Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marcinch1

wymiana podzespołów

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich na forum. Chcialem zapytać o pare rzeczy poniewaz przymierzam się do wymiany paru podzespołów mojego komputera. na ten czas moj zestaw to i5 2320 3.0 GHz, gigabyte amd radeon hd7850 256bit 2gb, 6 gb ram, zasilacz 550w i plyta glowna noname :x kupilem jakies poltora roku temu gotowy zestaw z gt545 4gb i jak dotąd zmienilem tylko karte na radeona i zasilacz na mocniejszy. W najblizszym czasie kupuje obudowe zalman z11 plus i planuje rozbudować moją jednostkę tak porządniej ale to w późniejszym czasie. Mam problem ponieważ nie wiem jaką płytę główną jest najlepiej na ten czas zakupić z myślą o rozbudowie jednostki w przyszłym czasie (mam na mysli procesor i pamięć ram min 8gb i jak dobrze pojdzie to gtx 970) granica cenowa to 400 zł proszę o jakieś propozycje ;dd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kupisz płytę i co dalej? Będziesz czekał aż uzbierasz na procesor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może by tak nazwę tematu dopasować do zasad panujących w subforum: zestawy komputerowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

procesor na ten czas mi w zupelnosci wystarcza bf 4 na wysokich/ultra ustawieniach wiec nie jest tak zle. chcialem odstac od was propozycje plyt glownych ktore dobrze sie sprawdzaja jesli chodzi o wymiane podzespołow. przepraszam tez za pisanie w nieodpowiednim dziale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz nową płytę (socket 1150) to nie zamontujesz tam swojej i5 (socket 1155) więc źle myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...