Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sobi_85

Wentylator slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje 1 wentylator slim jeszcze nie wiem jakiej wielkości bo obudowa nie mam jeszcze ale myślę że jeden z tych na pewno będzie pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kasy to nie wiem 20 a 50 zł

oczywiście jak jakiś droższy będzie godny uwagi to też może się skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stawiasz na wydajność to wspomniany Prolimatech - podobny poziom, co Noctua NF P12, oczywiście okupiony sporo wyższym hałasem.

 

Jeśli preferujesz ciszę, lepiej weź coś non-slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Te się nie nadają do niczego, miałem 2 i przy ustawieniu żeby były ciche w ogóle nie dmuchały,a jak się ustawi żeby jako tako dmuchały były nie do wytrzymania.

 

Od siebie polece Gelidy : pwm z led lub 3pin UV. Mam dwa takie jak z drugiego linku na chłodnicy i bardzo dobrze sobie radzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero będę wiedział jak obudowę dostane. ogólnie to chce to dać na backplate płyty głównej od tyłu od procka bo na obudowie będę miał tam jedno okienko na wentylacje

nie wiem czy to będzie miało jakieś znaczenie ale zawsze 1 czy 2 stopnie mniej to dobry wynik :)

 

2dj8is1.jpg

 

tak jak na foto widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpływu na temperatury takie umiejscowienie wentylatora nie będzie miało w cale, no bo co tam będzie chłodzić ? Backplate socketu ? Dodatkowo będzie tam bardzo mało miejsca także wentylator będzie się "dusił" co spowoduję jedynie generowanie dodatkowego hałasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...