Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BORO321

Jak odzyskać pliki z partycji systemowej po formatowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Robiłem reinstal systemu (Windows 7). Zapomniałem zabrać dwóch plików z pulpitu. Czy jestem w stanie to jakoś odzyskać lub ewentualnie czy są jacyś specjaliści, którzy się tym zajmują, jeśli tak to ile taka usługa kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować przeczesać dogłębnie dysk programem typu getdataback - długo to potrwa, ale może się uda. Program płatny ale wart swej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować przeczesać dogłębnie dysk programem typu getdataback - długo to potrwa, ale może się uda. Program płatny ale wart swej ceny.

 

Znalazłem tym programem te pliki. Jest tylko taki problem, że program jest drogi a mi jest to potrzebne jednorazowo. Nie ma jakiegoś podobnego programu, którym zrobię to za darmo albo taniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EasyRecovery są bodajrze w wersji trial, bardzo dobry program do odzyskiwania danych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem program Kernel, którym znalazł oba pliki. Niestety udało mi się odzyskać tylko jeden. Przy próbie odzyskania drugiego wyskakuje błąd. Czy istnieje możliwość, że innym programem uda mi się go jeszcze odzyskać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EazyRecovery od OnTrack jest dobry. Jak dysk zapisał dane w miejscu gdzie była cześć tego pliku to już po nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...