Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

markus270393

Brak Ś w skrótach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, brakuje mi Ś, resztę skrótów działa(ąćęó), tylko nie alt+s.

Podczas tej komibnacji włącza się asrock tuning. Jak to wyłączyć, mimo, że program nie posiada opcji odznaczenia tego?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrót ten doprowadza nas bezpośrednio do programu A-Tuning i funkcji HDD Saver. Żeby rozwiązać problem wchodzimy w zakładkę funkcji HDD Saver i pozwalamy, aby komputer uruchomił się ponownie w celu aktualizacji informacji na temat dysków podłączonych do wejścia związanego z naszą funkcją. Po ponownym restarcie wchodzimy ponownie do zakładki HDD Saver i klikamy na opcje pod widocznymi dyskami, po czym usuwamy(remove) HOTKEY for Power HDD. Done

Starałem się, aby wytłumaczyć to, jak najbardziej łopatologicznie. Post może i stary, ale ktoś może szukać informacji na temat tego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, godne pochwały. Większość ludzi pisze jak potrzebuje pomocy. Ale już nie pisze gdy problem zostanie rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem, z tym ze zaden z moich dyskow nie jest podlaczony do HDD Saver, w zwiazku z czym nie moge otworzyc opcji i nie moge odznaczyc skrotu alt+s. Czy moge zlikwidowac ten skrot gdzies w rejestrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...