to dno i wtórny muł, czekam na coś świerzego lub jakiś powrót do staroci (a nawet pokroju MU) ale w nowym wydaniu bo co mesjasz gier to kończy tak samo marnie.

To nie jest dobry moment na znalezienie sobie nałogu, no chyba że lubisz moba to jest :E LoL :hmm: lub z innej beczki WoT, tam teraz są hordy wszelkiej maści...

WoW to zło nie dlatego że wciąga tylko dlatego ,że skrzywił cały nurt gier mmorpg przez co rynek jest tak zwalony ...i zawalony jego ex-killerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w chyba wiekszość znaczących gier mmorpg i fps itp stwierdzam ,że wszystko to dno i wtórny muł, czekam na coś świerzego lub jakiś powrót do staroci (a nawet pokroju MU) ale w nowym wydaniu bo co mesjasz gier to kończy tak samo marnie.

To nie jest dobry moment na znalezienie sobie nałogu, no chyba że lubisz moba to jest :E LoL :hmm: lub z innej beczki WoT, tam teraz są hordy wszelkiej maści...

WoW to zło nie dlatego że wciąga tylko dlatego ,że skrzywił cały nurt gier mmorpg przez co rynek jest tak zwalony ...i zawalony jego ex-killerami.

No właśnie... chyba pyknę w TF2. Przynajmniej rozgrywka jest podobna do tej z Enemy Tiritiri. Onliny potrzebują czegoś świeżego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...