Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Georgette

[2000-2300] laptop do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję jak najmocniejszego laptopa do gier, takiego, który mi posłuży tych kilka lat i nadąży za nowszymi tytułami. Budżet mam nieco ograniczony, chciałabym, jak w temacie, coś w granicach 2300zł. Na allegro znalazłam coś takiego:

http://allegro.pl/msi-cr70-i7-x8-3-3-ghz-1000gb-hd4600-2gb-8gb-i4793637490.html#

Ale karta graficzna jest tu raczej słabym punktem. Poleci mi ktoś podobny model, ale z grafiką która zniesie nowe FPS'y?

Lenovo y510p też wygląda zachęcająco, ale może komuś się coś ciekawszego przewinęło ;)

http://allegro.pl/okazja-lenovo-y510p-i5-8gb-1000gb-gt755m-2299zl-i4824007057.html (w opisie aukcji jest chyba błąd - wszędzie indziej piszą że procesor ma 4 rdzenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym budżecie najlepiej pod względem wydajności wypada Dell 3542 z i7 ulv + gt840m

Nie ma mocniejszego GPU w tym budżecie. Procesor i7 niskonapięciowe więc tylko 2 rdzenie z turbo ( tak jak i5 normalna) ale przy tej karcie w zupełności wystarczy

MA gwarancje dellowską Domowa naprawa Dell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym budżecie najlepiej pod względem wydajności wypada Dell 3542 z i7 ulv + gt840m

Nie ma mocniejszego GPU w tym budżecie. Procesor i7 niskonapięciowe więc tylko 2 rdzenie z turbo ( tak jak i5 normalna) ale przy tej karcie w zupełności wystarczy

MA gwarancje dellowską Domowa naprawa Dell.

Ano jest niezły, dzięki. A jak jest u niego z awaryjnością? Bywają wadliwe serie i nie chciałabym trafić na coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wadliwa seria może trafić się nawet w Japońskich samochodach :E

Alien ? O co pytasz? Nie ma laptopa z gddr5 w tym budżecie. Zreszta trzeba porównywac konkretne modele a nie ogólnikowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj nowego w tym budżecie, ponieważ masz za mały :E

Znajdź używkę y510p będzie to najlepsze rozwiązanie.

 

Ewentualnie jeżeli już coś brać to Z710 z i3 i GT745M FHD

 

Lapek nie jest królem wydajności ale ma przewagę matrycy FHD w tej cenie + podświetlana klawiatura + bdb głośniki.

W tej cenie nie znajdziesz wydajnego gamingowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodzu, jakbym miała przyzwoite fundusze to bym problemu nie miała, ale jako biedny studencina muszę szukać i pytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...